Hviezdoslavova 520/12, Praha 15 , Praha
GONA (mapa)

Umístění: GONA

K p. doktorce jsem chodila několik let a pokud Vás nic netrápí a chodíte jen na běžné kontroly, tak je vše v pořádku. Komplikace nastaly ve chvíli, kdy jsem za p. doktorkou přišla s problémem, který se snažila léčit 1,5 roku. Po x-té návštěvě, kdy jsem jí sdělila, že její x-tá léčba opětovně nepomohla, bylo mi řečeno, že už neví, co se mnou a že ostatní jsou na tom i daleko hůř. "To je přesně to, co chce každý pacient od svého doktora slyšet." Do toho jsem se ještě snažila otěhotnět a při každé návštěvě mi říkala, že už mě musíme otěhotnět a tím veškeré moje problémy zmizí, což byl samozřejmě nesmysl. Po tom, co mi bylo oznámeno, že p. doktorka už neví co se mnou, jsem ztratila trpělivost a veškerou důvěru k ní a navštívila centrum asistované reprodukce, kde můj problém vyřešila jiná p. doktorka na základě ústního popisu problému tím, že mi dala prášky na 5 dní. Problém, který jsem s p. doktorkou Ficaj řešila 1,5 roku byl vyřešen za 5 dní a tomu říkám profesionalita. Po tom, co jsem dobrala prášky a problém se nevrátil, tak jsem následující cyklus otěhotněla. Myslím, že toto mluví za vše. Bohužel dobrého doktora poznáte až ve chvíli, kdy k němu přijdete s problémem.

Umístění: GONA

Pani doktorka je velmi mila,pozorna,vzdy vyslechne,udela si cas na pacienta a akutni pripady bere hned.Vzdy jsem mela problem jit ke gynekologovi,ale tato pani doktorka zmenila zcela muj pristup! Jsem rada,ze existuji lekari jako ona a ze navsteva neni o strachu,stresu ci obave,zda clovek nebude otravovat,pokud se na neco zepta ci ho neco trapi.Dekuji!

Umístění: GONA prevence

Skvela, mila, vysvetli a ma osobni pristup. Moc doporucuju!
Vzdy si udela cas, objednaci lhuty nejsou dlouhe, na akutni potrebu reaguje ihned.