Neurologie Nusle s.r.o.
V Podluží 1632/5, Praha 4, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie Nusle s.r.o. Jiný

Nej doktor, se kterým jsem se potkal. Jak po lidské stránce tak po profesionální. Děkuju za pomoc a určitě doporučuji.

Pan doktor i sestřička velmi empatičtí. Neléčí od stolu, ale okamžitě uvolňuje zatuhlé oblasti. Dosud jsem takového supr lékaře nepotkala.

Umístění: Neurologie Nusle s.r.o. Jiný

Dobrý den,k panu doktorovi jsem přišel bez objednání ,kvůli už nesnesitelné bolesti krční páteře a zad.Pan doktor se omlouval ,že mně nemůže ihned přijmout,že má opravdu plno.A přesto mi dokázal pomoci i v čekárně, alespoň od momentální bolesti.Další postupy budeme řešit už při klasickém objednání z mé strany.Absolutně mě tímto kladným a profesionálním přístupem vyrazil dech!!! Je to opravdu Pan Lékař (záměrně píši velké P a L)

Umístění: Neurologie Nusle s.r.o. Jiný

Moje zkušenost s Panem Doktorem, vím, že pan je s malým p, ale je nejlepší, koho jsem v mém věku mohla potkat. Děkuji moc.

Umístění: Neurologie Nusle s.r.o. Jiný

Naprosty profesional ve svem oboru, empaticky, dokaze vysvetlit i uklidnit a hlavne napravit, naprosto me zachranil

Umístění: Neurologie Nusle s.r.o. Jiný

S panem doktorem jsem velice spokojená, jeho přístup, ochota a pečlivost. Než jsem se k němu dostala, nikdo nebyl schopen přijít na příčinu mých potíží a pomoci mi. Pan doktor mi pomohl a následně i mé matce a synovi, kteří se na něj po mé spokojenosti také obrátili. Více takových jako je pan doktor Dan Ludvík. Děkuji Dana Pokorná

Vinikající lékař na svém místě
1 problém - 1 návštěva - 1 uzdravený pacient
návštěva trvá jenom pár minut a pan doktor velmi rychle diagnostikuje problém a hned napraví.
mohu jen doporučit

Umístění: Neurologie Nusle s.r.o. Dlouhodobá blokáda

Výborný lékař! Empatický, komunikativní a vždy vstřícný. Pokaždé mi pomohl a je to odborník na svém místě!

Umístění: Neurologie Nusle s.r.o. Záda

Já e přidám ke všem pozitivním názorum pana doktora znám díky svému muži je skvělej takových víc a na rehabilitaci jsou taky dobří

Skvělý přístup, vynikající doktor. Neuvěřitelně rychle dokáže proniknout do toho co a kde vás trápí. Podívá se, prohmatá a často taky hned napraví to, co jde.