Erika Růžičková, zubař Brno

MUDr. Erika Růžičková

Zubař Více

32 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vranovská 40, Brno
Ordinace stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
32 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorka Růžičková je to nejlepší co nás mohlo potkat.Už k ní chodím 9 let a nyní i oba synové.Jsme velice spokojeni.Velmi milá a usměvavá jak paní doktorka tak sestřička.:)


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka má zlaté ruce, je šikovná. Jezdíme za ní celá rodina až z Prahy. Nevím o žádné lepší!


J
Ověřeny pacient

Můj chrup bohužel potřebuje komplikovanou a odbornou péči, tu mi v maximální míře zajišťuje MUDr. Růžičková a na paradentologii MUDr. Čáslavová. Obě jsou mí andělé strážní, velmi milé a příjemné osoby, je radost k nim chodit. Pokud člověk chodí k pečlivému a svědomitému lékaři, musí s čekáním počítat. Zuby nejsou šroubky a jejich ošetření se nedá časově nanormovat. A navíc, čekárna u MUDr. Růžičkové má své kouzlo... Péče MUDr. Růžičkové je to nejlepší, co mne mohlo ve stomatologii potkat.


Ověřeny pacient

velice šikovná a milá paní zubařka i když zuby bolí tak u ní v křesle už nic nebolí,


P
Ověřeny pacient

také si myslím, že si paní zubařku Růžičkovou splestli s vedle ordinující zubařkou. To by tak sedělo. Paní zubařka Růžičková je skvělá, a vždy se usmívá a je hodná. Takto by se nechovala!


P
Ověřeny pacient

Vzhledem k tomu, že jsem dříve chodila k zubařce, která mne trápila a vrtala zaživa, tak byla pro mne paní zubařka Růžičková opravdu anděl v bílém plášti. Před vyšetřením se vždy zeptá co mám za problém a jestli ho chci řešit. Narozdíl od dřívější zubařky mi vždy obrousí zubní kámen ze zubů a řekne mi jak správně čistit, aby k tomu nedocházelo. Když mi vrtá zub, ujišťuje se jestli mne to nebolí. To mi u dřívější zubařky opravdu chybělo. Jeden zub mi trhala a místo aby mne to bolelo tak jako u předešlé zubařky, tak jsem se usmívala, že mne to vůbec nebolí. S objednáním je to problém, protože pacientů má opravdu hodně a tak věřím, že při bolestech je potřeba i počkat. Ovšem já chodím k paní zubařce i bez objednání, vzhledem k mojí pracovní době a vždy mne vezme max. po třetím pacientovi. Hlavně je ale velice velice milá a já k ní chodím vždy s úsměvem, už proto jak mi vždy pochválí můj zub do tvaru srdíčka :)


P

Dobrý den,
dnes jsem objednávala celou rodinku na prev. prohlídku a chci přidat komentář. Z Brna jsme se odstěhovali, ale za paní doktorkou rádi vždy zavítáme, protože je opravdu výborná zubařka a ten přístup, který má k dětem a i k dospělým, ten je k nezaplacení.Kdyby tak i někteří lékaři měli jen špetku laskavosti a trpělivosti, toho co má paní doktorka k dětem, tak by bylo v ordinacích o něco příjemněji. Někdy se čekací doba protáhne,ale kde tomu tak není v dnešní uspěchané době. Mohu doporučit.


telefon do ordinace je 725 861 709 ,ale myslím ,že má už hodně plno!!!!Jinak super doktorka - vřele doporučuji!!! brňačka


Ověřeny pacient

Vážený neznámý paciente, doktorku Růžičkovou znám asi 15 let a v životě jsem ji nezažila arogantní...pokud nejste spokojen, máte svobodnou volbu lékaře změnit. A to, že jste svůj negativní komentář ani nepodepsal o něčem svědčí, za anonym se umí schovat každý. S pozdravem Markéta. :)


arogantní a průměrný výkon za vysoké ceny..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti