Poradna pro cerebrovaskulární onemocnění, Thomayerova nemocnice
Vídeňská 800, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poradna pro cerebrovaskulární onemocnění, Thomayerova nemocnice Jiný

Pan doktor je velmi milý, laskavý, soucitný a nápomocný. Velmi krásně se choval k mé 86 leté mamince. Jsem za to opravdu vděčná. Děkuji

Velmi dobrý přístup, vstřícnost a ochota nechybí, moc mi jeho přístup ulehčil pobyt v nemocnici.
Celkově je to vynikající lékař!

Čtu tady některé negativní názory a tak jsem se rozhodl napsat svou zkušenost. Přišel usměvavý, příjemný pan doktor, který se na všechno pečlivě vyptal, vyšetřil, diagnostikoval a poradil. Byl hovorný a velice profesionální.

Otrávený obličej,chybí empatije,suchar a bůhví podle čeho pana doktora Hlinovského negativně hodnotí pacienti.Já jej hodnotím podle toho co dokáže.Přivezli jsme manželku ve velmi špatném a složitém zdravotním stavu. Zareagoval bez zbytečných prodlení,včetně zvoleného léčebného postupu,přitom záleželo na čase!Jeho zvolené priority jednotlivých fází léčby se ukázaly jako nejlepší pro minimalizaci případných trvalých následků pacienta.Zaslouží si opravdu uznání.

Do FTN mě přivezla záchranka s těžkým zraněním. MUDr. Hlinovský sice působí trochu jako suchar, ale mám pocit, že toho pro mě dost udělal. Spokojenost.

Přístup pana doktora byl velmi profesionální,vstřícný a moc mi pomohl.Mám s ním velmi dobrou zkušenost.

Pokud se s tímto lékařem setkáte,počítejte s tím,že jakákoli empatie,ochota a vstřícnost zde chybí.Naopak se připravte na nepříjemný výraz,téměř nulovou komunikaci,absolutní neochotu a chvílemi i nemalou dávku arogance.