Praktická zubní lékařka
Raisova 3, Brno

Umístění: Praktická zubní lékařka

Paní zubarku znám od svých 6let :) děkuji za péči, kterou mi věnovala, ač to se mnou tehdy neměla snadné. Nyní měla v péči už i mé děti a ty se za ní vždy těšili. Škoda, že je již v důchodu, byla skvělá. Přeji ji mnoho krásných let plných zdraví a pohody.

Paní doktorka Šelleová je skvělá lékařka. Pracuje pečlivě a svědomitě , jsem v jejíé péči již přes 20 let
as vždy mi pomohla. Všem ji mohu doporučit. Sestička je milá a ochotná.

K paní doktorce chodím již 27 let, je to vynikající profesionálka a navíc velmi příjemná žena. Po jejím přestěhování to k ní máme daleko, ale měnit takovou lékařku by byl hřích. Hlavně ve věku, kdy již potřebujeme jemné protetické úpravy chrupu. Vše vždy perfektně sedne.Také manžel je spokojen a těší se k ní i naše čtyři děti. Sestřička je perfektní, musím jen chválit.

Jak to tu čtu všichni jste spokojení jen já jsem nebyla, ale každý má jiný názor a každému sedne jiný lékař. Za mě teda spokojenost není :-(

Tato paní doktorka je nejlepší stomatolog kterého jsem kdy potkala, její práce je opravdu na vysoké urovni a k tomu je velmi milá a empatická, konečně po letech mám výstavní chrup a nyní pracuje i na zubech mého manžela, kudy chodím tudy chválím, první zubař v mém životě ke kterému jsem se těšila, naprosto jednička a sestřička taktéž na jedničku. Eva Partlova

Skvěle odvedená práce !!!!!!!!!!!!!!!!

Nejlepší zubařka. Vždy precizně odvede svoji práci a je velice příjemná.

nejlepší zubní lékař co jsem poznala vždy se celé naší rodině věnuje na 100procent a její práce je kvalitně odvedená

Pečlivá profesionálka, chodíme k ní celá rodina.

Velmi příjemná.Doporučuji