Dana Halbichová, neurolog Praha

MUDr. Dana Halbichová

Neurolog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hrušovanské náměstí 5/253, Praha
Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
10 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o.

Paní doktorka je velmi vstřícná. Své práci moc rozumí. Paní doktorka mi pomohla hned na první návštěvě. Za dobu co k paní doktorce chodím se cítím dobře jako nikdy. Děkuji.


Ověřeny pacient
Umístění: Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o. bolesti páteře

Musím říct, že kdyby takto fungovali všichni lékaři v republice, tak jsme na prvním místě na světě. Vlídný a lidský přístup nejen paní doktorky, ale i sestřiček, nikdy dlouho nečekáme. Děkuji moc. Za sebe i za manžela. Zuzana Josková


Ověřeny pacient
Umístění: Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o.

Paní doktorku mohu vřele doporučit. Je velice milá, vstřícná a komunikativní, pacienta trpělivě vyslechne, svou práci skvěle ovládá, závěry neváhá podpořit specializovanými vyšetřeními, neustále vás jasně a přehledně informuje o dalších krocích, navíc vás reálně přijme v objednaný čas.

MUDr. Dana Halbichová

Vážený pane Nedvěde,
děkuji za Váš názor, velice si jej vážím.

Dana Halbichová


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velký odborník a k tomu velice příjemná a já jsem šťastná, že jsem se k paní doktorce dostala. Problém, se kterým bojuji již nekolik měsíců, vyřešila hned na první návštěvě. Mohu jen doporučit.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je výborná, své práci rozumí a má dlouholetou praxi v oboru i celkově v lékařství.Je to nejlepší a nejdůkladnější lékař, co jsem kdy poznala. Moje mamka, které paní doktorka také pomohla má na ní také ten nejlepší názor.


H
Ověřeny pacient

Velice neprofesionální a nekompetentní. Často se nepodívá na výsledky vyšetření, na základě nihž ordinuje léky, nebo určuje další postup léčby. Případně zvyšuje míru léků na počet na který již jsou zvýšeny a to opětovně, aniž by se podívala na vlastní záznam. Nedaří se jí správně vyhodnotit výsledky vyšetření na které je třeba základní znalosti anatomie. V případě vlastní nejistoty s výsledky své práce přechází k vyhrocenému jednání a přístupu k pacientovi.

MUDr. Dana Halbichová

Vážená slečno S., alias Hafane,
děkuji za názor. I přes Vaše negativní stanovisko se vzhledem ke své dlouholeté praxi na klinickém pracovišti cítím zcela kompetentní vyhodnotit a léčit Vaše zdravotní problémy. Bohužel úspěch léčby závisí i na osobním vztahu a důvěře pacienta k lékaři a naopak. Zdravím a přeji jen vše dobré. Dana Halbichová


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá, příjemná a lidská, což mnoha lékařům chybí!!!
Navíc je profesional a své práci rozumí! Moc děkuji za takovou paní doktorku! Ostatní by si z ní měli vzít příklad!


P
Ověřeny pacient

Výborná a velmi milá paní doktorka, návštěva u ní, bylo pohlazení nejen po bolavé páteři, ale hlavně po duši. Jsem ráda, že jsem jí našla.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je nejlepší a opravdu své práci rozumí,je příjemná a důsledná a jsem velice ráda,že jsem její pacientka.Ostatní by si měli vzít příklad a ne pacienta hodnotit od pohledu nebo podle toho jak se vyspali.Bohužel mám s tím osobní zkušenosti.Děkuji za takovou lékařku


M
Ověřeny pacient

Tato lékařka působí velice schopně a fundovaně, má úžasně lidský přístup, své povolání bere tak jak by si člověk u lékaře přál...Je to nejlepší a nejschopnější lekařka, jakou jsem kdy v životě potkala.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý večer, mám prozbu zda se zabýváte parkinsonovou chorobou.

  děkuji za odpověď

  Dobrý den, ano, léčíme i Parkinsonovu chorobu.
  Dana Halbichová

  MUDr. Dana Halbichová

 • Dobrý den,
  opakovaně u mě dochází k pareze dolních končetin. Nohy jdou do křeče a nedokážu je ovládat. Tento stav trvá maximálně 90 minut a opakuje se 2-3x denně. Zdá se mi, že častější výskyt je před menstruací a první 2 dny menstruace. Někdy ataky i 14 dní nejsou, ale objevuje se mírné brnění ve šlapkach nohou.
  Děkuji za nápad, co by mohlo být příčinou obtíži.

  Dobrý den,
  mohlo by se jednat o nerovnováhu svalů pánevního dna, s tím by Vám pomohl fyzioterapeut. příčin ale může být mnoho a bez návštěvy lékaře se to vyřešit nedá.
  Zdravím
  Dana Halbichová

  MUDr. Dana Halbichová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti