Praktický zubní lékař
Údolní 46/405, Brno

K paní doktorce Veverkové chodím více než 20 let a moc si jí cením. Zastavila mou počínající parodontózu. Odstranila amalgámové plomby. Veškeré ošetření bylo vždycky maximálně ohleduplné. Navzdory svému věku se mohu na lidi doširoka usmívat. Žádný zub mi nechybí, ba dokonce už se vůbec ani nepamatuji, jaké to je, když bolí zub. Jsem moc šťastná, že jsem ji našla a mohu k ní přicházet s jakýmkoli problémem. Mohu ji jen doporučit. Eva Šlahorková

Nejpreciznější, lidská, vše bezbolestné, měla jsem fobii ze zubařů, ale co jsem poznala paní Veverkovou,přesný opak, těším se na Vás, a moc Vám děkuji za péči, laskavost a též sestřičce Nikolce...velký bezbolestný a jemný zákrok, u kterého jsem chvílemi i spala :-) ....Vaše jednání, vstřícnost...prostě od začátku do konce luxus a lidskost, co si víc přát? jen a jen k VÁM ráda Vás doporučuji dál..ted už se bojím jen braní krve, což je banalita a také to překonám..NEVÁHEJTE nejlepší zubařka a nejen na mé doporučení, ostatní jsou lenoši i pochválit :-) toť vše, jen Vám paní doktorko a personálu přeji vše nejlepší, ještě jednou VELKÉ A VŘELÉ DÍKY :-)

K paní doktorce Veverkové chodím již mnoho let a jsem maximálně spokojená, je pečlivá , ochotná a díky ní se nebojím k zubaři chodit. :)

U pani zubarky Veverkovej som bola nedávno prvýkrát a určite sa k nej vrátim. Konecne som natrafila na pristup, ktory mi maximalne vyhovoval. Trpezlivost, ochota, jemne zachadzanie (aj pri dentalnej hygiene) zatial ziaden zubar mi nevysvetlil moj problem, tak ako pani Veverkova. A liecba zabrala - dodrziavam pokyny a tesim sa zo zdravych zubov!Urcite odporucam!

"K pani doktorke Veverkovej chodim do ambulancie vyse 20 rokov a som nad mieru spokojna. Je starostliva, trpezliva, bavi ma jej prijemny edukativny pristup, vzdy mi v klude vsetko vysvetli, hlavne co sa tyka hygieny a starostlivosti o chrup. Vysledok? Mam krasny zdravy chrup a ked sa zasmejem, pytaju sa ma ludia, kde som vzala tak nadherne zuby.:-) Pani doktorka a dentalna hygienistka Nikolka su skvely team a za kazdym sa tesim k nim na navstevu!" (o.i. ..v ambulancii pustaju dobru hudbu, cize zvuky nastrojov ani nevnimam)

S paní doktorkou i dentální hygienistkou Nikolkou jsem velmi spokojená..mohu jen doporučit, skvělé prostředí, příjemný přístup.

neumí udělat výplń zubních kanálku a pozor na jméno Nikolka,která má prý vzdělání dentální hygienistka.Je to trdlo-udělala mi díry do horních předních zubů a mne zůstaly jen oči pro pláč.

skvělá péče, maximální spokojenost :-)

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,lehce mě při zkusu jidla pobolívá 6 v pravo nahoře.Je to mrtvý zub,s krásně vyplněnym kořenem a je vyplněn bilou plonbou.Bolì mě asi 2,5měs.,nechci o zub přijít.Rtg je bez změn.Dá se prosìm nějak zachránit.Myslím,že vytrhnutí,je už to poslední.Koušu raději na druhé straně.Děkuji za odpověď.S pozdravem L.K.

Pokud se situace nezlepsi ,zaridte si konzultaci
u specialistu na endodoncii .

MUDr. Daniela Veverková

Dobrý den chtěl by sem se zeptat kolik by mne vyšlo udělat kanalek dneska mi ho vyvrtali a zálepili dočasně

Zdravim, souhlasim s MDDr. Mochowem. Veverkova

MUDr. Daniela Veverková