Pacovská 31/869, Praha
Oční ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

2.5

Umístění: Oční ordinace Jiný

Společně s mým vyšetřením byla v ordinaci starší paní, která jakmile neodpověděla bleskurychle na vše co si doktroka vzpomněla, tak zvyšovala hlas a povyšovala se nad ní. Neskutečné chování na starší lidi.
Paní doktorka by si měla uvědomit že je tam díky nám, těm co jí platí.
Při mém vyšetření jsem chtěl mimojiné zjistit poloměr zakřivení kvůli čočkám (což ona zjistí snadno z přístroje), řekla mi ať si zajdu do optiky.... Nikdy víc

Umístění: Oční ordinace

Afektovaná oční lékařka, která ma naprostý zmatek ve všem, nic si nepamatuje a ve finále vám ani nepomůže (nebo alepoň mě). Neustále měnila nějaké rozhodnutí. Sestřička mi na základě jejího rozhodnutí kapala něco do oka a nakonec se tato pseudodoktorka rozhodla, ať mi to tam teda vlastně nekape, přičemž mi to sestřička již do oka nakapat stihla. To jsem si řekl, že je vrchol a tuto osobu již nikdy nenavštívím.

Velmi neurvalá, arogantní, nejen na pacienty, ale i na sestru - na tu přede všemi doslova řve jako na malé dítě. V ordinaci je cítit cigaretový kouř, vyšetření uspěchané, pacienti jí zjevně "lezou na nervy". A neopovažujte se jí zeptat, co při vyšetření zjistila, moje potíže ignorovala, jen se ironicky zasmála (to byl také jediný úsměv, který vyloudila) a neodpověděla. Jen výraz prozrazoval: "co bych se s tebou zdržovala, hlupáku, víc, než je nezbytně nutné".

K paní doktorce jsem byl objednán na měření, takže jsem v čekárně nemusel čekat a očekával bych, že bude mít na mě dost času. Byla trochu nepříjemná, což by mi moc nevadilo, kdyby odvedla dobrou práci. Během měření zraku působila velmi zmateně, s celou procedurou byla hotová cca za 3 minuty. Potom mi dělala předpis na brýle, kam mi napsala nejdříve špatné hodnoty, protože už zapomněla, co vlastně změřila. Raději jsem si následně zašel do optiky, kde na mě měli víc času (a asi i větší motivaci) a kde mi změřili zrak mnohem přesněji. Rozdíl byl jak v dioptriích, tak v cylindru.

Arogantní a nepříjemné chování by se dalo možná přejít, ale 3 hodiny čekání na vyšetření doopravdy ne. Beze srandy, příchod v 7:45, odchod po půl jedenácté. A ostatní pacienti na tom byli podobně nehledě na dobu příchodu. Nemožnost objednání na konkrétní čas nedává možnost této situaci předejít.

Paní doktorka mi sice pomohla, ale tak špatný lidský přístup k pacientům jsem zatím neviděl. Paní doktorka je vysloveně nepříjemná až agresívní. Myslím, že je dost jiných doktorů, které je možné oslovit.

Byla jsem zde 3x a des. Vždy na mne řvala. Když jsem byla před lety poprvé, pak už jsem nepřišla a doktorka mě seřvala co si to dovoluju neprijit. Až když už jsem měla slzy v očích zmlkla a já ji vysvětlila že jsem byla hospitalizována v porodnici kde jsem v té době porodila v šestém měsíci a že jsem fakt nebyla schopna přijít. V tu chvíli začala být milá ale další vyšetření bylo samé řvaní a již nikdy! Raději si najdu člověka na svém místě abych neměla trauma z každé návštěvi. A výsledek vyšetření je dle mého také špatný.

Tak jsem dnes byla na návštěvě u paní doktorky - poprvé. Po přečtení negativních recenzí, jsem se docela obávala, jak se bude chovat, hlavně, až jí řeknu, že i přes velké dioptrie jsem nebyla již více než 10 let na vyšetření. Nosím čočky a měla bych chodit minimálně jednou za rok. Paní doktorka byla však velmi milá a profesionální. Vše jsme spolu probraly a dokonce mi poradila s výběrem vhodných čoček.

Aktivní a profesionální přístup, přišel jsem do této ordinace s náhlým
zhoršením zraku a při první návštěvě mi byla určena diagnóza, kdy byla
ověřena několika metodami. V předchozí nejmenované ordinaci na problém
bohužel nepřišli. Vážím si profesionálního přístupu paní doktorky Chlpkové i
její zdravotní sestry v profesionálně vybaveném prostředí.

Vynikající lékařka a neskutečně příjemná sestřička. Byli jsme u ní celá rodina, vyšetření proběhla v klidu, vše nám s úsměvem vysvětlila. Doporučuji.