Horníkova, Brno
Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň (mapa)

Umístění: Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň Mnoho, naposledy trhani 8micky

Pan doktor Hepnar je opravdovy profesional, vse provadi opatrne, ohleduplne a snazi se o co nejmensi bolest. Ordinace je nadherna, nove vkusne vybavena. Nejvic me vsak zaujal pristupem k pacientovi, jedna s Vami jako se sobe rovnym, presne dodrzuje casy objednani, neni problem se na cokoliv zeptat a nechat si vysvetlit. Nemam co bych vytknul :-)

Umístění: Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň prevence zubního kazu

Já chodím k panu doktorovi už třetí rok. Je skvělý! Vždy čistý, nosí roušku i rukavice, což v dnešní době, kdy má původní zubařka při práci telefonovala a ruce si neumyla,to velmi oceňuji! Chodí k němu i má dcera a manžel a také by neměnili. Nemusím nikdy čekat, přístup přátelský, i když některé úkony má dražší než jinde, jeho kvalitní práce to vynahradí. Jen doporučuji! Hana

Zdravím, za sebe musím pana doktora ohodnotit velmi kladně, neboť je vždy otcovsky vlídný k mým hysterickým šestiletým dvojčatům a má s nimi trpělivost. Já jsem se jako malá zubařky děsila jako bych šla na smrt, moje děti se k zubaři pomalu těší :)
Takže díky za takové lékaře :)

Dnes jsem navstivil MUDr. Hepnara - opet se mi dostalo profesionalniho a osobniho pristupu. Mohu jen doporucit!

S panom doktorem Mudr. Hepnarem som viac nez spokojna, trhanie 8-cky, rychle, bezbolestne a bez dalsich tazkosti. Uz to budu 2 roky co pana zubara s priatelom navstevujem. Mozem skonstatovat a doporucit vsetkym co ocenia profesionalny pristup sukromnej ordinacie, bez cakania, s dizajnovym interierom, modernym technologickym vybavenim i za cenu ze si za zuby zaplatite. Kiezby takychto sukromnych ordinacii bolo i v inych oblastiach viac a clovek by nemusel travit hodiny v cakarni.

Určitě mohu pana doktora doporučit. Přihlásila jsem k němu syna, pak i sebe a nakonec i manžela :-). Prostředí ordinace je velice příjemné a jeho přístup je profesionální a zároveň lidský.

oba Hepnarové jsou zlatokopové, to byli už v Prostějově....
na druhou stranu práci odvedou, ale platíte i to, co je jinde zadarmo...

S takovým profesionálním přístupem jsem se zatím u stomatologa ještě nesetkal.Doporučil jsem ho i manželce a ta je taky nadšená.Jen tak dále PANE DOKTORE!!!

S panem doktorem jsem velmi,ale opravdu velmi spokojená. Jeho pečlivý přístup
mě až překvapil je milý a profisionální. Všem ho mohu jen a jen doporučit a vy co píšete nějaké bláboly, tak se divím a nechápu. Včera mě pan doktor
vzal kvůli mojí blbosti i když měl úplně plno a neměl moc času. Takže ty kecy nejsou na místě!!! Haraštová

Pan doktor má sice moc hezkou ordinaci, jeho přístup byl však na mne příliš osobní, doplácel jsem na výkon, který standardně hradí pojišťovna a nedostal na to ani příjmový doklad - byl jsem u něj poprvé a díky tomuto i naposledy - to bylo v roce 2009. Od té doby jsem u něj fyzicky nebyl, přesto naúčtoval mé zdravotní pojišťovně prohlídku, a to ke konci roku 2010. Rozhodně nedoporučuji!

Jiří Jedlička