Dětská zubní lékařka
Mendlovo náměstí 1a, Brno

Umístění: Dětská zubní lékařka

K paní zubařce jsem začala chodit před 27 lety s prvním synem a chodím do dnešního dne s dvojčaty,kterým je 17 let.Za celé roky velká spokojenost,paní doktorka je velice příjemná,šikovná,ochotná a k dětem se chová moc dobře.

Umístění: Dětská zubní lékařka dobré recence

Vybrala jsem si tuto paní doktorku dle recenzí na internetu, ale jsem nyní velmi sklamaná!!! již odpočátku první návštěvy jako dětské zubní lékařky, která má s dětmi více a mile spolupracovat nežli s dospělymi, řekla jsem ano , snad to bude lepší a bude milejší, jsem sklamaná více než jsem očekávala. žádný respekt k díteti, které se bojí, jen přimáčkne hlavu do křesla a zeptá se setřičky,co vlastně budeme řešit. A jako důvod mého rozhořčení je..že paní ,,lékařka" odmítá léčit mého syna , který je Autista ". Má jen mírné postižení, ale je spolupracuje pri ošetření. Ptám se tedy, proč dětská lékařka dělá rozdíly mezi dětma? Můj syn není pohybově postižený, ani zaostalý.....

Po první návštěvě se svým malým synem velká spokojenost, paní zubařka má perfektní přístup k dětem, velmi milá a hodná. Doporučuji

Nejhorší zubařka v Brně. Její schopnost diagnózy stomatologického problému je rovna nule, její ochota a komunikace, zvláště s dětmi jde do záporných hodnot. Velmi nedoporučuji.

Po první návštěvě této zubařky jsme nadšení. Perfektní přístup pani doktorky. Nejdřív malýho povozila na křesle a popovídala si s ním. Řekla mu, že mu pohladí zoubky a jeden za druhým zkontrolovala.
Asi moc superlativů. Ale perfektní zubařka pro děti!! Doporučujeme!!

Úžasná zubařka. Sympatická, hodná, ochotná. Nic jí nechybí, prostě perfekt ;-)

Paní doktorku musím pro její práci i přístup velmi pochválit. Dceru - 5 let - jsem dlouho nemohla přimět aby si nechala spravit zuby. Jen jsme přišli k této paní zubařce bez problémů má všechny spravený a chodí tam s nadšením. Fakt to s dětma umí.

Paní doktorka zachází s dětmi velmi chytře, dokonce i můj hysterický syn se k ní vůbec nebojí a nechá se od ní ošetřit. Je to žena na svém místě. Velmi doporučuji.

Po roce jsem si nasadila rovnátka na jednu noc a paní doktorka mě druhý den velice pochválila za vzorné nošení rovnátek :o)
Jinak bez problémů :o)

Velice dobrá paní zubařka. Chodím k ní na rovnátka a jsem velmi spokojená. Kdykoli k ní přijdu setkám se s vlídným přístupem a odborným zacházením. Zaručeně doporučuji.