Eva Říhová, oční lékař Praha

Doc. MUDr. Eva Říhová

Oční lékař

7 názorů

Uložit


Adresa

Minská 7/551, Praha
Oční ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná paní, vše ochotně vysvětlila, měla trpělivost a snahu vyšetřit i naši nespolupracující 3letou dceru. V ordinaci má spoustu přístrojů, nikdy jsme tolik přístrojových vyšetření v oční ordinaci neabsolvovali. Sestra také velmi příjemná. Rozhodně jsme nadšení, že jsme paní doktorku "našli".


J
Ověřeny pacient

Paní docentka Říhová je nejen velký profesionál ve svém oboru, ale také úžasný člověk. Návštěva její ordinace není jen návštěva u specialisty, ale

Paní docentka Říhová je nejlepší oční lékařka kterou jsem dosud měla možnost navštívit. Je nejen naprostý profesionál ve svém oboru, ale také úžasný člověk. Velmi si ji vážím a jsem moc a moc ráda, že mohu navštěvovat právě její ordinaci. Vděčím ji za léta udržovaný slušný stav mého zraku.Z jejího jednání vždy vyzařuje profesionalita, klid a pohoda, což jako pacient velmi oceňuji. Mohu ji jen a jen vřele doporučit.


Docentka Říhová je profesionál na svém místě. Její odbornost je na velice vysoké úrovni, přesto dokáže osvětlit laikovi podstatu problému srozumitelným způsobem. Osobitý projev a přirozená autorita spolu s rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi, vytváří velmi pozitivní dojem, který sám o sobě je pro léčbu čehokoliv velmi důležitý.


vysoká profesionalita


Paní doktorka Říhová mi vždycky dobře vysvětlí každé vyšetření a jeho výsledky a možné způsoby řešení problémů, zeptá se na mé pocity a názory. Doporučení k léčbě je formou pro mě srozumitelné dohody. Mám u ní výborný osobní pocit důvěry a spolupráce, že léčbě rozumím a aktivně se na ní podílím, a cítím daleko větší vlastní zodpovědnost za výsledek léčby. Její psychologcký přístup k pacientovi spolu s vysokou profesionalitou a odborností naprosto naplňuje mojí představu o moderním lékařství a velmi si ho vážím. Děkuji Vám, paní doktorko!

E. Marková


K

Pani docentka je nejlepsi specialista na zanety duhovky v cele republice a jeji prace je na vyborne profesionalni urovni. Mohu jen vrele doporucit.


M

Výborná a svědomitá lékařka.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti