Skvělý, pacientům, co o to mají zájem, všechno vysvětlí. Pohodář, odborník na trhání osmiček.

Dlouhé hony 2, Brno
Praktický stomatolog (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Bohužel mám s tímto doktorem velmi špatné zkušenosti. Kvůli bolestem a vypadávající korunce a plombě jsem přešla k jinému zubaři. A tam po rentgenu celé čelisti mi nový zubař sdělil, že mám všechny 3 mrtvé zuby, které mi tento zubař dělal, špatně zaplněné a pod všemi různě rozjeté záněty. V jednom kanálku stoličky jsem měla zalomený nástroj, o čemž se mi tento zubař nezmínil a zub zadělal korunkou. Též plombu jsem měla špatně udělanou a byl pod ní kaz. Nedoporučuji! Pan doktor možná dříve byl znalým odborníkem, dnes je však stomatologie jinde a já se stále potýkám s následky jeho "ošetření".

KATASTROFA! díky tomuto stomatologovi mi budou muset předělat celý umělý zub. špatně vyčištěné a zadělané kanálky a kdo ví co ještě. SILNĚ NEDOPORUČUJI!

Katastrofa!!! Pri zakroku me celou dobu skrabal cimsi do tvare a kdyz jsem mu jednou rekl (podotykam z legrace) jestli mi nepichnul injekci skrz, tak me serval na tri doby!! Pak me jen skrabl do dasne a prej at prijdu v pondeli. Druhy den jsem byl na celistni klinice na pohotovosti s tenisakem v puse. Jiz jsem se k nemu nevratil a druhy doktor mi nasel dalsich 8 kazu!!! Jeste ted mi to dava dohromady.
Jiz nikdy vice a vrele NEDOPORUCUJI!!!

Pan doktor mi velice vyhovuje.Je ne jen odborník,ale hlavně Rychlý.je pravda,že nečeká třeba než zabere injekce,ale u něho to není třeba.Takto to má být u zubaře.Rychle a tím pádem i beze strachu,protože to ani nestihnete.Navíc nikdy nečekám.Vždy časy sedí a to si myslím,že je u zubaře důležité.Stres pak nestihne vypuknout naplno!

Pan doktor je výborný stomatolog dělal mě dvakrát můstek a vždy velmi dobře.Vřele ho doporučuji

O

Ohromný lékař, s jeho prací jsem bez výhradně spokojena,ochotný,vstřícný. Pro mne nejlepší (mohu porovnat cca s 6ti jinými lékaři)

JSEM SPOKOJENA S PANEM DOKTOREM TAK DOPORUCUJI.

Doporučuji.Velmi dobrý,ochotný a citlivý lékař.Zvláště pro bojácné pacienty.

Jiz nikdy vice a vrele NEDOPORUCUJI!!!

O

JSEM SPOKOJENA S PANEM DOKTOREM TAK DOPORUCUJI.

Doporučuji.Velmi dobrý,ochotný a citlivý lékař.Zvláště pro bojácné pacienty.