Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
13 názorů

S
Ověřeny pacient

Tuto paní doktorku nikdy více. Byla jsem u ní s dcerou, která měla osypané celé tělo vyrážkou (fleky). Mávla rukou, že to nic není. Z toho "nic" se vyklubala infekční pátá nemoc, která je navíc velmi nebezpečná pro těhotné (jsem těhotná). Když už "tápu", tak si alepoň ověřím, zašlu na krevní testy a ne, že mávnu rukou "v pořádku, další".


H
Ověřeny pacient

U 4letého syna špatně diagnostikovala molusky, na které předepsala lék (infectodell), který se již nevyrábí. Žádost o podrobnější informace o moluskách odbyla tím, ať si přečtu příbalový leták. V lékárně jsme dostali obdobný lék, prý se stejnou účinnou látkou (duofilm). Po týdnu "léčby" jsem si vyhledala jinou lékařku. Údajné molusky byly původně jen alergická reakce a po necelých 2 týdnech je téměř vše pryč.
Dodatečně jsem zjistila, že u této paní doktorky byla i maminka s pásovým oparem na hlavě, na který dostala mastičku, která se také již nevyrábí, takže také dostala jen nějakou obdobu. Maminka měla velké bolesti a její prosba o předepsání čehokoliv, co by jí ulevilo, byla odbyta podobně - ať se zeptá v lékárně.
Když jsem šla odhlásit syna jako pacienta u této doktorky a řekla jí proč, potvrdila, že přípravek Doufilm se na molusky používá (je to lék na bradavice a syna jsme tím popálili) a jak má vědět, že se nějaký lék už nevyrábí (???) a popřela, že na pásový opar předepsala mast, předepisuje prý tablety. Sestřičku jsem zažila 2x a pokaždé byla nepříjemná.
Takže paní doktorku vřele nedoporučuji. Nedovedu si představit, jakým způsobem se udržuje informovaná v oboru.
Jsem ráda, že díky důkladnému pročtení komentářů u ostatních dermatologů jsem našla lékařku, která se problému opravdu věnuje, léčí, vysvětluje a je příjemná, stejně tak sestřička.


M

Paní doktorku jsem navštívila již několikrát a vždy byla příjemná a snažila se vyřešit problém. Domů jsem odcházela s pocitem, že pro mne udělala maximum. Velmi dobrý přístup k pacientovi má i sestra. Mohu jen doporučit.


zaplaťbůh za ni, ty další jsem zažil a již nechci,,,,


Paní doktorku jsem navštívila ca. před třemi lety kvůli plísni pod nehtem a kvůli bolestivému útvaru na plosce nohy. na plíseň mi předepsala kapky, které po několika měsících aplikace víceméně pomohly, ale útvar na noze diagnostikovala chybně. Podle ní pouze ztvrdlá kůže od nošení úzkých bot, kterou lze odstranit pravidelným užíváním pemzy. Nějaký čas jsem vytrvala a pravidelně pemzovala, ale vzhledem k tomu, že postupem času útvar nemizel, ale naopak se zhoršoval, navštívila jsem nyní jiného dermatologa. Po konzultaci s ním a po získání dalších zdrojů na internetu vím, že se jedná o bradavici, kterou si díky chybné diagnóze paní doktorky Slámové naprosto zbytečně již několik let "pěstuji" na chodidle a navíc se mi okolo ní začaly tvořit další. Z výše uvedených důvodů tuto lékařku nemohu doporučit.


trochu sverazny, ale prakticky pristup.


Já mohu jen doporučit.Padání vlasů je legrace proti nepoznanému melanomu u jiného dermatologa, v jehož péči bych asi již nežil-i se všemi vlasy,paní doktorka mi včasnou diagnosou zachránila život.


Ověřeny pacient

Paní doktorku doporučuji, nepřepisuje zbytečně kortikoidy, snaží se vyjít vstříc, vyslechne. Se zákrokem zkušenost nemám.


Ověřeny pacient

dobry den
doporučuji panu doktorku,profesionalka na svem miste.lidsky pristup i sestra je fajn.doporucuji


D

halo pani doktorko.vzdy jsi byla fantasticka doktorka.hodnoceni neni treba.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti