Soukromá zubní ordinace
Koliště 47, Brno

Paní doktorka mě dělala před 14 lety zubní můstek,můstek pořád mám, problémy žádné ,na životnost můstků myslím nadstandard.Takže za mě děkuji za odvedenou práci.

Práci paní doktorky nemohu doporučit. Plomby nebyly dobře zpracovány - praskaly, byly špatně vymodelovány a tvořily se pod nimi kazy - vše bylo nutné předělat. Dále lékařka nedoporučila nezbytnou návštěvu zubní hygieny.

Paní doktorka, dává do úst jiný materiál než říká. Zažila jsem i to, že nadávala těhotné paní za to, že se jí dáví na křesle. Hlavně že měla na chodbě o tom celý plakát, jak by měl zubař v této situaci postupovat. Nemění si rukavice po pacientech!!!

Doktorka upřednostňuje některé pacienty nad jinými. Nepřípustné...

Paní doktorka je profesionální a velice kladně hodnotím její přístup k pacientovi. Mohu doporučit.

Paní doktorka, stejně jako sestřička, jsou velice milé a profesionální - odvádí skvělou práci. Velice chválím krátké čekací doby, stejně jako výborné umístění ordinace (prakticky v centru města).

Milá, ochotná, sympatická, nejsou tam dlouhé čekací doby, s ošetřením jsem spokojená. Ordinace krásná, jsem spokojená, že je vždy upravená a používá ochranné pomůcky. Nevýhoda ordinace je nedostatek parkovacích míst v její blízkosti. Mé hodnocení je velmi dobré.

Paní doktorka se stará o zuby celé naší rodině už po mnoho let.
Děkujeme.