Ordinace specialisty - chirurgie
Krškova 807, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

neumí se chovat, odmítla mi po ošetření dát lékařskou zprávu, přestože do ní napsala kdy v ordinaci není a abych v těch dnech vyhledala jiného lékaře. když jsem ji o lékařskou zprávu požádala, řekla, že nebude nic znova tisknout a když jsem si tu zprávu chtěla vyfotit na mobil, ať mám alespoň něco, vytrhla mi ji z ruky, ukázala prstem ke dveřím a řekla: a ven! když jsem se nad jejím chováním pozastavila, odešla z ordinace a předtím řekla ať už vypadnu.

U paní doktorky jsem byla jen jednou se zánětem v lokti. Dala mi ATB a zánět se vyléčil. Zvala mě po pár dnech na kontroly a vždy mi obměnila obvaz s višňákem. Brzy bylo po problému. Byla moc milá a příjemná. V dopoledních hodinách se dlouho čeká než přijdete na řadu, ale to není její vina. Já za sebe doporučuji.

u paní doktorky jsem byl několikrát a nemohu si stěžovat, ano paní doktorka je rázná, ale zná a je na svém místě
a nebo dnes byla u ní manželka se synem, ve školce mu kluk zlomyl ruku a tam ho stou bolestí nechaly 6 hodin a nikdo z učitelek ani nezavolal, takže návštěva u paní doktorky a ta hned bez RTG poznala oč se jedná, takže za mě je naprosto v pohodě

nepříjemná,necitlivá, s mojím problémem si vůbec nevěděla rady,mluvila semnou o všem možném ale ne o problém.NEDOPORUČUJI!!!!

Paní doktorka Slavatová je velmi zkušená lékařka, která přesně umí určit diagnózu. Určila mně diagnózu zánětu žlučníku a doporučila do nemocnice. Avšak ještě týž den, mně volala, že bych měl jet donemocnice raději ještě večer. Bylo to v případě mého akutního zánětu na poslední chvíli, což by jiný lékař těžko udělal.

Před šesti lety jsem měla autonehodu, vyhledala jsem ošetření u MUDr. Slavatové, odmítla mě ošetřit, že má po pracovní době, bylo mi opravdu zle, tak jsem její chování neřešila a šla jinam. Dnes její pomoc vyhledala dcera,s poraněním od popíchání kaktusy,noha byla nateklá a vypadalo to na akutní zánět, velmi bolestivé. Jako šesté pacientce po čtyřech hodinách čekání, jí řekla, že jí nemůže ošetřit, protože neví, co jí je, ať si jde do místa trvalého bydliště. Na vyžádání mé dcery dostala od paní doktorky dvě tablety antibiotik.
Skutečně si nemyslím, že tato doktorka je na svém místě.

k paní doktorce chodíme již několik let celá rodina včetně dětí a nikdy jsme neměli důvod si stěžovat. Je velmi dobrý diagnostik.

V minulosti jsem u této doktorky několikrát absolvoval vypalování a poté i vyřezávání bradavice. Vzhledem ke dvěma neúspěšným vypálení jsme pokročili k pokusům o vyříznutí, které žel skončily stejně. Nakonec byla třeba návštěva doktora jiného, kterému se podařilo napoprvé. Déle nedávný pokus o druhý operativní zákrok skončil rovněž neúspěchem, jaký musil dokončit opět někdo jiný.

Čekárna v dnešní moderní (ehm) době nacpaná k prasknutí, ve které se lidi hádají o koryto a snižují i ke sprostým nadávkám. Dle mého názoru a zkušeností si to schopný lékař dokáže zajistit lépe. Je mi líto, ale vzhledem k těmto skutečnostem nemohu tuto lékařku doporučit.

Byl jsem u ní poprvé a naposled. 1hodinu 53minut se neuráčila přijít do práce bez jediného slova pardon nebo omluvy že se zdrží.Takový zážitek jsem ještě neměl.Jen tak dál pí.Slavatová

:)) mudr Slavatová je hotový řezník..byla jsem u ní na rektoskopii a byla velice necitlivá, nešetrná, podcenovala bolestivost zakroku...jako mudr je jistě dobrá, ale je chladná a nepříliš lidská