Praktická zubní lékařka
Halasovo náměstí 597/1, Brno

Umístění: Praktická zubní lékařka

U paní doktroky jsem si nechala provést běžný zákrok a to odstranění kazu. Bohužel, ani to se jí nepovedlo. Zub po ošetření začal velmi bolet s tím, že předtím nebolel vubec. Ani když jsem paní doktorku upozorňovala na bolest, tak nad tím mávla se svojí maminkou (kolegyní) rukou, že je to normální a že to přejde. Nechala jsem si dokonce vytrhat osmičky, aby si paní „doktorka“ byla jista.
Ale nic nepomohlo. Od té doby uběhlo 5 měsíců a na zub stále nemohu bolestí kousat. A není to jediný zákrok se kterým nejsem spokojena. Nicméně paní doktorka neuznala chybu. Naopak byla
často protivná a arogantní. Důležite je hlavně to, aby pacient zaplatil
a peníze z pojištovny. Pokud chcete vyhodit peníze oknem, je to dobrá volba. Za mě rozhodně nedoporučuji.

Paní doktorku Kozumplíkovou mladší i starší mohu doporučit. Jsem s jejich prací velice spokojená.Svému oboru dobře rozumí a podávají vynikající výkony. Na pacientovi jim záleží, mají obě vřelý přístup k pacientům. Moc jim děkuji za jejich péči. Grogerová Alena.

Paní doktorka je velmi svědomitá a vše výborně vysvětlí. Možná se mi někdy zdála cena za některé úkony vyšší než platí kolegové v práci ale zato odvedená práce je vynikající. Chodíme k ní celá rodina proto mohu jen doporučit.

Paní doktorka je beze sporu odbornice ve svém oboru. Asi 12 let jsem chodila k jiné zubní lékařce, u které jsem nikdy neměla zubní kaz. Když jsem přešla k MUDr. Kozumplíkové našla mi asi 7 kazů, musela mi vytáhnout nervy ze zubu... vše velmi citlivě, všechno mi vysvětlovala atd... Jediné, co mi u paní doktorky opravdu vadí, je čekací doba. I když jste objednaní na určitou hodinu, není žádný problém čekat i třeba 2 hodiny. Mně se třeba stalo, že jsem dvě hodiny čekala, poté vyšla sestra a řekla mi, že na mě zapomněly a že bud si počkám ještě zhruba hodinu nebo se objednám na příště - a to pouze kvůli preventivní prohlídce, která zabera cca 5 minut... Strašný přístup a to mi paní doktorka při první návštěvě dělala přednášku o dochvilnosti a o tom, že pokud nějaký pacient chodí pozdě, tak se s ním brzo rozloučí. Chodíme sem skoro celá rodina a všichni víme, že je třeba si rezervovat alespoň půl dne, byť se jedná o pouhou prohlídku...

Velice prijemne vystupovani, pecliva a svedomita prace. Vsechny postupy konzultuje, sdeluje kolik co bude stat a rozhodnuti nechava na pacientovi. Zda souhlasi ci nikoliv. Umi pracovat s detmi.

Ma moderne vybavenou ordinaci, clovek nemusi na RTG chodit nekam jinam. Dela jej ona sama.

Velmi svědomitá a příjemná,nebolestivým ošetřením mě zbavila strachu z návštěvy u zubaře.Velmi pěkně vybavená ordinace, přijemná sestra

Je super

Paní doktorka je arogantní a nepříjemná, nechá si platit i za úkony, které u jiných lékařů hradí pojišťovna - amalgámové plomby - a ještě vám udělá přednášku, jak je špatně placená, že v autoservisech vydělávají mechanici mnohem víc.Nedoporučuji, velmi negativní dojem

Nedoporučuji.Tato lékařka je k pacientovi nepříjemná,arogantní. Mám z ní velmi špatný pocit.Na pohotovosti mi v ordinaci ošetřila tak "úžasně" bolestivý zub, že nezbývá, než litovat, že k ní člověk šel. Zub důkladně provrtala i se spodinou, že ten již pak opravdu zachránit ani dále ošetřit nešel!Extrakce tohoto zubu byla nevyhnutelná.Neprofesionální lékařka.

Paní doktorka je vynikající odbornice a je velice milá a příjemná. S dětmi to umí báječně, že se ani nebojí chodit na prohlídky. Doporučuji!