Praktický zubní lékař
Rotalova 83, Brno

Umístění: Praktický zubní lékař

Chodila jsem k panu doktorovi řadu let a neměla jsem problém. Ovšem v okamžiku, kdy mi po 3m vypadávala plomba a po zkušenosti čištění kanálků bez anestezie jsem požádala o názor jiného lékaře. Výsledek mě vyděsil - kanálek nevyčištění a bez výplně, dále mi lékař našel 10 zubních kazů. Svého bratra, který také chodil k panu doktorovi Ptáčkovi jsem přesvědčila, aby zkusil názor jiného lékaře. Výsledek podobný. Co dodat?

Od pana doktora Ptáčka jsem odešel z důvodu nevyléčení zánětu pod zubem. Stále vrtal do vedlejšího zubu a stále mě bolest trápila (4xnávštěva), poté jsem zkusil jiného zubaře, který udělal podrobný rentgenový snímek a zjistil tuto příčinu. Po první návštěvě jsem bez bolesti a nyní dávám dohromady celý chrup na zcela jiné úrovni než s doktorem Ptáčkem, který je se vším rychle hotový. Věřím, že starší lidé, kteří "neochutnají" i jiný přístup a nové technologie budou spokojeni, ale dnes je opravdu stomatologie někde jinde, včetně přístupu k pacientovi.

Toto je můj příběh s tzv. Doktorem Ptáčkem. Po instalaci implantátu jsem měl malou mezeru mezi implantátem a sousedním zubem, a lezlo mi tam jídlo. Ptáček ji vyplnil plombou, ale ta po několika hodinách vypadla. Chtěl rošířit mezeru mezi oběma zuby (prý aby se tam vešlo víc plomby) a přes můj výslovný zákaz aby mi nezasahoval vrtačkou do sousedního zcela zdravého zubu mi nakonec ten zdravý zub rozvrtal. Když jsem mu řekl svůj názor, tak mi řekl, že se mnou končí. Po několika dnech mi ale nabídl zdarma korunku na sousední zdravý zub. Tak a nyní si to vážení přeberte. Jmenuju se Jan Ondryska a můj mobil je 606461763

K panu doktorovi chodím 12 let. Přijal mne po "odborné péči" jiné lékařky, díky níž jsem přišla o 4 zdravé zuby - zánět léčila tak, že mi postupně zuby vytrhala, až našla ten poslední, pod kterým byl zánět. Pak mi nabídla vyndávací protézu. Pan doktor Ptáček mi udělal implantáty. O jeho solidnosti svědčí i to, že si přizval odborníka chirurga a operoval pod jeho dohledem, implantáty dodnes drží a nemám s nimi nejmenší problém. Ostatní zuby se vždy snaží léčit, vytrhnutí provede až v krajním případě. Je velmi jemný, pečlivý, vždy usměvavý. Nemohu si ho vynachválit.

K p.MUDr Ptáčkovi chodím téměř 18 roků, pokaždé se mi dostala ta nejlepší péče, jakou mi mohl poskytnout. Nyní k němu chodí i mí dva synové a taktéž by neměnili. Je odborník na svém místě.

Nemám s lékařem problémy. Ochotný, příjemný.

Je velmi empatický ,citlivý a hlavně ODBORNÍK SPECIALISTA!!!!!

Přidávám hodnocení nejlepšího lékaře pro jeho odbornost, milý a trpělivý přístup k seniorům. Tento názor má moje maminka (1928) i sousedka. Děkuji.

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu doktorovi a připojit se k pozitivním odkazům.
Doporučení jsem dostal od jiného zubního lékaře, který si s mým problémem něvěděl rady, a tento zákrok tedy ponechal k řešení p.MUDr Ptáčkovi - z čehož dovozuji respekt a úctu od kolegů z oboru.
Nevím jestli je u někoho měřítkem délka strávená v ordinaci vyčítáním, že se pacient nedostavil dříve jak bylo dohodnuto- apod. co všechno mohlo být jinak atd.- chyby klienta o kterých každý ví proč je udělal - a pro mě byl toto většinou důvod k odalování navštěvy.
Vždy se mnou p.doktor stručně a věcně řešil momentální situaci, přesně mi sdělil co se chystá udělat a potom "rychle" a velmi šetrně provedl zákrok - což je jedině známka toho, že prostě ví přesně co a jak dělat.
Měl jsem se zuby opravdu velké problémy, byl jsem v péči několika lékařů, a jeden a tentýž zákrok jsem absolvoval několikrát od různých zubařů včetně pohotovosti, takže si dovolím hodnotit p. doktora - protože mám co srovnávat.
Pro mě zatím opravdu ten Nejlepší !!!

Velmi dobrý lékář, který umí vyjít vstříc pacientovi a efektivně řtešit akutní zdravotní problémy