Opatovská 1763, Praha
Ordinace gynekologie a porodnictví (mapa)

K paní gynekoložce Špírkové jsem přestala chodit poté, co spletla/zaměnila (bez vadné) výsledky mých testů za problémové výsledky jiné pacientky!!! a "léčila mne" na mylnou diagnózu tak, že jsem měla neuvěřitelné bolesti při močení několik dní. Pak mi řekla, že to byl omyl a ani se neomluvila. Její sestra byla taky pěkně "od rány". Být to v zahraničí, vysoudila bych na ní odškodné.

Nemůžu si na paní doktorku a současnou sestřičku stěžovat, díky objednávání se hodně zkrátil čas čekaní. Paní doktorka je příjemná a nikomu rozhodně záměrně neubližuje (chodím k ní už 12 let) vždy poradí a odpoví na jakýkoli dotaz.

Velmi slabý je slabé slovo, hrůza, náladová, hrubá, často křičí na pacienty a protože si nevěří se vším posílá do nemocnice.

Bohužel se také musím připojit k negativnímu hodnocení paní doktorky. Chodila jsem k ní cca od 15 - 16 let. Vcelku jsem neměla problém. Nic jsem nepotřebovala, nic mi nebylo, snad jen předepsat antikoncepci toť vše. Ohromný zlom nastal v těhotenství ... Když jsem přešla to, že jsem neustále čekala v den poradny 1-2hodiny než vůbec dojde do práce, to bylo to nejmenší ... v 8 měsíci těhotenství mi paní doktorky oznámila při poslechu ! uchem ! že dítě i já máme tachykardii a okamžitě ať jedu do nemocnice.No nikomu bych to nepřála.. strach, stres , hrůza! V nemocnici mě dali na monitor a zjistili, že děcko i já jsme v pohodě. Pak jsme naštěstí přešla už rovnou do nemocnice, takže žádný další stres mi paní doktorky nenadělila. Ovšem po porodu .. mi zase uštědřila dávku strach, kdy mi pri první poporodní kontrole sdělila, že jelikož mám velké dítě ( 4,5 kg porodní váha), tak okamžitě musím do nemocnice, neb mám silnou cukrovku! To vše poznala bez vyšetření, jen ze zprávy z porodnice. Samozřejmě že mi nic nebylo. Jinak vše co se tu píše je pravda ... paní doktorky je hrubá, sebestředná, nespolehlivá a nemá cit.

Paní doktorka je skvělá, doporučila jsem jí své kamarádce a i ona s ní je spokojená. Nevěřím že by někomu naschvál udělala vyšetření bolestivě. Nezlobte se na mě, ale opravdu mi to přijde praštěné. Taky nechápu, co vám vadí na tom, že se s ní dá povídat o čemkoliv. Pro mě je milá, příjemná a profesionální.

K pani doktorce jsem chodila sedm let a za tu dobu jsem postupne ztracela trpelivost, az jsem nakonec nastesti nedavno presla k panu doktoru Kolkovi, ktery je hned naproti. Posledni dva roky jsem mivala spatne nalezy na cytologiii a pani doktorka jen rikala, ze se musi sledovat. V poslednim roce se jeste zhorsili a pote co i sestra rikala, ze by me pani doktorka uz mela poslat na podrobne vysetreni, ale ta se stale k nicemu nemela, jsem se rozhodla zmenit lekare. Pri posledni navsteve me pani doktorka jeste pekne bolestive vysetrila a s vysmechem mi rekla ze dr. Kolek me asi hned posle na vysetreni do Krce (rikala to tak pohrdave jako by podrobnejsi vysetreni bylo neco spatneho). Dr. Kolek me opravdu okamzite poslal do Krce a jsem za to vdecna. Objevili mi totiz treti stadium (tedy posledni predrakovinove) zmen na deloznim cipku a pristi tyden me ceka konizace. Prechod k jinemu doktorovi byl asi nejlepsi napad jaky jsem kdy mela, protoze dr. Spirkova by me asi jen tak na podrobnejsi vysetreni neposlala a za dva az tri roky uz mohlo byt pozde. Vsem pacientkam, ktere jsou u teto pani doktorky preji pevne nervy a tem co maji problemy tak doporucuji okamzity utek.

Přišla jsem k této lékařce na první vyšetření ještě jako panna a bylo mi sděleno, že to tedy bude problém a že bych si měla rychle najít přítele. To mě tedy dost šokovalo. Byla jsem už tak vystesovaná z první návštěvy a ještě mi tu paní doktorka skoro vyhubovala. No vyšetření bylo bolestivé a i to následující, když jsem si přítele opravdu našla - ne kvůli ní :-). Lékařka je asi průměrná, ale ten první dojem ve mě zůstal... Po roce jsem tam přestala chodit a radši nechodila nikam. Nakonec jsem se po čase odhodlala jinam a jsem teď spokojená.

Sestra je náhodou dobrá, chodím k dr. Al Muchantaf, která má ordinaci s dr. Špírkovou a sestra je ochotná, kdykoliv zavolám a něco potřebuji, vyhoví, a když přijdu, mluví se mnou jako s člověkem, nikoliv jako s opicí neovládající abecedu, jak tomu bývá v ordinacích některých jiných lékařů. Lítá tam dost a telefonuje taky dost, ale co jsem postřeha, vždy to souviselo s prací. Benešová

K pani doktorce chodim uz 8 let a jsem spokojena.Pouze musim podotknout,jak uz nize nejaka pani uvedla,ze jeji posledni sestra je velmi neprofesionalni,neochotna a porad nekde lita nebo telefonuje.Toto mi opravdu vadi a ona by si to mela uvedomit.

ja jsem s touto lekarkou velmi spokojena