Praktická zubní lékařka
Ševcova 21, Brno

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Po odchodu mé dlouholeté zubařky do důchodu jsem usilovně hledal "volného" zubaře v mém okolí a poměrně náhodou jsem narazil na tuto lékařku. Po telefonickém vysvětlení situace byla paní doktorka velmi vstřícná a přes všeobecně naplněné kapacity ordinací mne přijala mezi své pacienty. Až později jsem si přečetl velmi pozitivní recenze pacientů a mohu říct, že do dnešního dne jsem tohoto kroku nezalitoval. Naopak jsem velmi rád, že jsem pacientem tak vstřícné, pozorné a kvalifikované zubařky.

K paní zubařce jsem chodila v dětství a jsem velmi ráda, že jsem se po několika letech opět vrátila do její péče. Jako lékař je pečlivá, jako člověk vstřícná a milá. Mohu jen doporučit

Tato zubní lékařka je odborníkem a poctivým člověkem. Na prvním místě má zájmy pacienta, je absolutně pečlivá a důsledná, vždy detailně informuje ovšem, na co máte právo a platíte jen to opravdu nutné. Přeji všem tak dobrou péči jaká se dostává nám - pacientům paní doktorky.

K paní doktorce chodím já už přes 10 let, i můj devítiletý syn a za chvíli k ní začne chodit i moje půlroční dcerka, protože jak se zubaře bojím, že jsem k němu radši ani nechodila, s jejím milým a maximálně profesionálním přístupem jsem názor na zubaře změnila. Jsem objednaná vždy na čas a jsem s její péčí velice spokojena.

u zubaře jsem nebyl delší dobu a mohu říct, že paní doktorka je milá a určitě není důvod se bát. Vše mi vysvětlila bez toho aniž bych se musel ptát, objednala mě jak sem potřeboval. Určitě není ten typ zubaře ke kterému potřebujete kreditku.

Paní doktorku znám více jak 10 let, kdy k ní chodím na pravidelné prohlídky a absolvoval jsem několik zákroků, a společně se mnou chodí i moje rodina, jsme velice spokojení, pečlivějšího lékaře jsem nikdy nepoznal, pokud bude pracovat ve svém oboru, budu stále jejím zákazníkem.

S paní zubařkou jsem byla velice spokojena. Ze zubařů mám hrůzu, to jsem řekla a paní zubařka mi krok za krokem říkala, co bude dělat a na požádání mi dala injekci. Zákroky, které mi dělala, dopadly dobře, následně jsem necítila žádný problém. Paní zubařku jsem doporučila i příteli a byl taky spokojený. Navíc nás oba vzala přesně v domluvený čas, žádné čekání.

Nejlepší zubní lékařka, se kterou jsem se dosud setkala. Velmi pečlivá a vstřícná.

Jsem velmi spokojena, mily pristup, velmi pecliva. Co ostatni zubari neudelali, ona spravila. Mohu jen doporucit.