Ordinace gynekologie a porodnictví
Zárubova 498, Praha

Umístění: Ordinace gynekologie a porodnictví

K paní doktorce chodím cca 3 roky a vždy byla velmi rázná, každopádně jsem tomu nepřikládala žádnou velkou váhu, odbyla jsem si u ní kontrolu či preventivní prohlídku a její ostřejší způsob komunikace jsem po obchodu z ordinace házela za hlavu. Její chování se mě začalo dotýkat až teď - v době, kdy jsem těhotná. Nejenže partnera pro první návštěvě v tehotenstvi vyhodila z ordinace, že přeci jsem dospělá, abych si vše vyřídila sama (to opravdu jsem, ale co se týká mého stavu, tak s přítelem sdílíme a prožíváme vše spolu) a díky tomu nemohl být u ultrazvuku. Za zrcátko si účtovala 100 KČ bez dokladu, ale to je asi to nejmenší a se vším má problém. Moč si musím nosit ve svém v čem si, co najdu doma (i když ona má zkumavky pro pacientky v šuplíku - těžko říct na co si je šetří), není ochotná okopirovat jakýkoli dokument s odůvodněním, že už takhle má s námi těhotnýma dost práce (to je jasné, proto pracuje jako gynekolog) a poslední tečkou bylo, když jsem ji poprosila o vypsání neschopenky, jelikož pracuji jako obchoďák ve velmi stresovém prostředí (kdo takovou právnickou šikanu v zaměstnání nezažil, tak neuvěří), ale ani v tomhle nevyšla vstříc. A odůvodněním, že neschopenka je pouze pro těhotnou, která ká těžkou faktickou práci (možná by ale měla víc vědět o studiích, které jasně prokazují, že tehotnym ženám permanentně vystaveným stresu se rodí nemocné děti s vadou řeči, špatnou motorikou apod.) Takže tuhle paní doktorku už nikdy, teď jen doufám, že brzy najdu gynekologa, který bude víc než generál hlavně lidský, ochotný a ohleduplný.

MUDr. Dagmar Vávrová

Vážená paní Bukovanská, Vašeho partnera jsem z ordinace nevyhodila,pouze požádala o vyčkání v čekárně a shlédnutí ultrazvuku na
konci vyšetření bylo nabídnuto. Pracovní neschopnost mohu dát rizikovému těhotenství či při práci v nepřijatelných podmínkách,tj.těžkou
fyzickou práci /ne faktickou, jak uvádíte/, v nezdravém prostředí apod.
100 Kč platíte za vyšetřovací zrcadlo, o doklad jste si mohla požádat.
Tuto sumu vyžaduje nový majitel mé bývalé praxe. Vaše hodnocení
podléhá momentálním emocím, což při Vašem stavu může být.

Tak i já se přidám s hodnocením.chodím-nechodím k paní doktorce už skoro 30let. Ano jsem z těch kteří nejsou v docházce až tak poctivý, ale nikdy se mi nestalo že by na mne paní doktorka byla nepříjemná, či se chovala nadřazeně. Důsledná to ano. Nikdy se nestalo, že by mi nepomohla, neporadila naopak díky ní mám skvělého syna.

Paní doktorka Vávrová je můj první a doufám, že i poslední gynekolog. Začala jsem k ní chodit v mých 16 letech, moje maminka k ní chodí také od doby, co mě čekala a ani jedna si nemůžeme stěžovat. Paní Vávrová je velice přísná, ale nemyslím, že by to bylo na škodu! Mám s ní zkušenost takovou, že nepříjemná je pouze na lidi, kteří si to zaslouží a ani se jí nedivím! Nemá ráda kuřačky, lidi co na sebe nedbají a jsou arogantní. Paní doktorka je odrazem pacienta, chová-li se slušně a s úctou, jeho chování mu vrací a velice pečlivě o něj pečuje.

Přikláním se k názorům tady uvedené. Paní doktorku zajímá, kde pracuju a proč nemám lepší práci. 14dní mě trápil výtok.. nepředepsala mi žádnou mastičku, mám si počkat týden na výsledky......chce pořád nějaké poplatky...a když odmítnete, tak je naštvaná... rozhodla jsem se, že přejdu jinam....

K paní doktorce chodím již přes deset let. Je pravda, že dříve uměla být lidsky velice nepříjemná, ale v posledních letech se extrémně zlepšila, je milá a přívětivá, více vysvětluje. Z odborného hlediska nemám námitek, nyní mne provází těhotenstvím.

U paní doktorky jsem byla zatím jen 2x,ale musím říct,že jsem spokojená.První návštěva pro mě byla celkem stresující díky tady těm negativním názorům.Byla jsem ale mile překvapena.Paní doktorka je milá,příjemná..možná záleží také na tom s jakou náladou pacientky samy vkráčí do ordinace.Já si tedy rozhodně nestěžuji.

Dobrý den, s pí. doktorkou mám zkušenosti dobré i špatné. Ale její odbornost a pečlivost převyšuje to špatné.CHodím k ní snad 30 let/přesně nevím a jsem od ní mladší o 1 rok./.Dříve za komančů si dost dovolovala. Musela jsem se vždy zvážit ale běda, jestli jsem přibrala. Snažila se zjistit proč to tak je ale i poradit. Měla pravdu, že tloušťka je špatná. /sama je jak suchá větev/.Je pedant na dodržování termínů a nevyzvednutí si výsledků ale chrání tím naše zdraví.
Umí se také podělit o své problémy a vyslechne i vaše.Nevíce mi vadí ty platby za umělé zrcadlo á 50kč. Dle mého názoru šetří el.proud při sterilizici zrcedel z chirurg.oceli a přeci je s tím práce. Také mě štve vybírání poplatků za ultrazvuk nyní á 150 kč , neboť má nový a pro nás pacientky pohodlný. /nemusíte se předem nalévat vodou/.Měla jsem s ní ze začátku také konflikty ale časem jsme si padly do noty. Člověk by měl být trpělivý a schovívavý k některým vlastnostem a zymyslet se také nad sebou jak se chová on. pí.doktorka se ale hodně vylepšila s chováním.

Velmi nízká profesionalita v chování se k pacientům, malé sebevzdělávání a krok s dobou a novými poznatky.Paní doktorka léčí systémem jako u pásu, malý individuální přístup a povrchnost při komunikaci s pacientem a řešení problémů.Navíc relativně veliké poplatky.

K paní doktorce Vávrové chodím už 4. rokem a jsem s ní velmi spokojená. Navštěvuje ji pár desítek let i moje máma. Je sice poněkud ráznější povahy, ale v tomto oboru to vůbec není nic negativního. Naopak Vás dokope k tomu, abyste se o sebe řádně staraly a nic nezanedbávaly.
Musím jen souhlasit s ostatními pacientkami: je pečlivá, důsledná a na svoje pacientky opravdu dbá.
Takže pro ty, co chodí k doktorce, až když opravdu hoří a prevence jim nic neříká, najděte si raději nějakou tu ,,hodnou empatickou doktorku".

Chodim k paní doktorce asi 20 let. Pravda je, že její chování je někdy zarážející ale už jsem si zvykla. Po odborné stránce si nemohu stěžovat. Víc mě ale zarážejí její dobrovolné příspěvky za zrcadla, ultrazvuk apod. Nevíte někdo jestli se toto platí i jinde?