Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Jedná se o velice vstřícného lékaře. Je schopný naslouchat pacientovi, diagnozu s ním lidsky probrat, vysvětlit, jak bude probíhat léčba. Studuje nové lékařské postupy a nabízí kvalitní léčbu. V ordinaci je příjemná atmosféra, čekání dle objednaného termínu se dodržuje.

Pan doktor je skutečne milý a s lidským přístupem. Skutečně nemám, co bych mohla vytknout. Svou práci bere svědomitě a pacient nemá pocit, že by ho jakýmkoliv dotazem obtěžoval. Maximálně doporučuji. Sestřička je taktéž velmi usměvavá a ochotná!

K panu doktorovi chodí celá má rodina již několik let a jsme sním velice spokojeni. Je to vynikající odborník, je velice pečlivý, vstřícný a zodpovědný. Se sestřičkou jsou opravdu sehraný tým. Mohu jen doporučit. :-)

skvělý lékař

S panem doktorem jsem moc spokojena, je velice peclivy a nevaha poslat na dalsi doplnujici vysetreni a snazi se opravdu vymyslet lecbu na miru. Snazi se resit problemy v sirsim kontextu. Se sestrickou jsou sehrany tym a celkem vtipalci :-).

Vynikající odborník, svědomitý, zodpovědný,
lidský.