V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole, LDN (mapa)

U paní doktorky jsem byl včera za poslední měsíc podruhé. Za onen měsíc jsem aplikoval vše, co mi paní doktorka doporučila. Oba druhy potíží jsou nyní - po tak krátké době - vyřešeny. Pro mě jsou podstatné výsledky a vůbec mi nevadí investovat například pár stovek do šampónů, protože se mi to velmi rychle vyplatilo. Smiřme se s tím, že běžné komerční produkty nejsou pro každého, a je otázkou našich vlastních priorit, do čeho investujeme. Přístup paní doktorky byl na české poměry zcela výjimečný a takhle dobře jsem se u lékaře málokdy cítil. Děkuji.

Paní doktorka je velice osobitá a lidé ji budou milovat či nenávidět :-) Osobně se řadím do té první skupiny. Přestože někdy až moc zbytečně tlačí různé předražené kosmetické produkty, je paní doktorka velice svědomitá, vstřícná a o její vysoké odbornosti nelze pochybovat.

Byl jsem před několika lety u paní doktorky v Medicoveru. V podstatě si neposlechla, co jí říkám, a začala mi vysvětlovat, že když lidi jako já nastoupí do "Big 4", začneme jezdit po hotelech a z mýdla se nám třeba objeví kožní problémy... a nedala se zastavit ani na tak dlouho, abych jí řekl, že u Big 4 už několik let nepracuju. Předepsala mi extrémně drahé mýdlo a když jsem se ptal, proč je to nutné, řekla mi že bych tomu (narozdíl od ní) nerozuměl a že jestli si vážím svého zdraví, zaplatím to. Že lidi (já?) stejně utratí spoustu peněz za zbytečnosti a ne za to, co je důležité.
Ale pozor - k odborné úrovni paní doktorky Diamantové se vyjádřit nemohu, tomu skutečně nerozumím.

Spickovy odbornik, hluboka uroven znalosti z celeho spektra dermatologie, schopnost podivat se na lecbu prakticky, byvala primarka a expertka na melanomy.