Ústav pro péči o matku a dítě
Podolské nábřeží 157, Praha

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě Jiný

K panu doktorovi chodím 15 let a to od doby kdy jsem u nej potvrzovala první těhotenství kde byl laskavý ujal se mě a vzal do péče vše mi vysvětlil a bylo vše na 1 po šestinedělí jsem byla na kontrole a v se taky úžasný zase vysvětlení co a jak po dobu 15 let stále skvělá spolupráce vždy ochotný pomoci. Teď s druhým těhotenstvím úplně stejně ano pan doktor bere jen do 20 týdne muže se stát ze je tam dovolená i mě se to tak stalo a odvedl mě do prenatální ambulance kde se již po zbytek těhotenství o mě starali a informace od pana doktora uvidíme se po porodu byla milá a přátelská tím chci říci víc takových doktoru vřele doporučuji

K Panu doktoru Vorlíčkovi jsem začala chodit před 8 lety, když jsem zjistila 1.těhotenství. Je to ten nejlepší a nejmilejší gynekolog, co znám. Nikdy u něj nebyl nic problém, ve všem mi vždy vyšel vstříc, umí poradit, je lidský. Vyšetření u něj není nikdy traumatizující záležitost, ba právě naopak, vždy popovídáme a já odcházím s úsměvem na tváři.Víc takových lékařů!!!!

Nejaky nervny, a to kdyz jsem byla jednou na kontrole, a potom kdy jsem zacala chodit k nemu v tehotenstvi, jsem zavolala asi do kartoteky, a zeptala jestli muzu objednat, ze jsem tehotna a potrebuji prokonzultovat, me rekli ze muzu prijit kdykoli "Na zurnal" (coz jsem vubec netusila co to je), zrovna jsem dostala zase k panu doktoru Vorlickovi, a kdyz jsem prisla tak hrozne me vynadal, ze jsem neobjednala ze jsem prisla vlastne na pohotovost a ani nepockal kdy zacnu mu rikat svoje zdravotni potize (tehdy me nejak furd pichalo v podbrisku). Tim to nekoncilo: po 1.screeningu na UZ me rekli ze musim 2 krat casteji chodit na ten screening. Ale vlastne na UZ me neobjednali na dalsi UZ, rekli ze musim k doktoru za papirem abych mohla objednat. Tak jsem zavolala Vorlickovi, a on zase me vynadal, ze pry zadne papiry neda, a ze tim se nezabyva... I kvuli nekolika par malych dotazu na kontrolach obcas byl taky nervozni. Uz k nemu nikdy nechci chodit.

K tomuto doktorovi jsem chodila téměř deset let, až doteď jsem byla spokojená, pan doktor je milý, má lidský přístup, vyšetření nebolí. Problém začal, když jsem otěhotněla. První šok byl, když jsem se objednávala a do telefonu jsem řekla, že jsem nejspíš těhotná a potřebuji to potvrdit. Objednal mě až za měsíc a půl! Od té doby, nevím proč, mám pocit, jakoby se pan doktor úplně změnil. Najednou nemám všechny informace, těhotenskou průkazku mi nevydal (vydali mi ji až na ultrazvuku v 15.tt), vynadal mi, jak to, že jsem nebyla v prenatální poradně před návštěvou jeho ordinace (což mi předtím neřekl, že mám chodit pokaždé nejdříve tam). Dále mi v 18.tt řekl, že odjíždí na dovolenou a po jeho návratu už budu po 20.tt, takže už mě nevezme, že bere jen právě do toho 20.tt. Pak jsem ho ještě jednou telefonicky kontaktovala kvůli nějakým papírům do práce, to se na mne v telefonu rozeřval. Vrchol byl, když mi odmítl vydat potřebné papíry kvůli pokračující nemocenské (kterou už jsem měla vystavenou). Nakonec si mě dvě a půl hodiny přehazovali s ostatními v ÚPMD v Podolí, kde doktor ordinuje. Teď už se o mne starají v Motole, kde není nic problém. K panu doktoru Vorlíčkovi už nikdy nehodlám jít.

Pan dokror je naprosto bezvadný. Začala jsem k němu chodit když jsem zjistlila, že jsem těhotná a chodím k němu dodnes. ( Mám pětiletého syna ). Je str. moc hodnej, milej a vše vysvětlí. Upřímně, vyšetření nemám ráda, ale u tohoto doktora je vše rychlé a odcházíte naprosto v klidu. Což u jiných doktorů se říci nedá. Vřele doporučuji!!!

Pan doktor Vorlicek je nejlepsi lekar co z nam!!! Vzdy velmi mily, vse vysvetli a dobre poradi!!! Vrele doporucuji a za vse dekuji!!! Petra

Jsem s panem doktorem velmi spokojená a to především s jeho osobním přístupem a dále s jeho profesionalitou. Vřele doporučuji.