Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň
Horníkova, Brno

Umístění: Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň Jiný

Dříve byl pan doktor moc fajn, ale poslední návštěva mě donutila přejít jinam. Absolutně nulová komunikace, nevhodný kalendář na stěně a žádné informace co je vlastně výplní kazu. Pokud se předem nezeptáte, tak Vám tam dá klidně 2 rozlišné materiály. Za kvalitní léčbu a lidské chování si radši připlatím jinde.

Umístění: Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň Jiný

K tomuto zubaři jsem chodila 15 let, rozhodla jsem se změnit lékaře po nedostatečné komunikaci, neřekne, co bude dělat, několikrát mi řekl, že mi něco říkal, ale neříkal, asi je to tím, že nemá sestru. Na to , že nemám dodělanou korunku jsme přišli úplně náhodou.. Poslal se zubem k dent. hyg., že mám zubní kámen. Zubní kámen to nebyl, ale špatně udělaná výplň, což by zubař měl poznat, a potom, co mě nový doktor prohlédl zuby a vše vysvětlil, vyšlo najevo, jak mám špatně udělané výplně, neošetřené kazy, i když jsem u pana doktora byla před 2 měsíci a dokonce špatně udělanou korunku (příliš mnoho zatečeného lepidla). Rozhodně nedoporučuji, raději si nechte zuby prohlédnout jinde.

Dobry den,
chtěla bych touto cestou, poděkovat p. doktoru Davidu Hepnarovi za odbornou peci.
Je odborníkem, ve své profesi!
Po všech nemilých zkušenostech se zubními lékaři, jsem konečně našla, důkladného, zodpovědného, precizního zub. lékaře s lidským přístupem k pacientovi.
Pane doktore, děkuji Vám.
I.J.

Umístění: Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň Jiný

Pan doktor Hepnar je opravdu šikovný zubař i když to nemá napsané na dveřích.Za 50 let jsem se s takovým odborníkem ještě nesetkala.Věřím,že kdyby se našel takový odborník dříve, tak by mě zuby vydržely do 100let.Nemám vůbec nic, co bych mu mohla vytknout.Přeji mu hodně úspěchů a příjemné pacienty.

Umístění: Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň Hledal jsem noveho zubare

Pan doktor Hepnar je opravdu profesionalni zubar. Jeho lidsky, klidny pristup k pacientovi me velice prijemne prekvapil. Pri druhe me navsteve, kdy mi trhal zub, tak jsem byl velice spokojen s jeho praci, protoze cely zakrok byl temer bezbolestny a dokonce i na druhy den, jsem citil jen nepatrnou bolest, tak ze pan doktor za me odvedl velice kvalitni a profesionalni praci a rozhodne muzu jen doporucit. Uz se tesim na dalsi navstevu, protoze se nemusim obavat zadne bolesti a strachu z neprijemneho. Rovnez se mi libi, ze se clovek domluvi na urcitou hodinu a nemusi cekat dlouhou dobu v cekarne. Ordinace je take velice pekne a moderne vybavena. Za sebe muzu rict ze jsem se s takovym milim a pratelskym pristupem u zubare jeste nesetkal. Za me pane doktore mate za plny pocet bodu, jen tak dale.
S pozdravem Netroufal

Umístění: Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň Mnoho, naposledy trhani 8micky

Pan doktor Hepnar je opravdovy profesional, vse provadi opatrne, ohleduplne a snazi se o co nejmensi bolest. Ordinace je nadherna, nove vkusne vybavena. Nejvic me vsak zaujal pristupem k pacientovi, jedna s Vami jako se sobe rovnym, presne dodrzuje casy objednani, neni problem se na cokoliv zeptat a nechat si vysvetlit. Nemam co bych vytknul :-)

Umístění: Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň prevence zubního kazu

Já chodím k panu doktorovi už třetí rok. Je skvělý! Vždy čistý, nosí roušku i rukavice, což v dnešní době, kdy má původní zubařka při práci telefonovala a ruce si neumyla,to velmi oceňuji! Chodí k němu i má dcera a manžel a také by neměnili. Nemusím nikdy čekat, přístup přátelský, i když některé úkony má dražší než jinde, jeho kvalitní práce to vynahradí. Jen doporučuji! Hana

Zdravím, za sebe musím pana doktora ohodnotit velmi kladně, neboť je vždy otcovsky vlídný k mým hysterickým šestiletým dvojčatům a má s nimi trpělivost. Já jsem se jako malá zubařky děsila jako bych šla na smrt, moje děti se k zubaři pomalu těší :)
Takže díky za takové lékaře :)

Dnes jsem navstivil MUDr. Hepnara - opet se mi dostalo profesionalniho a osobniho pristupu. Mohu jen doporucit!

S panom doktorem Mudr. Hepnarem som viac nez spokojna, trhanie 8-cky, rychle, bezbolestne a bez dalsich tazkosti. Uz to budu 2 roky co pana zubara s priatelom navstevujem. Mozem skonstatovat a doporucit vsetkym co ocenia profesionalny pristup sukromnej ordinacie, bez cakania, s dizajnovym interierom, modernym technologickym vybavenim i za cenu ze si za zuby zaplatite. Kiezby takychto sukromnych ordinacii bolo i v inych oblastiach viac a clovek by nemusel travit hodiny v cakarni.