Poliklinika I.P. Pavlova
Legerova 389/56, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika I.P. Pavlova Jiný

Pan doktor je vynikající člověk na svém místě. On má porozumění, nejste pro něj jen pacient, ale člověk, který přišel pro pomoc. Vždy velmi galantní a vyslechne si všechny starosti. Já mám s doktory mužského pohlaví problém, raději vyhledávám ženy, ale jeho bych nevyměnila. Působí velmi příjemným dojmem.

Umístění: Poliklinika I.P. Pavlova Jiný

Dr. Nešpor je člověk na svém místě! Vyšetření u něj bylo jedno z nejsmysluplnějších vyšetření, které jsem za svůj život absolvovala; zároveň nebylo (ani fyzicky, ani psychicky) nepříjemné, a už vůbec ne ponižující až traumatizující, k čemuž na pracovištích západní medicíny v ČR bohužel často dochází (alespoň tedy podle mých zkušeností i zkušeností rodiny a přátel).
Pracoviště, na kterém dr. Nešpor působí, sice vzhledem/vybavením nepatří mezi nejmodernější, a sestřičky (alespoň během mých telefonátů a návštěvy) nepůsobí, že by je jejich práce nějak zvlášť bavila...ve výsledku je toto však nepodstatné. Pan doktor je totiž přátelský, velmi svědomitý, vyjadřuje se jasně a hlavně narovinu, je empatický, ochotně vše vysvětlí, nic nevnucuje, a co je naprosto zásadní - 1) vede s klientem smysluplný dialog, 2) dovede na věci nahlížet v souvislostech, čili dovede velmi přesně rozpoznat, čím organismus trpí, a jaké jsou toho příčiny.

Jsem velice ráda, že jsem dostala doporučení právě k panu Nešporovi - nejen z hlediska svého zdraví, ale i z toho důvodu, že mi bylo ctí setkat se s lékařem, který vyniká jak svou odborností, tak lidskostí.

MUDr. Nešpora na základě svých zkušeností rozhodně DOPORUČUJI a ještě jednou upřímně DĚKUJI!

Umístění: Poliklinika I.P. Pavlova

Nejlepší doktor jakého jsem kdy potkala a nedám na něj dopustit. Mohl by být ukázkou pro všechny lékaře.
... vše vysvětlí pomůže poradí srdce na správném místě... má za sebou velkou praxi a hodně zkušeností a proto mu už celých 15 let důvěřuji. děkuji za vše Sabina

Umístění: Poliklinika I.P. Pavlova bolest zad (blokáda)

Pana doktora jsem našla na internetu dle recenzí zde. Objednala jsem se kvůli problémům s brněním rukou (opakovaně mě brnělo při ohnutí lokte v obou rukách poslední tři prsty a nedalo se s tím spát, pracovat na počítači apod) a než nadešel můj termín (měsíc čekačka), tak mě postihla akutní blokáda bederní páteře. Obvodní lékařka mi sdělila, že s tímto by mi měl pomoci neurolog.
Pan doktor na první dojem velmi zamračený a nepříjemný (takový vlažný přístup, zamračený pohled), když jsem mu popsala oba problémy, tak u rukou mi jen řekl, že to nejsou karpály, ale nerv co vede z "brňavky" a že mi na to dá ortézy (nejdřív na jednu ruku a pak případně na druhou) na noc, abych mohla spát. No 1. představa toho, jak celou noc mám spát s oběma rukama naprosto nataženýma mě velmi pobavila a za 2. neřeší to potíž během práce v kanceláři, řízení apod. Navíc jsem na internetu našla, že je to také nějaký syndrom, jako je karpál, ale jiný a řeší se to např rehabilitací..

K zádům - velmi nelibě nesl moji obezitu, bylo to vidět na něm na první pohled. Sice neměl nemístné poznámky, jako občas lékaři mají, ale samozřejmě se vyjádřil, že vzhledem k té mé váze holt nějaké potíže se zády apod budu mít. Na moji otázku, zda by mi nepomohly rehabilitace, mi sdělil, že s tou mojí váhou nějaké rehabilitace budou těžké no ale snad možná nějaké cvičení, no neví.
Poslal mě na rentgen a objednal za týden na kontrolu.
Dneska byla kontrola, v ordinaci jsem strávila tak max dvě minuty s tím, že si přečetl popisek rtg, řekl "normální nález, nashledanou". To, že mě bolí záda méně, ale začaly jako by vazy u kyčle (asi od těch zad), komentoval "to přejde".

Naštěstí jsem chytla termín i u rehabilitačního lékaře u nás, který mě vyšetřil, konstatoval blokádu SI spojení, mobilizací mě napravil a předepsal rehabilitace a pak se uvidí,

Suma sumárum - pan doktor mi vůbec nepomohl ani s jedním problémem, se kterým jsem přišla, dnešní kontrola byla naprostou ztrátou času (dojíždím do Prahy hodinu) a stejně to musím řešit jinde..

Umístění: jiné místo konzultace ohledně braní léků

Pan doktor je strašně milý, vyslechl si mě a potom řekl, že to, kvůli čemu jsem rok a půl brala léky vůbec nebyl (parciální) epileptický záchvat a léky mi tedy vysadí. Nebýt jeho, asi bych je brala do smrti. Rozhodně moc doporučuji!

Pan doktor je perfektní- je to odborník, který na Vás hledí se zájmem a pozorně naslouchá. Potom Vám skvěle poradí a pomůže. Má opravdu lidský přístup, plný pokory. Vezme Vás přesně na čas (nemyslete si, že Vám projde přijít o 5 minut pozdě :-)) a vše je zdarma. Doporučuji všema deseti!

Pan doktor Nešpor pomohl mému dospívajícímu synovi zmírnit časté záchvaty bolesti hlavy a mou matku zcela zbavil závratí. Je to vynikající lékař.

Pan doktor Nešpor kdysi ordinoval u nás na malém městě, takže jsem měla čest ho poznat a vím, že lepšího a lidštějšího doktora už nikdy nepotkám!!! To, co tu máme teď po jeho odchodu je tak na svázání do pytle a hození do řeky. Pražáci, závidím vám :)

Pan doktor Nešpor je bez nadsázky nejlepší doktor, kterého jsem kdy měla. Špička ve svém oboru, velice vstřícný, ochotný a empatický. Tenkrát mi ho na léčení sehnala maminka (pracuje ve zdravotnictví), tudíž je zřejmé, že nejen mezi pacienty, ale i mezi kolegy je znám jako nejlepší v oboru.

Pan doktor Nešpor je profesionální lékař, člověk na svém místě. Za roky, během kterých ho navštěvuji, mi pomohl zlepšit můj zdravotní stav, ale současně je schopný pomoci jako člověk. Je velice milý, vstřícný, empatický. Spousta lékařů by si z něj mohla vzít příklad. Olga