František Drmola, zubař Brno

MDDr. František Drmola

Uložit

Zubař Více

8 názorů

Uložit


Adresa

Viniční 4049/235, Brno-Židenice, Brno
MDDr. František Drmola

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: MDDr. František Drmola Jiný

Spokojená... Pravdou je, že dovolat se , je nemožné, ale reagovaní na sms bývají do hodiny. Za co chválím. Zároveň vždy výborná péče a i při urgentní pomocí vyhovění ze strany pana doktora... Pan doktor je empaticky a vždy vše dobře vysvětlí... Personál sestřičky taky moc milý

P
Umístění: MDDr. František Drmola Jiný

Úžasný pan doktor! Já osobně jako strašpytel s ním mám velice dobré zkušenosti, ale dnes jme byly objednani na vrtání zubu u 5ti leté dceři, tak jsem se bála jak to bude probíhat. Dcera která měla pochopitelně ze zákroku velký strach nakonec odcházela s nadšením! Pan doktor i sestřička vše vysvětlili tak, že i malé dítě vše pochopilo a jejich přístupem zklidnilo. Moc děkujeme.

M
Umístění: MDDr. František Drmola Jiný

Poznal jsem již mnoho stomatologů, a proto jsem se rozhodl touto cestou pochválit pana MDDr. Drmolu a současně vyzdvihnout jím prováděné kvalitní stomatologické ošetření. Pan doktor předem navrhne postup léčby a vše podrobně vysvětlí. Jeho přístup k ošetření je velmi pečlivý a precizní. Jsem potěšen, že mohu být jeho pacientem, a že jsem našel tak kvalitního a příjemného zubaře. Pochvala samozřejmě náleží i příjemné a milé zdravotní sestře. Děkuji.

Ověřený profil
Umístění: MDDr. František Drmola ošetrenie zubov pod korunkami

Dlho som hľadala zubára , a v mojom prípade som nemala toho času veľa. Nevedela som sa rozhodnúť. Až známi mi vnukol myšlienku aby som skúsila aj " mlaďocha " , a spravila som dobré. Som spokojná hlavne s prístupom, celkovou prácou, určite s odbornosťou...zo všetkým. Ľudský prístup spraví veľa. A to zo strany pána doktora a určite aj sestričky. Ďakujem a vrelo odporúčam.

Ověřený profil
Umístění: MDDr. František Drmola Zlomený zub, extrakce zahnutých kořenů

Mladý pan doktor, který je absolutní jednička v tom, co dělá. Žádnému jinému dentistovi se nikdy nepodařilo zbavit mě panického strachu, až panu dr.Drmolovi a to hned napoprvé. Injekce vůbec nebolela, všechno zvládl bravurně a já už nemám problém v klidu přijít na další ošetření. Patří mu rozhodně obrovské díky. A totéž platí i u velmi milé sestřičky.

Ověřený profil
Umístění: MDDr. František Drmola chirurgická extrakce zubu

Mám abnormální strach ze zubařů.Diky panu doktorovi strach zmizel,měl pochopení,uklidnil mě,vše mi ukázal,vysvětlil,precizně a s klidem mě zbavil zubu,který byl vertikálně zlomený.Jsem moc a moc spokojená a ráda,že mám svého zubaře,ke kterému se nebojím jít.Velky dík také milé,hodne a usměvavé sestřičce.Vsem velmi doporučuji!

Ověřený profil
Umístění: MDDr. František Drmola

Pan doktor Drmola je precizní stomatolog. Citlivý a lidský přístup k pacientům, vše srozumitelně vysvětlí a dá na výběr možnosti ošetření.Sestřička je velice příjemná a ochotná, mohu jen doporučit.
Jitka Hrdličková

Ověřený profil

Je mi 52 let a dosud jsem se nesetkal s tak kvalitním stomatologickým ošetřením jako v této ordinaci. Pan doktor Drmola je mladý lékař, který aplikuje ve své praxi nejmodernější léčebné poznatky a postupy, které se svým pacientem předem konzultuje a vysvětluje. Jeho ordinace je moderně vybavena a působí velmi příjemným dojmem. Přístup pana doktora k zákroku je velmi citlivý, pečlivý a precizní, pan doktor Drmola je stomatologem 21. století a věřím, že má před sebou skvělou budoucnost. Jako bonus přidávám, že má velmi příjemnou, milou a šikovnou zubní sestru, se kterou je dobře profesně sehraný. Vřele doporučuji. Miloš Andrle

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti