Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
41 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Paní doktorku jsem začala navštěvovat po narození dcery a velmi mi se sestřičkou přirostla k srdci. Asi nejvíce oceňuji její snahu se mnou řešit i na pohled banální věci, které mne jako prvorodičku trápily. Vždy byla velmi pečlivá a chodila jsem s miminkem na prohlídky velmi ráda. Bohužel jsem musela pediatra změnit kvůli stěhování. Nyní mám srovnání a vím, že obě paní doktorky i se sestřičkou jsou jedinečné.


L
Ověřeny pacient

Obě paní doktorky jsou naprosto úžasné, s dětmi to umí, naše děti je zbožňují. Jediné, co mi kazí celkový dojem, je hypervýkonná sestra, která na můj vkus až moc leze do zelí paním doktorkám. Jinak naprostá spokojenost a výborné zkušenosti.


M
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce ze synem a musím říct, že je ta nejúžasnější doktorka, kterou jsem poznala. Vstřícná, pečlivá, vždy ochotná a i sestru má dokonalou. Nesmím opomenout dceru, tak je úplně stejná. Jsem moc ráda, že k nim můžeme chodit.


P
Ověřeny pacient

Docházíme k této paní doktorce přes dva roky je pravda že je příjemná dokáže si s vámi popovídat ale bohužel co se týče léčení tak s tím spokojen nejsem po každé když byl náš syn nemocný tak dá se říct že ho nevyléčila a museli jsme za tři až čtyři dny navštívit pohotovost kde byla doporučena změna lékaře a vždy po navštívení paní doktorky se syn pokaždé zhoršil.


E
Ověřeny pacient

Úžasná pani doktorka. Som veľmi spokojná, vždy je milá usmievavá, snaží sa pomôcť čo najlepšie. Syn sa pri nej nebojí, nechá sa vyšetriť. Aj keď sme sa odsťahovali a cesta k nej nám trvá 45min tak to stojí za to. A pokiaľ nebudem musieť, tak nevymením. A je aj dobrá mama, lebo jej dcéra je tiež úžasná doktorka :D


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka Chládková, i její dcera, paní doktorka Vágnerová, jsou skvělými, chápavými, vnímavými pediatričkami, které s ochotou vše vysvětlí tak podrobně, jak potřebuji.
Pokud mám nějaké pochybnosti, s důvěrou se k nim obracím a buďto vyřešíme problém v ordinaci, nebo mne se synkem pošlou na důkladnější vyšetření.
Jsem také ráda, že očkování pro ně není automatické, ale že vždy dostanu na výběr. Také se mi líbí, že ne všechna očkování prohlásí za důležitá. Naopak u některých zdůrazní jejich důležitost.

Prostě, nemohla jsem pro syna vybrat lepší lekařky.

Karla Rajčová


C
Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá,ochotná no prostě SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


D
Ověřeny pacient

Nejlepší pediatrička jakou znám:-) Vybrala jsem si jí ještě před porodem a za celou dobu co k ní chodíme (5 let) naprostá spokojenost. Krásný vztah k dětem, snaží se vždy najít způsob jak vyřešit problémy bez antibiotik, která nasazuje až opravdu není zbytí. Ochotná, otevřená informacím, stále se vzdělává a učí a není to jen předepisovač medikamentů jako většina doktorů, kteří vylezou z fakulty:-D


Ověřeny pacient

Paní doktorky bohužel už neberou nové pacienty :-(


D
Ověřeny pacient

Obe pani doktorky /maminka s dcerou, ordinuju spolocne alebo sa striedaju/ vc. sestricky su vyborne! Citlivy a profesionalny pristup. Vsetko dokladne vysvetlia, vypocuju a vzdy zabralo to, co malemu naordinovali. Velka spokojnost, nemenila by som :) a dakujeme im za super starostlivost!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti