Zubní lékařka
Kopečná 31, Brno

Vážená paní doktorko, moc mě mrzí, že jste odešla do důchodu ( samozřejmě vám přeji zasloužený odpočinek po dlouholeté zubařské praxi ). Chodili jsme k vám s manželem mnoho let, byli jsme s vaší péčí maximálně spokojeni. Váš syn je určitě dobrý lékař, ale z finančních důvodů si jeho služby nemůžeme dovolit. Vám přeji hodně zdraví a spokojenosti do dalších let!

Paní doktorku doporučuji pouze na bežnou zubařinu. Při vážnějších komplikacích neumí poradit, spíše Vás vyděsí. Mě osobně nepomohla, spíše uškodila. Hlavně mě nasměrovala naprosto špatným směrem, jak řešit svůj problém.

profesional

Danuška je moje sluníčko. Můj životní zubař pracuje v Německu, tam se dostanu tak 2x do roka. Dobrých 15 let jsem obcházela brněnské doporučené zubaře, ale při návštěvě u MUDr. Jurisové, jsem molha svému německému zubaři zdělit, že jsem konečně našla českou alternativu :) Ordinace sice nemá nejmodernější vybavení, ale modernější zákroky paní doktorka převedla na svého syna, který v mých očích zkušenostmi prostě nemá konkurenci! Milý, skromný, příjemný, přívětivý, trpělivý, pečlivý.. Chcete ještě něco vědět? Běžte si to zkusit. Já jsem u čištění kanálku spala!!! Bod pro "nejlepší" mi chybí pouze úměrnosti luxusní služby v sice čistém, ale běžném - neluxusním - prostředí.

Chodím k paní Dr. Jurisové už asi 15 let. Byl jsem vždy spokojen. Někdy mi chtěla trhat zub a já řekl, že to má ještě čas. Zub mi pak vydržel, nebo drží dodnes. Paní Dr. Jurisová se už pomalu chystá na důchod, ale v ordinaci pokračuje její syn. Věřím, že mu předala hodně svých zkušeností a rad. Budu asi i nadále chodit k "Jurisům"

paní doktorka je velice fajn a jsem s ní moc spokojený.