Ordinace stomatologa
Vranovská 40, Brno

Paní doktorka Růžičková je to nejlepší co nás mohlo potkat.Už k ní chodím 9 let a nyní i oba synové.Jsme velice spokojeni.Velmi milá a usměvavá jak paní doktorka tak sestřička.:)

Paní doktorka má zlaté ruce, je šikovná. Jezdíme za ní celá rodina až z Prahy. Nevím o žádné lepší!

Můj chrup bohužel potřebuje komplikovanou a odbornou péči, tu mi v maximální míře zajišťuje MUDr. Růžičková a na paradentologii MUDr. Čáslavová. Obě jsou mí andělé strážní, velmi milé a příjemné osoby, je radost k nim chodit. Pokud člověk chodí k pečlivému a svědomitému lékaři, musí s čekáním počítat. Zuby nejsou šroubky a jejich ošetření se nedá časově nanormovat. A navíc, čekárna u MUDr. Růžičkové má své kouzlo... Péče MUDr. Růžičkové je to nejlepší, co mne mohlo ve stomatologii potkat.

velice šikovná a milá paní zubařka i když zuby bolí tak u ní v křesle už nic nebolí,

také si myslím, že si paní zubařku Růžičkovou splestli s vedle ordinující zubařkou. To by tak sedělo. Paní zubařka Růžičková je skvělá, a vždy se usmívá a je hodná. Takto by se nechovala!

Vzhledem k tomu, že jsem dříve chodila k zubařce, která mne trápila a vrtala zaživa, tak byla pro mne paní zubařka Růžičková opravdu anděl v bílém plášti. Před vyšetřením se vždy zeptá co mám za problém a jestli ho chci řešit. Narozdíl od dřívější zubařky mi vždy obrousí zubní kámen ze zubů a řekne mi jak správně čistit, aby k tomu nedocházelo. Když mi vrtá zub, ujišťuje se jestli mne to nebolí. To mi u dřívější zubařky opravdu chybělo. Jeden zub mi trhala a místo aby mne to bolelo tak jako u předešlé zubařky, tak jsem se usmívala, že mne to vůbec nebolí. S objednáním je to problém, protože pacientů má opravdu hodně a tak věřím, že při bolestech je potřeba i počkat. Ovšem já chodím k paní zubařce i bez objednání, vzhledem k mojí pracovní době a vždy mne vezme max. po třetím pacientovi. Hlavně je ale velice velice milá a já k ní chodím vždy s úsměvem, už proto jak mi vždy pochválí můj zub do tvaru srdíčka :)

dnes jsem objednávala celou rodinku na prev. prohlídku a chci přidat komentář. Z Brna jsme se odstěhovali, ale za paní doktorkou rádi vždy zavítáme, protože je opravdu výborná zubařka a ten přístup, který má k dětem a i k dospělým, ten je k nezaplacení.Kdyby tak i někteří lékaři měli jen špetku laskavosti a trpělivosti, toho co má paní doktorka k dětem, tak by bylo v ordinacích o něco příjemněji. Někdy se čekací doba protáhne,ale kde tomu tak není v dnešní uspěchané době. Mohu doporučit.

telefon do ordinace je 725 861 709 ,ale myslím ,že má už hodně plno!!!!Jinak super doktorka - vřele doporučuji!!! brňačka

Vážený neznámý paciente, doktorku Růžičkovou znám asi 15 let a v životě jsem ji nezažila arogantní...pokud nejste spokojen, máte svobodnou volbu lékaře změnit. A to, že jste svůj negativní komentář ani nepodepsal o něčem svědčí, za anonym se umí schovat každý. S pozdravem Markéta. :)

arogantní a průměrný výkon za vysoké ceny..