David Korecký, gynekolog Praha

David Korecký

Gynekolog Více

15 názorů

Uložit


Adresa

Nad Buďánkami II/24, Praha
GEST

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
J
Umístění: jiné místo Jiný

Konečně jsem našla doktora, který mi naprosto vyhovuje. Oceňuji vysokou profesionalitu a velni si vážím vstřícného přístupu. Děkuji


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Moc milý, profesionální a hodný pan doktor, o všem mě informoval a vše vysvětlil. Moc pana doktora doporučuji.


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Panu doktorovi vděčím za moje zdravá dvojčátka, kdo má problém s otěhotněním, vřele doporučuji. Pan doktor je velice vstřícný, pečlivý a profesionální. Sestřičky milé, příjemné prostředí, žádné čekání, ošetření bez zbytečného prodlení. Fakt doporučuji!


I
Ověřeny pacient

Příjemný a pečlivý doktor. Čisté a moderní ambulance. Sestričky si zaslouží taky velkou pochvalu. Dělají svojí práci dobře. 2 tisíce (roční poplatek) se zde vyplatí investovat. Doporučuji!


K
Ověřeny pacient

Pan doktor bohužel nedokáže řešit PMS jinak, než antikoncepcí, přesto, že se tento jev vykytuje už u 80 % českých žen. Doporučil konzultaci s lékárnicí a zakoupení nějakého potravinového doplňku zcela na moje náklady, jako by se jednalo o okrajový a nevýznamný jev, přestože PMS (nejen) mě omezuje až dva týdny v měsíci.


J
Ověřeny pacient

Za poslední dobu jsem prošla více doktory, než jsem narazila na MUDr.D.Koreckého. Jsem za to velmi ráda, je to úžasný pan doktor, milý, hodný, vše vysvětlí, velký profesionál a specialista. Vím že jsem v dobrých rukou. Jsem maximálně spokojena a mohu jen doporučit!!!!


D
Ověřeny pacient

Nejlepší gynekolog,jakého jsem kdy měla. Je to lékař na svém místě,vyslechne,poradí,je pečlivý.Díky jeho péči jsem porodila dvě krásné děti a návštěva v jeho ordinaci je uvolněná a velice příjemná.Skvělý lékař a člověk.Doporučuji všem pacientkám, které mají trauma z gyn. vyšetření, u pana doktora je opravdu uvolněná atmosféra a tak by to mělo být.


E
Ověřeny pacient

Navštívila jsem ordinaci MUDr Koreckého po mém nedávném návratu z dlouhodobého pobytu v zahraničí. Prostředí i přístup jak personálu, tak lékaře byl na vysoké úrovni. Od vstoupení do čekárny, přes podání ruky, výměnu informací, až po samotné vyšetření. Lékař i sestra dbají na to, abyste procházela nejmenším možným stresem a tedy i vyšetření bylo bezbolestné.
Pokud se potřebujete poradit, dostanete faktické informace k tématu za respektování práva jakéhokoliv Vašeho rozhodnutí.
Jsem velmi potěšena, že úroveň našeho soukromého lékařství se bezesporu vyrovná tomu v zahraničí.
Pokud se rozhodnete pro MUDr. Koreckého, je opravdu zbytečné se návštěvy gynekologa obávat.


K
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem maximálně spokojená. Na jeho pracovišti si sice musím připlatit, ale nelituji ani koruny. Po potratu jsme se dohodli, že mě nenechá čekat celý rok a budeme případnou neplodnost řešit za 7 cyklů. Když jsem ještě dříve měla problém s cyklem, tak neváhal, udělal mi hormonální profil, prověřil ovulaci, prostě sen neplodné ženy! ;-) Nikdy nebagatelizoval žádný problém, který jsem měla nebo jenom předpokládala. Nikdy ani nepozvednul obočí, když jsem položila hloupý dotaz, vždy se mi snaží vše vysvětlit, důkladně se na vše vyptá. Přístup má maximálně lidský.


Mohu doporučit, Dr. Korecký je pečlivý lékař, začala jsem k němu chodit v době těhotenství, ve srovnání s předešlým gynekologem je to nesrovnatelné. Jsou ještě horší lékaři.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti