Roškotova 1717 / 2, Praha

Pan doktor Bedrich Turin je opravdu nejlepsi pan lekar - gynekolog, ktereho jsem poznala. Velmi vstricny, prijemny, galantni, jemny, vse vysvetli, nikdy neda najevo, ze specha. Presla jsem k nej od jeho kolegy pote, co jsem musela tehotna na urgent vysetreni, muj doktor tam nebyl, tak jsem sla k panu Turinovi. Jeho pristup ke me byl balzam na mou vystrasenou prvorodicskou dusi :0) V celem tehotenstvi jsem na gynekologii zde byla velmi spokojena, delaji vse na miste. K sestrickam musim rici, ze mi vadily trochu na zacatku a jiz jsem byla varovana od kolegyne, ktera mi jinak Zeleny pruh gyndu doporucila. Opravdu ale staci se k nim chovat vstricne a hned pro vas najdou usmev. Dokonce jsem byla nyni po roce na prohlidce a VELMI se zlepsily, od komunikace po telefonu po vse ostatni, byly opravdu mile, az jsem se divila. Takze shrnuti: mohu vrele doporucit!

Velmi příjemný a ohleduplný lékař s citem pro svou práci. Odborník a člověk na svém místě. Jedná vždy velmi mile a s úsměvem. Velmi si ho vážím.

je nejlepší

to nejlepší zacházení a přístup ale musím souhlasit že sestry hrůza a ještě jednou hrůza měli by se páni doktroři porozhlédnout po jiném personálu přála bych sestrám jednou zrcadlo aby viděli ty kukče ,které na nás házejí a potom ten poplatek jednou ročně se mě nelíbí mohl by být menší 500,- Kč za co!

pan doktor na Zelenem Pruhu neni Evzen, ale BEDRICH !!!! A je nejlepsi doktor s kterym jsem se setkala...

nejlepší gynekolog kterého jsem poznala

Pan doktor Turín i jeho kolegové (Matějovský,Bednář) jsou odborníci na svém místě a gynekologii na Zeleném pruhu doporučuji všem svým známým. Sestřičky nejsou někdy úplně vstřícné a většina pacientek se je snaží ignorovat, ale myslím, že důležití jsou lékaři kvůli kterým tam chodíme. Ale přiznávám, že po jednom odběru krve sestrou jsem už příště raději chodila do laboratoře v přízemí (myslím, že takhle odebrat krev bych zvládla i sama).

Pan doktor mi již hodněkrát pomohl, poradil.
Je neuvěřitelně galantní, vše vysvětlí tak aby to bylo srozumitelné, řekne svůj názor a co je důležité, zajímá ho můj, takže naslouchá, radí, léčí. Vždy ze mě spadne nervozita a stres který asi každá máme před návštěvou gynekologa.
Sestřičky toho asi mají moc, je fakt že ne vždy jsou milé ale taky dámy stačí úsměv pro ně a usmívají se také. Já s nimi tedy problém nemám.
Mým dvěma kamarádkám jsem ho již doporučila také a jsou velmi, velmi spokojené.
Pro mně je to opravdu nejlepší gynekolog jakého jsem kdy měla a jakého jsem si vůbec dovedla představit.

Musím souhlasit s většinou, je to ten nej. gynekolog, jakého jsem kdy měla! Je opravdu ohleduplný a hlavně lidský..a to jak všechno ukáže, vysvětlí, ba i nakreslí, jen doplňuje, jak je výborný.

Jen k těm sestrám- jsou opravdu často otrávené a nepříjemné...

MUDr. Turín stejně jako jeho kolega MUDr. Matějovský jsou velmi vstřícní a ochotní lékaři, nicméně i přesto jsem z jejich ordinaci odešla s opakovanou nespokojeností s recepcí a přístupem sester. Naprosto arogantní a otrávené sestry, nedej bože abyste něco chtěli bez objednání nebo něco navíc, které ještě každou svou chybu hází na vás. Pacienta berou jako zboží v regále bez osobního přístupu a dávají př tom najevo, ja je otravuje. Navíc dlouhé čekání i po předchozím objednání. Co jsou platní tak skvělí páni doktoři, přesto jsem tam díky jejich výborné péči byla 5 let, říkala jsem si, sestra mi za to nestojí, ale fakt jsem nevydržela. Je mi to líto.