Brno
Lazaretní 7, Brno

Umístění: Brno Zapal

Čo sa týka ošetrenia, mal som prvýkrát zápal, takže nemôžem posúdiť, či to bolo efektívne, no bolo to veľmi necitlivé ošetrenie zo strany doktorky. Čo ma však zarazilo bola vrcholná arogancia voči sestričkám ktorých mi bolo ľúto, že toto musia znášať. Priestory sú čisté a veľmi pekne zariadené. Neodporúčam.

Paní doktorka eva daňkova co dodat skvělá na jakykoliv problém se zubem v klidu a bezbolestně vyřeší a sestra taky skvělá nejlepší doktorka ;) jen nechápu co ji lidi soudí zato že je arogantní :D tak jasný když má úplně stažený zuby a zanedbanou fochazku tak se ji ani nedivím :D jinak tahle doktorka je fakt úžasná na trhání, blombovani, uklidnovani děti apod. Je T.O.P ♡♥♡♥♡♥♡

Řekla bych, že tato paní není zubařka. Lidem jako je ona by měli vzít titul. Musím říct, že asi 3 roky jsem u zubaře nebyla, jelikož jsem z nich měla panickou hrůzu. Když přišel akutní problém, a zjistila jsem, že moje zubařka je na mateřské dovolené, musela jsem rychle najít někoho, kdo by byl schopný mě vzít okamžitě. To paní "doktorka" Daňková udělala.. Super, ale to asi jako jediné pozitivum, které mám. Po třetí návštěvě jsem pochopila, že i její rychlé jednání a ochota mně vzít obratem nebylo tak skvělé, jak jsem si říkala. Paní zubařce jde opravdu jen o peníze, nic jiného. Po opravě bolavého zubu mi bylo řečeno, že mám pusu plnou kazů (což jsem tedy po 3 leté pauze i očekávala), obrovský zánět dásní, a absolutně si neumím čistit zuby. Dokud se nenaučím o své zuby starat, nehodlá mě ošetřovat dál... Prosím???...
Byla jsem donucená si zaplatit dentální hygienistku za 1000kč, která mě naučí jak se o zuby starat, jinak mi neopraví už ani jeden zub ze všech těch údajných 12ti, které jsou zkažené... Už při návštěvě hygienistky, která mi řekla, že v mé puse nic hrozného nevidí, a kazy tam mám tak dva, mi mělo dojít, že není něco v pořádku. Moje naivita, že je to jen hygienistka, která tomu nerozumí tolik, jako zubař mě k paní doktorce dovedla ještě asi 5x, kdy mi rozvrtala dalších 6 zubů, přičemž si nezapomněla za každý naučtovat minimálně 800kč, protože to není jen tak, a musí se dát bílá plomba...
Měla jsem toho dost, a nechtěla jsem chuť platit další peníze. Našla jsem si jinou zubařku, která mě taktéž vzala okamžitě a s mými slovy, že mám zánět dásní a ještě 6 kazů, tudíž to se mnou nebude mít lehké, se na mě podívala jako na blázna, že na RTG (Mudr. Daňková neudělala ani ten) vidí kaz jeden, a to ještě maličký....
Myslím, že není třeba dál něco dodávat. Než se rozhodnete vejít do ordinace této lékařky, sedněte si na chvíli jen tak do čekárny, a popovídejte si s čekajícími pacienty. To Vám bude naprosto stačit :)

Paní zubařka je drsná, ale zuby mi dala do pořádku obratem, ihned objevila zánět dásní, o kterém jsem leta nevěděla. Říká vše napřímo, není žoviální a nečeká květiny ani jiné dary, to se mi líbí.

JE to hrůza. Zuby mi udělala vždy tak napůl. Nikdy víc. Choďte jinam. Zákroky od ní jsou špatné, třikrát jsem na různé plomby od ní doplácel, protože vypadaly. Poslední se mi rozpadla pár hodin po zákroku, jdu jinam.

Paní zubařka nevysvětluje, je arogantní, Vy jste pro ni jen prostředek k vydělání peněz. Mne vyvrtala 4 zdravé zuby,zbytku školy mezi 3-5zubů. Mé matce dělala zubní náhradu na 3x a pokaždé za ni chtěla zaplatit nemalé peníze a takhle bych mohla pokračovat. Dívá se jen na to, aby se jí plnila peněženka. Vaše zdraví je jí úplně volné.

Musím se přidat k špatným hodnocením a to i přesto, že už k paní doktorce naštěstí celá rodina delší dobu nechodíme. Je arogantní a nepříjemná i k malým dětem. Ráda si nechá za všechno zaplatit, ale odvedená práce za nic nestojí. Korunka od ní vypadá děsně... jako brambora... né jako zub. A to nemluvím o tom, že kdyby na ten zub původně vůbec nešahala, nebrousila ho, já se jí o to neprosila, tak nemusel prasknout a já tu korunku nemusela mít. Manželovi hned po zaregistrování převrtávala všechny zuby a když pak některé nové blomby vypadly nechala si další znovu zaplatit. Když čistila zuby od zubního kamene, tak to nebylo vůbec poznat, ale zaplatit si to nechala. Nevím, ale bohužel na paní doktorku žádné pozitivum nemám, i dcerka na ní vzpomíná, jako že... to jsi se maminko teda spletla, takhle se zubařka nesmí chovat. Máme teď úžasného zubaře, tak snad jen varuji ostatní. Všem pěkný den :o)

Paní doktorka je arogantní a velmi nepříjemná, pokud člověk odmítne jakýkoliv nadstandart.I přes zavřené dveře ordinace je slyšet,jak hrubě se chová.Necháte-li si dát alespoň injekci na umrtvení,dá se návštěva snést.
Moje první,návštěva byla zároveň poslední.

Pokud má dělat tzv. "na pojišťovnu", tak je neochotná a hrubá a dělá z pacienta vola. Ráda vnucuje (dost neomaleným způsobem) své rádoby nadstandardy, ale pracuje dost nekvalitně.

NIKDY VÍCE !!!

C

Co dělá MZ ČR i ČSK (stom.komora), jak je vůbec možné, že toto stomatologické nedochůdče může ještě vykonávat praxi? Opravdu dávám za pravdu pisateli, že MUDr.(?) Daňková by potřebovala (ruční) kurz společenské výchovy, vždyť nemá ani potřebný cit pro toto povolání, prostě je to neomalená hrubiánka..