Nad Buďánkami II/24, Praha
GEST (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: jiné místo

Moc milý, profesionální a hodný pan doktor, o všem mě informoval a vše vysvětlil. Moc pana doktora doporučuji.

Umístění: jiné místo

Panu doktorovi vděčím za moje zdravá dvojčátka, kdo má problém s otěhotněním, vřele doporučuji. Pan doktor je velice vstřícný, pečlivý a profesionální. Sestřičky milé, příjemné prostředí, žádné čekání, ošetření bez zbytečného prodlení. Fakt doporučuji!

Příjemný a pečlivý doktor. Čisté a moderní ambulance. Sestričky si zaslouží taky velkou pochvalu. Dělají svojí práci dobře. 2 tisíce (roční poplatek) se zde vyplatí investovat. Doporučuji!

Pan doktor bohužel nedokáže řešit PMS jinak, než antikoncepcí, přesto, že se tento jev vykytuje už u 80 % českých žen. Doporučil konzultaci s lékárnicí a zakoupení nějakého potravinového doplňku zcela na moje náklady, jako by se jednalo o okrajový a nevýznamný jev, přestože PMS (nejen) mě omezuje až dva týdny v měsíci.

Za poslední dobu jsem prošla více doktory, než jsem narazila na MUDr.D.Koreckého. Jsem za to velmi ráda, je to úžasný pan doktor, milý, hodný, vše vysvětlí, velký profesionál a specialista. Vím že jsem v dobrých rukou. Jsem maximálně spokojena a mohu jen doporučit!!!!

Nejlepší gynekolog,jakého jsem kdy měla. Je to lékař na svém místě,vyslechne,poradí,je pečlivý.Díky jeho péči jsem porodila dvě krásné děti a návštěva v jeho ordinaci je uvolněná a velice příjemná.Skvělý lékař a člověk.Doporučuji všem pacientkám, které mají trauma z gyn. vyšetření, u pana doktora je opravdu uvolněná atmosféra a tak by to mělo být.

Navštívila jsem ordinaci MUDr Koreckého po mém nedávném návratu z dlouhodobého pobytu v zahraničí. Prostředí i přístup jak personálu, tak lékaře byl na vysoké úrovni. Od vstoupení do čekárny, přes podání ruky, výměnu informací, až po samotné vyšetření. Lékař i sestra dbají na to, abyste procházela nejmenším možným stresem a tedy i vyšetření bylo bezbolestné.
Pokud se potřebujete poradit, dostanete faktické informace k tématu za respektování práva jakéhokoliv Vašeho rozhodnutí.
Jsem velmi potěšena, že úroveň našeho soukromého lékařství se bezesporu vyrovná tomu v zahraničí.
Pokud se rozhodnete pro MUDr. Koreckého, je opravdu zbytečné se návštěvy gynekologa obávat.

S panem doktorem jsem maximálně spokojená. Na jeho pracovišti si sice musím připlatit, ale nelituji ani koruny. Po potratu jsme se dohodli, že mě nenechá čekat celý rok a budeme případnou neplodnost řešit za 7 cyklů. Když jsem ještě dříve měla problém s cyklem, tak neváhal, udělal mi hormonální profil, prověřil ovulaci, prostě sen neplodné ženy! ;-) Nikdy nebagatelizoval žádný problém, který jsem měla nebo jenom předpokládala. Nikdy ani nepozvednul obočí, když jsem položila hloupý dotaz, vždy se mi snaží vše vysvětlit, důkladně se na vše vyptá. Přístup má maximálně lidský.

Mohu doporučit, Dr. Korecký je pečlivý lékař, začala jsem k němu chodit v době těhotenství, ve srovnání s předešlým gynekologem je to nesrovnatelné. Jsou ještě horší lékaři.

Vrele doporocuji. Souhlasim se vsemi prispevky! Chodim k panu dotorovi uz radu let a jsem nadmiru spokojena. Daloby se rict, ze se na kazdou navstevu tesim jak si s nim prijemne popovidam, je neuveritelne vstricny.