Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Liecil som sa u neho s nie zavaznym, ale neprijemnym problemom, co zahrnalo niekolko vysetreni, zakrok a naslednu kontrolu. Mozem povedat, ze problem odstranil 100%-ne, preto je podla mna dobry odbornik. Rovnako vybavenie ordinacie je velmi dobre, ak porovnavam s inou urologiou, kde som tiez absolvoval iny zakrok. Chcem vyzdvihnut aj pracu sestry, pretoze pri navale pacientov su s lekarom zohraty team, kde ona vykonava vela pomocnych ukonov, aby sa lekar sustredil len na to podstatne. Preto som aj pri vacsom mnozstve pacientov ktori sem chodia, nikdy necakal viac ako 15-20 minut. Malicky detail - p.doktorovi chyba viac usmevu a srdecnosti ;-)

Velmi dobrý, pečlivý a důsledný. Víc lidí v čekárně docela zvládá a malé zdržení stojí za to. Mám s ním velmi dobré zkušenosti a život mi umožnil i srovnání s jimými lékaři z oboru.

Letos mi bude 60 let, takže jsem se rozhodl podstoupit preventivní kontrolu. Pan doktor Jedlička je podle mých dojmů a pocitů odborník a s jeho prací jsem byl velmi spokojen. V ordinaci byla naprostá čistota a perfektní pořádek. Jediná drobná vada na kráse je ta, že chodí hodně pacientů, tudíž nejsou úplně dodržovány objednací doby, nutno počítat s nějakým časem navíc v rámci čekání.