Umístění: ošetření kořenových kanálků

Jsem šťastná, že jsem konečně našla výborného zubaře! Musím říct, že na tak úžasný přístup nejsem zvyklá. Dr. Živković je opravdu profesionální, milý, pečlivý a trpělivý - vše vysvětlí tak dokonale, že se ničeho nemusíte bát. Každé ošetření bylo vždy naprosto bezbolestné (čištění kanálků, trhání). Pan doktor mě přesvědčil o tom, že i na stomatologii se můžete těšit. Má také vzácný dar pomáhat pacientovi i vlídným slovem. Jednoznačně doporučuji!

Umístění: diagnostické vyšetření

Pan doktor Živkovic je naprosto úžasný stomatolog. Profesionálni přístup, flexibilní, empaticky, milý, usměvavý pan doktor. Vše vysvětleno a hlavně bezbolestný přístup.
Můj strach ze zubařů téměř zmizel. Mohu vřele doporučit. U něj se nemusí nikdo bát.

Umístění: ošetření zubního kazu

Pan doktor je profesionál a velice empatický člověk. Jsem velmi ráda že právě k němu do ordinace chodím. Vysvětluje, komunikuje, soucití s pacientem, což pro mě jako pro strašpytle je dost důležité. Odvedená práce je kvalitní takže za mě top a vřele doporučuji

Umístění: extrakce zubu

Great dentist, English speaking, explains everything while working, always tries to find earliest possible appontment.... complicated tooth extraction done perfectly! highly recommended

Umístění: diagnostické vyšetření

Pan doktor Živković je profesionalni a velice příjemný.Pri ošetřeni pracuje pečlivě a vysvětloval každý krok.Doporučuji ho!

Umístění: ošetření zubního kazu

Profesionální a milý přístup, pan doktor dbá na opravdu každý detail. Zubík po ošetření vypadá perfektně, není vůbec vidět že je tam plomba! Všechno bylo bezbolestné a pan doktor vysvětlovat každý krok. Ordinace je taky super, v centru města. Můžu jen doporučit!

Umístění: ošetření zubního kazu

Pan doktor Zivkovic je opravdu profesionalni a k tomu i velice prijemny a lidsky. Pri osetreni pracuje peclive, kazdy krok vysvetluje a snazi se pacientovi vyhovet. Osetreni bylo bezbolestne. Vrele ho doporucuji.