Ordinace PL pro děti a dorost
Dukelských hrdinů 1/342, Praha

K paní doktorce Sládkové (a sestřičce paní Pudilové) chodíme pátým rokem, máme 2 děti. Paní doktorka je velice pečlivá, zkušená a profesionální lékařka. Umí podpořit a uklidnit rodiče, vede s rodiči dialog, poslouchá jejich názory a není "machr" jako někteří jiný lékaři.
Nerozmlouvá rodičům snahu své děti léčit i přírodními prostředky. Dělá laboratorní vyšetření, pozná, kdy je potřeba neprodleně léčit a kdy je prostor vyčkávat.
Jsem ráda, že není z těch lékařů, kteří by nutili do dobrovolných očkování a jmenovali by co vše se dítěti stane, pokud nedostane všechny vakcíny na trhu. Doporučí, podá informace a respektuje rozhodnutí rodičů.
Nejvíc jsem za ta léta ocenila, že když novorozeně ubylo na váze (po předchozím přírůstku) a chtěla jsem pokračovat v kojení bez příkrmů, nedělala stres, prohlídla dítě pečlivě, uklidnila mě, povzbudila mě, chodili jsme skoro každý den na převážení a samozřejmě velice brzy začalo rychle nabírat a bylo plně kojeno do půl roka.
Hlavní důvod pozitivní reakce je její citlovost, že umí odhadnout situaci, umí odhadnout rodiče, je důsledná, přesto neděsí zbytečně!
Děti mají rádi "naší paní doktorku Elišku" a nechtejí jinam.
Sestřička je veselý element ordinace, ve shodě s paní doktorkou, povzbudí, pomůže, poradí.
Čekací doby jsou přiměřené, v čekárně je čerstvý vzduch a teplo zárověň a ordinace je prostorná a příjemná.

u Mudr Sládkové jsem byla s dcerou asi dvakrát,protože patříme jinam. Paní doktorka s dítětem vůbec nekomunikuje,vše hledá v knize,nic neví a kdyby neměla sestřičku ,tak snad ani nic nevyléčí.

Tato doktorka je velice příjemná na pacienty a také velice vzdělaná a opravdu rozumí své práci , já jsem chodil k této doktorce do svývch 18 let a byl jsem sní velice spokojen a to i se zdravotní sestřičkou která u ní pracuje a jsem velice rád že jsem docházel k této doktorce která na mě vždy byla příjemná a vždy my uměla poradit.

Tato doktorka je velice příjemná a velice vzdělaná a velice rozumí své práci já sám jsem k ní chodil až do svých 18 a jsem rád že jsem měl právě tuto paní doktorku.

My jsme od paní doktorky odešli. Jednak i přes mé dotazy pořád tvrdila, že cvičení je zbytečné, nakonec nám ho předepsal kamarád a nyní chodíme na rehabilitace (Vojtova metoda), kde nám samozřejmě potvrdili, že cvičení je nutné. Ale to bych paní doktorce ještě odpustila. Nejhorší zanedbání péče však nastalo, když se vlastně úplně náhodou ve 4 měsících zjistilo, že má syn těžkou anémii (hemoglobin pouze 72, norma je 110-140 a pod 70 už se dávají transfůze). Když jsem se zajímala více, dočetla jsem se, že děti s porodní váhou do 2,5kg (syn měl 2,1kg) a s novorozeneckou žloutenkou (to se rozpadají červené krvinky, tu měl syn taky) mají užívat železo preventivně do půl roku věku a ve třech měsících mají jít na odběry a krevní obraz. Horší je to u kojených dětí, do umělého se železo přidává. Plně kojím, sama mám železa málo a užívám ho (doktorce jsem to říkala). Ani přes tyto všechny indicie nebyl syn poslán na odběry, ačkoli byl dosti bledý (neuroložka to poznala okamžitě) a dokonce dostal ve 4 měsících první dávku hexavakciny. Tu mohl dostat klidně později. Paní doktorka pak byla z výsledků v šoku, dokonce mi volala, jestli jsme zůstali na Bulovce na transfůze, omlouvala se mi a říkala, že tak pěkně přibýval, že ji to nenapadlo... Jenže to nám nepomůže. Léčit se bude syn 2-3 měsíce, dostává aktiferrin v kapkách 3x denně 10 kapek, má z toho ukrutnou zácpu, brečí bolestí. To vše jen díky zanedbání paní doktorky. A to děkuji náhodě, že nás kožařka vůbec poslala na krev a přišlo se na to dříve, než se syn začal dusit a musel by na transfůze. Doplňuji, že při takovéto anémii dochází ke zpomalení psychomotorického vývoje a mozek je špatně zásoben kyslíkem.
Takže hodnocení, že je paní doktorka pečlivá u nás naprosto neplatí. Palec dolů.

Velmi pečlivá a starostlivá doktorka. Chodíme s oběma dětma a jsme velmi spokojeni.

My chodíme k této paní doktorce také, ale mne tedy spíše přijde nekomunikativní, s dětmi nenavazuje vůbec žádnou komunikaci, je chladná a na vše píše kapičky na rýmu, zanedbala nám záněty, nic více co je nutné neporadí a nepomůže, sestřička je velice milá ale to neni vše, že...takže zkušenost spíše negativní...

Moc hodná, pečlivá a ochotná paní doktorka, doporučuji.

velmi starostlivá a pečlivá paní doktorka, velice milé jednání paní doktorky i sestřičky.

Rozhodně pro děti doporučuji, je moc milá a pečlivá, chodila jsem k ní od malička až do svých 18 :o)