Urologie Petrská
Petrská 1, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologie Petrská Jiný

Po celých sedm let, co navštěvuji ordinaci, absolutní spokojenost.

Umístění: Urologie Petrská Jiný

JSEM VELMI SPOKOJEN: PŘÍSTUP.... OCHOTA... ODBORNOST A SNAHA POKAŽDÉ LAICKY VYSVĚTLIT. chodím už víc než 10 let, takže mohu doporučit.

Umístění: Urologie Petrská Jiný

Na urologii Petrská chodím už řadu let a u obou lékařek oceňuji nejen odbornost, ale zejména vstřícný přístup k pacientovi, nejen vyšetření samotné, ale i vysvětlení a celkový přístup

Umístění: Urologie Petrská bolesti podbříšku

Musím paní doktorku velice pochválit. Za dlouhou dobu jsem se nesetkal s tak profesionálním přístupem. Paní doktorka vše pečlivě a důkladně vyšetřila, vše podrobně vysvětlila a její přístup dodává pacientům pocit bezpečí. Doporučuji. Vl.

Umístění: Urologie Petrská opakované urologické potíže

K lékařům člověk obecně rád nechodí, ale paní doktorce Horčíkové a její sestřičce skládám velké díky a respekt k práci, kterou v ordinaci společně vykonávají. Moc děkuji za pečlivý, chápavý a vstřícný přístup, dlouho jsem se necítila v tak dobrých rukou jako tady. Ordinaci navštěvuji již více let a letos nová sestřička předvádí bravurní práci s pacienty. Kloubouk dolů oběma a jsem vděčná, že jsem se dostala do péče právě paní doktorce Horčíkové. Děkuji! LH

Velmi ochotná a vstřícná paní doktorka. Velmi důkladně pacienta vyslechne a vše pečlivě vysvětlí a přitom jí jde práce od ruky. Konečně po asi sedmi letech obíhání doktorů mám dojem, že se mým problémem začal někdo zabývat. Nemá dlouhé objednací lhůty. Pokud jste objednaní, téměř nečekáte. S akutním problémem bez objednání občas ano, ale na to, kolik sedí v čekárně obvykle pacientů, je to stále velmi dobré. Paní doktorku určitě doporučuji. Katka

Skvělá paní doktorka, přistupovala ke mně lidsky, poslouchala, zamyslela se, vysvětlila, vyšetřila, nakreslila. Při bolestivém vyšetření každý krok popsala, abych se nebála, byla profesionální a byť je to velmi citlivé odvětví, cítila jsem se v dobrém slova smyslu jako ,,zkoumaný objekt'' i jako člověk zároveň, dává-li to smysl. Paní doktorka na mě působila seriózně a brala můj problém vážně. Pomohla mi a po leittém oběhávání dermatovenerologie, gynekologie, endoskopie, fyzioterapie mi dala novou naději.

Připojuji se k předchozím dvěma hodnocení - opravdu velmi profesionální a příjemná lékařka, doporučuji.
Vladimír

Mám za sebou pouze první návštěvu u této paní lekařky, ale zanechala na mě výborný dojem. Působí naprosto poctivě, profesionálně i příjemně.

Výborná lékařka, příjemná v osobním kontaktu, ale především skvělá při diagnostikování. Vyřešila mi opakované problémy, pro které jsem byla posílána po nemocnicích a specialistech, a to hlavně proto, že o svých pacientech opravdu přemýšlí. Moc chválím!