Horníkova, Brno
Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň Hledal jsem noveho zubare

Pan doktor Hepnar je opravdu profesionalni zubar. Jeho lidsky, klidny pristup k pacientovi me velice prijemne prekvapil. Pri druhe me navsteve, kdy mi trhal zub, tak jsem byl velice spokojen s jeho praci, protoze cely zakrok byl temer bezbolestny a dokonce i na druhy den, jsem citil jen nepatrnou bolest, tak ze pan doktor za me odvedl velice kvalitni a profesionalni praci a rozhodne muzu jen doporucit. Uz se tesim na dalsi navstevu, protoze se nemusim obavat zadne bolesti a strachu z neprijemneho. Rovnez se mi libi, ze se clovek domluvi na urcitou hodinu a nemusi cekat dlouhou dobu v cekarne. Ordinace je take velice pekne a moderne vybavena. Za sebe muzu rict ze jsem se s takovym milim a pratelskym pristupem u zubare jeste nesetkal. Za me pane doktore mate za plny pocet bodu, jen tak dale.
S pozdravem Netroufal

Umístění: Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň Mnoho, naposledy trhani 8micky

Pan doktor Hepnar je opravdovy profesional, vse provadi opatrne, ohleduplne a snazi se o co nejmensi bolest. Ordinace je nadherna, nove vkusne vybavena. Nejvic me vsak zaujal pristupem k pacientovi, jedna s Vami jako se sobe rovnym, presne dodrzuje casy objednani, neni problem se na cokoliv zeptat a nechat si vysvetlit. Nemam co bych vytknul :-)

Umístění: Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň prevence zubního kazu

Já chodím k panu doktorovi už třetí rok. Je skvělý! Vždy čistý, nosí roušku i rukavice, což v dnešní době, kdy má původní zubařka při práci telefonovala a ruce si neumyla,to velmi oceňuji! Chodí k němu i má dcera a manžel a také by neměnili. Nemusím nikdy čekat, přístup přátelský, i když některé úkony má dražší než jinde, jeho kvalitní práce to vynahradí. Jen doporučuji! Hana

Zdravím, za sebe musím pana doktora ohodnotit velmi kladně, neboť je vždy otcovsky vlídný k mým hysterickým šestiletým dvojčatům a má s nimi trpělivost. Já jsem se jako malá zubařky děsila jako bych šla na smrt, moje děti se k zubaři pomalu těší :)
Takže díky za takové lékaře :)

Dnes jsem navstivil MUDr. Hepnara - opet se mi dostalo profesionalniho a osobniho pristupu. Mohu jen doporucit!

S panom doktorem Mudr. Hepnarem som viac nez spokojna, trhanie 8-cky, rychle, bezbolestne a bez dalsich tazkosti. Uz to budu 2 roky co pana zubara s priatelom navstevujem. Mozem skonstatovat a doporucit vsetkym co ocenia profesionalny pristup sukromnej ordinacie, bez cakania, s dizajnovym interierom, modernym technologickym vybavenim i za cenu ze si za zuby zaplatite. Kiezby takychto sukromnych ordinacii bolo i v inych oblastiach viac a clovek by nemusel travit hodiny v cakarni.

Určitě mohu pana doktora doporučit. Přihlásila jsem k němu syna, pak i sebe a nakonec i manžela :-). Prostředí ordinace je velice příjemné a jeho přístup je profesionální a zároveň lidský.

oba Hepnarové jsou zlatokopové, to byli už v Prostějově....
na druhou stranu práci odvedou, ale platíte i to, co je jinde zadarmo...

S takovým profesionálním přístupem jsem se zatím u stomatologa ještě nesetkal.Doporučil jsem ho i manželce a ta je taky nadšená.Jen tak dále PANE DOKTORE!!!

S panem doktorem jsem velmi,ale opravdu velmi spokojená. Jeho pečlivý přístup
mě až překvapil je milý a profisionální. Všem ho mohu jen a jen doporučit a vy co píšete nějaké bláboly, tak se divím a nechápu. Včera mě pan doktor
vzal kvůli mojí blbosti i když měl úplně plno a neměl moc času. Takže ty kecy nejsou na místě!!! Haraštová