MUDr.

František Vorlíček

Gynekolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Ústav pro péči o matku a dítě

Podolské nábřeží 157
    147 10 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• K Panu doktoru Vorlíčkovi jsem začala chodit před 8 lety, když jsem zjistila 1.těhotenství. Je to ten nejlepší a nejmilejší gynekolog, co znám. Nikdy u něj nebyl nic problém, ve všem mi vždy vyšel vstříc, umí poradit, je lidský. Vyšetření u něj není nikdy traumatizující záležitost, ba právě naopak, vždy popovídáme a já odcházím s úsměvem na tváři.Víc takových lékařů!!!!

• Nejaky nervny, a to kdyz jsem byla jednou na kontrole, a potom kdy jsem zacala chodit k nemu v tehotenstvi, jsem zavolala asi do kartoteky, a zeptala jestli muzu objednat, ze jsem tehotna a potrebuji prokonzultovat, me rekli ze muzu prijit kdykoli "Na zurnal" (coz jsem vubec netusila co to je), zrovna jsem dostala zase k panu doktoru Vorlickovi, a kdyz jsem prisla tak hrozne me vynadal, ze jsem neobjednala ze jsem prisla vlastne na pohotovost a ani nepockal kdy zacnu mu rikat svoje zdravotni potize (tehdy me nejak furd pichalo v podbrisku). Tim to nekoncilo: po 1.screeningu na UZ me rekli ze musim 2 krat casteji chodit na ten screening. Ale vlastne na UZ me neobjednali na dalsi UZ, rekli ze musim k doktoru za papirem abych mohla objednat. Tak jsem zavolala Vorlickovi, a on zase me vynadal, ze pry zadne papiry neda, a ze tim se nezabyva... I kvuli nekolika par malych dotazu na kontrolach obcas byl taky nervozni. Uz k nemu nikdy nechci chodit.

• K tomuto doktorovi jsem chodila téměř deset let, až doteď jsem byla spokojená, pan doktor je milý, má lidský přístup, vyšetření nebolí. Problém začal, když jsem otěhotněla. První šok byl, když jsem se objednávala a do telefonu jsem řekla, že jsem nejspíš těhotná a potřebuji to potvrdit. Objednal mě až za měsíc a půl! Od té doby, nevím proč, mám pocit, jakoby se pan doktor úplně změnil. Najednou nemám všechny informace, těhotenskou průkazku mi nevydal (vydali mi ji až na ultrazvuku v 15.tt), vynadal mi, jak to, že jsem nebyla v prenatální poradně před návštěvou jeho ordinace (což mi předtím neřekl, že mám chodit pokaždé nejdříve tam). Dále mi v 18.tt řekl, že odjíždí na dovolenou a po jeho návratu už budu po 20.tt, takže už mě nevezme, že bere jen právě do toho 20.tt. Pak jsem ho ještě jednou telefonicky kontaktovala kvůli nějakým papírům do práce, to se na mne v telefonu rozeřval. Vrchol byl, když mi odmítl vydat potřebné papíry kvůli pokračující nemocenské (kterou už jsem měla vystavenou). Nakonec si mě dvě a půl hodiny přehazovali s ostatními v ÚPMD v Podolí, kde doktor ordinuje. Teď už se o mne starají v Motole, kde není nic problém. K panu doktoru Vorlíčkovi už nikdy nehodlám jít.

• Pan dokror je naprosto bezvadný. Začala jsem k němu chodit když jsem zjistlila, že jsem těhotná a chodím k němu dodnes. ( Mám pětiletého syna ). Je str. moc hodnej, milej a vše vysvětlí. Upřímně, vyšetření nemám ráda, ale u tohoto doktora je vše rychlé a odcházíte naprosto v klidu. Což u jiných doktorů se říci nedá. Vřele doporučuji!!!

• P

Pan doktor Vorlicek je nejlepsi lekar co z nam!!! Vzdy velmi mily, vse vysvetli a dobre poradi!!! Vrele doporucuji a za vse dekuji!!! Petra

• Jsem s panem doktorem velmi spokojená a to především s jeho osobním přístupem a dále s jeho profesionalitou. Vřele doporučuji.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online