Adresa

Halasovo náměstí 597/1, Brno
Praktická zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
18 názorů

P
Ověřeny pacient
Umístění: Praktická zubní lékařka

U paní doktroky jsem si nechala provést běžný zákrok a to odstranění kazu. Bohužel, ani to se jí nepovedlo. Zub po ošetření začal velmi bolet s tím, že předtím nebolel vubec. Ani když jsem paní doktorku upozorňovala na bolest, tak nad tím mávla se svojí maminkou (kolegyní) rukou, že je to normální a že to přejde. Nechala jsem si dokonce vytrhat osmičky, aby si paní „doktorka“ byla jista.
Ale nic nepomohlo. Od té doby uběhlo 5 měsíců a na zub stále nemohu bolestí kousat. A není to jediný zákrok se kterým nejsem spokojena. Nicméně paní doktorka neuznala chybu. Naopak byla
často protivná a arogantní. Důležite je hlavně to, aby pacient zaplatil
a peníze z pojištovny. Pokud chcete vyhodit peníze oknem, je to dobrá volba. Za mě rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorku Kozumplíkovou mladší i starší mohu doporučit. Jsem s jejich prací velice spokojená.Svému oboru dobře rozumí a podávají vynikající výkony. Na pacientovi jim záleží, mají obě vřelý přístup k pacientům. Moc jim děkuji za jejich péči. Grogerová Alena.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi svědomitá a vše výborně vysvětlí. Možná se mi někdy zdála cena za některé úkony vyšší než platí kolegové v práci ale zato odvedená práce je vynikající. Chodíme k ní celá rodina proto mohu jen doporučit.


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je beze sporu odbornice ve svém oboru. Asi 12 let jsem chodila k jiné zubní lékařce, u které jsem nikdy neměla zubní kaz. Když jsem přešla k MUDr. Kozumplíkové našla mi asi 7 kazů, musela mi vytáhnout nervy ze zubu... vše velmi citlivě, všechno mi vysvětlovala atd... Jediné, co mi u paní doktorky opravdu vadí, je čekací doba. I když jste objednaní na určitou hodinu, není žádný problém čekat i třeba 2 hodiny. Mně se třeba stalo, že jsem dvě hodiny čekala, poté vyšla sestra a řekla mi, že na mě zapomněly a že bud si počkám ještě zhruba hodinu nebo se objednám na příště - a to pouze kvůli preventivní prohlídce, která zabera cca 5 minut... Strašný přístup a to mi paní doktorka při první návštěvě dělala přednášku o dochvilnosti a o tom, že pokud nějaký pacient chodí pozdě, tak se s ním brzo rozloučí. Chodíme sem skoro celá rodina a všichni víme, že je třeba si rezervovat alespoň půl dne, byť se jedná o pouhou prohlídku...


Ověřeny pacient

Velice prijemne vystupovani, pecliva a svedomita prace. Vsechny postupy konzultuje, sdeluje kolik co bude stat a rozhodnuti nechava na pacientovi. Zda souhlasi ci nikoliv. Umi pracovat s detmi.

Ma moderne vybavenou ordinaci, clovek nemusi na RTG chodit nekam jinam. Dela jej ona sama.


Velmi svědomitá a příjemná,nebolestivým ošetřením mě zbavila strachu z návštěvy u zubaře.Velmi pěkně vybavená ordinace, přijemná sestra


Je super


Paní doktorka je arogantní a nepříjemná, nechá si platit i za úkony, které u jiných lékařů hradí pojišťovna - amalgámové plomby - a ještě vám udělá přednášku, jak je špatně placená, že v autoservisech vydělávají mechanici mnohem víc.Nedoporučuji, velmi negativní dojem

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nedoporučuji.Tato lékařka je k pacientovi nepříjemná,arogantní. Mám z ní velmi špatný pocit.Na pohotovosti mi v ordinaci ošetřila tak "úžasně" bolestivý zub, že nezbývá, než litovat, že k ní člověk šel. Zub důkladně provrtala i se spodinou, že ten již pak opravdu zachránit ani dále ošetřit nešel!Extrakce tohoto zubu byla nevyhnutelná.Neprofesionální lékařka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

Paní doktorka je vynikající odbornice a je velice milá a příjemná. S dětmi to umí báječně, že se ani nebojí chodit na prohlídky. Doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti