607 02.....

Na zubnom lekárstve ma baví práca s ľuďmi kreativita, pestrosť, nestereotypnosť výkonov a v neposlednom rade to, že človek vidí výsledok svojej práce....

• zubní kaz
  • skřípání zubů
  • onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Univerzita Palackého v Olomouci, lekárska fakulta odbor zubné lekárstvo

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Dominika Halajová je profesionálka na svém místě. Velmi přátelský přístup k pacientům. Jednoduše vysvětlila problematiku tak, abych jí porozuměl i jako laik a mohl se dále rozhodnout o zákroku a také se v něm lépe zorientovat.

Milá paní doktorka s profesionálním přístupem. Vždy jsem byl seznámen s vykonávanými úkony a v mém případě bylo vrtaní zubů úplně bezbolestné. Rozhodně doporučuji.

Umístění: jiné místo Peeventivna prehliadka, osetrenie kazu

Pani doktorka Halajova je velmi mila a ochotna. Vzdy robi vsetko v zaujme pacienta a to s odbornostou a ludskym pristupom. Obrovskym pozitivom ktory casto nebyva zvykom je ze pacienta zrozumitelne informuje o ukonoch a teda pacient vzdy vie co moze cakat. Urcite sa vratim k doktork Halajovej.

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno ošetření zubního kazu

Vysoko profesionálny prístup a odborné poradenstvo. Pani doktorka mi veľmi odborne no zároveň zrozumiteľne vysvetlila na čo si mám dávať pozor a ako predísť ďalším problémom.

Umístění: jiné místo Peeventivna prehliadka, osetrenie kazu

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno ošetření zubního kazu