Zubní lékařka
Za divadlem 4, Brno

Umístění: Zubní lékařka Zánět nervu zubu

Skvělá paní zubarka, citlivá, sympatická, milá, když mám bolesti přijme ještě týž den.. Nedávno mi pomohla od šílene bolesti nervu v zubu, doporučuji :)

Bohužel se nemohu ztotožnit s názory ostatních pacientů. K paní doktorce jsem byla poslána na doporučení, kdy jsem trpěla bolestí kvůli zánětu zubu. I přes umrtvení, kterého jsem se musela dožadovat bylo ošetření velmi bolestivé. Bohužel jsem si tímto udělala absolutní blok a strach z vrtání na další dva roky. Nyní mám perfektního zubaře ke kterému je radost chodit. Názor paní doktorky že někdo potřebuje speciální péči je úsměvný. Bohužel péče špatná nicméně paní zubařka je na první pohled příjemná.

Nemohu nic jiného než souhlasit se všemi kladnými příspěvky. Jenom bych opakoval to, co je zde již psáno.

Už jsem byla dost zoufalá, najít opravdu dobrého stomatologa byla snad utopie.Až jsem našla paní zubařku Pernicovou.Ona i sestra jsou velmi milé dámy. Šla jsem k ní s nedůvěrou a strachem, ale o to vím jsem byla velmi mile překvapena.Spadl mi kámen ze srdce a už se budu k zubaři jen těšit.Navíc mi nečekaně, díky odhlášené pacientce prohlédla i zoubky mých synů, takže jsem prostě moc moc spokojená a na další návštěvu už půjdu beze strachu.Díky za takové lékaře-odborníky, s tak skvělým přístupem.

Nelze než udělit nejlepší ohodnocení. Vše níže řečené souhlasí. Paní doktorka je velmi vstřícná, naslouchá pacientům, vysvětluje postup zákroku, je na dentistu nezvykle citlivá, zuby šetří, vybírá šetrnější, byť pro ni samotnou mnohdy zdlouhavější způsoby ošetření. Ordinace je výborně vybavená a lékařka se sestrou tvoří dobrý tým. Objednací časy jsou dodržovány. Vše by mělo patřit ke samozřejmosti lékařské péče, v cizině jsem se s takovým přístupem setkal vícekrát. V České republice jen u ní. Dr. Pernicová tvoří čestnou výjimku mezi stomatology v ČR a lze jen doufat, že tato výjimka se stane pravidlem.

velmi precizní a citlivá zubní lékařka

K paní doktorce chodím už několik let. NAPROSTÁ SPOKOJENOST.

Výborná zubařka, naslouchající požadavkůům pacienta

Paná doktorka poskytuje velice kvalitní péči,je vstřícná,ohleduplná. Vysvětlí vždy postup,doporučí nejlepší řešení. Její vztah k pacientům je obdivuhodný-velice profesionálně přistupuje k nevidomému pacientovi,což se málokdy u lékařů vidí. Mluví s pacientem,vysvětluje jemu a ne jeho doprovodu. Rovněž obě sestřičky jsou velmi milé,schopné a obětavé.Dodržování objednacích časů je samozřejmostí.Vřele doporučuji.

Ochotná, šikovná.