Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Paní doktorku jsem začala navštěvovat po narození dcery a velmi mi se sestřičkou přirostla k srdci. Asi nejvíce oceňuji její snahu se mnou řešit i na pohled banální věci, které mne jako prvorodičku trápily. Vždy byla velmi pečlivá a chodila jsem s miminkem na prohlídky velmi ráda. Bohužel jsem musela pediatra změnit kvůli stěhování. Nyní mám srovnání a vím, že obě paní doktorky i se sestřičkou jsou jedinečné.

Obě paní doktorky jsou naprosto úžasné, s dětmi to umí, naše děti je zbožňují. Jediné, co mi kazí celkový dojem, je hypervýkonná sestra, která na můj vkus až moc leze do zelí paním doktorkám. Jinak naprostá spokojenost a výborné zkušenosti.

Chodím k paní doktorce ze synem a musím říct, že je ta nejúžasnější doktorka, kterou jsem poznala. Vstřícná, pečlivá, vždy ochotná a i sestru má dokonalou. Nesmím opomenout dceru, tak je úplně stejná. Jsem moc ráda, že k nim můžeme chodit.

Docházíme k této paní doktorce přes dva roky je pravda že je příjemná dokáže si s vámi popovídat ale bohužel co se týče léčení tak s tím spokojen nejsem po každé když byl náš syn nemocný tak dá se říct že ho nevyléčila a museli jsme za tři až čtyři dny navštívit pohotovost kde byla doporučena změna lékaře a vždy po navštívení paní doktorky se syn pokaždé zhoršil.

Úžasná pani doktorka. Som veľmi spokojná, vždy je milá usmievavá, snaží sa pomôcť čo najlepšie. Syn sa pri nej nebojí, nechá sa vyšetriť. Aj keď sme sa odsťahovali a cesta k nej nám trvá 45min tak to stojí za to. A pokiaľ nebudem musieť, tak nevymením. A je aj dobrá mama, lebo jej dcéra je tiež úžasná doktorka :D

Paní doktorka Chládková, i její dcera, paní doktorka Vágnerová, jsou skvělými, chápavými, vnímavými pediatričkami, které s ochotou vše vysvětlí tak podrobně, jak potřebuji.
Pokud mám nějaké pochybnosti, s důvěrou se k nim obracím a buďto vyřešíme problém v ordinaci, nebo mne se synkem pošlou na důkladnější vyšetření.
Jsem také ráda, že očkování pro ně není automatické, ale že vždy dostanu na výběr. Také se mi líbí, že ne všechna očkování prohlásí za důležitá. Naopak u některých zdůrazní jejich důležitost.

Prostě, nemohla jsem pro syna vybrat lepší lekařky.

Karla Rajčová

C

Paní doktorka je milá,ochotná no prostě SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nejlepší pediatrička jakou znám:-) Vybrala jsem si jí ještě před porodem a za celou dobu co k ní chodíme (5 let) naprostá spokojenost. Krásný vztah k dětem, snaží se vždy najít způsob jak vyřešit problémy bez antibiotik, která nasazuje až opravdu není zbytí. Ochotná, otevřená informacím, stále se vzdělává a učí a není to jen předepisovač medikamentů jako většina doktorů, kteří vylezou z fakulty:-D

Paní doktorky bohužel už neberou nové pacienty :-(

Obe pani doktorky /maminka s dcerou, ordinuju spolocne alebo sa striedaju/ vc. sestricky su vyborne! Citlivy a profesionalny pristup. Vsetko dokladne vysvetlia, vypocuju a vzdy zabralo to, co malemu naordinovali. Velka spokojnost, nemenila by som :) a dakujeme im za super starostlivost!