MDDr. František Drmola
Viniční 4049/235, Brno-Židenice, Brno

Umístění: MDDr. František Drmola Jiný

Pan doktor zákrok vysvětlí a do ničeho netlačí.Ošetření je bezbolestné.
Co jediné mě vadí komunikace pana doktora se setřičkou.Nevím zda je opravdu vada na straně sestry nebo větší vnímavost pacienta díky stresu ....ale říkat když máte otevřenou pusu že" kdo tedy přichystá nářadí jestli sestra nebo pacientka anebo má naše zdravotnictví savku,to si tam čtete nebo hodláte něco dělat?Takové věci by si měli říct mezi očima a ne před pacientem.

Umístění: MDDr. František Drmola Jiný

Nejlepší zubař, jakého jsem v životě měl. Naprostá spokojenost a vše vždy krásně vysvětlí.

Umístění: MDDr. František Drmola Jiný

Spokojená... Pravdou je, že dovolat se , je nemožné, ale reagovaní na sms bývají do hodiny. Za co chválím. Zároveň vždy výborná péče a i při urgentní pomocí vyhovění ze strany pana doktora... Pan doktor je empaticky a vždy vše dobře vysvětlí... Personál sestřičky taky moc milý

Umístění: MDDr. František Drmola Jiný

Úžasný pan doktor! Já osobně jako strašpytel s ním mám velice dobré zkušenosti, ale dnes jme byly objednani na vrtání zubu u 5ti leté dceři, tak jsem se bála jak to bude probíhat. Dcera která měla pochopitelně ze zákroku velký strach nakonec odcházela s nadšením! Pan doktor i sestřička vše vysvětlili tak, že i malé dítě vše pochopilo a jejich přístupem zklidnilo. Moc děkujeme.

Umístění: MDDr. František Drmola Jiný

Poznal jsem již mnoho stomatologů, a proto jsem se rozhodl touto cestou pochválit pana MDDr. Drmolu a současně vyzdvihnout jím prováděné kvalitní stomatologické ošetření. Pan doktor předem navrhne postup léčby a vše podrobně vysvětlí. Jeho přístup k ošetření je velmi pečlivý a precizní. Jsem potěšen, že mohu být jeho pacientem, a že jsem našel tak kvalitního a příjemného zubaře. Pochvala samozřejmě náleží i příjemné a milé zdravotní sestře. Děkuji.

Umístění: MDDr. František Drmola ošetrenie zubov pod korunkami

Dlho som hľadala zubára , a v mojom prípade som nemala toho času veľa. Nevedela som sa rozhodnúť. Až známi mi vnukol myšlienku aby som skúsila aj " mlaďocha " , a spravila som dobré. Som spokojná hlavne s prístupom, celkovou prácou, určite s odbornosťou...zo všetkým. Ľudský prístup spraví veľa. A to zo strany pána doktora a určite aj sestričky. Ďakujem a vrelo odporúčam.

Umístění: MDDr. František Drmola Zlomený zub, extrakce zahnutých kořenů

Mladý pan doktor, který je absolutní jednička v tom, co dělá. Žádnému jinému dentistovi se nikdy nepodařilo zbavit mě panického strachu, až panu dr.Drmolovi a to hned napoprvé. Injekce vůbec nebolela, všechno zvládl bravurně a já už nemám problém v klidu přijít na další ošetření. Patří mu rozhodně obrovské díky. A totéž platí i u velmi milé sestřičky.

Umístění: MDDr. František Drmola chirurgická extrakce zubu

Mám abnormální strach ze zubařů.Diky panu doktorovi strach zmizel,měl pochopení,uklidnil mě,vše mi ukázal,vysvětlil,precizně a s klidem mě zbavil zubu,který byl vertikálně zlomený.Jsem moc a moc spokojená a ráda,že mám svého zubaře,ke kterému se nebojím jít.Velky dík také milé,hodne a usměvavé sestřičce.Vsem velmi doporučuji!

Umístění: MDDr. František Drmola

Pan doktor Drmola je precizní stomatolog. Citlivý a lidský přístup k pacientům, vše srozumitelně vysvětlí a dá na výběr možnosti ošetření.Sestřička je velice příjemná a ochotná, mohu jen doporučit.
Jitka Hrdličková

Je mi 52 let a dosud jsem se nesetkal s tak kvalitním stomatologickým ošetřením jako v této ordinaci. Pan doktor Drmola je mladý lékař, který aplikuje ve své praxi nejmodernější léčebné poznatky a postupy, které se svým pacientem předem konzultuje a vysvětluje. Jeho ordinace je moderně vybavena a působí velmi příjemným dojmem. Přístup pana doktora k zákroku je velmi citlivý, pečlivý a precizní, pan doktor Drmola je stomatologem 21. století a věřím, že má před sebou skvělou budoucnost. Jako bonus přidávám, že má velmi příjemnou, milou a šikovnou zubní sestru, se kterou je dobře profesně sehraný. Vřele doporučuji. Miloš Andrle