Poliklinika Revoluční, , Praha 1
Revoluční 19, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Revoluční, , Praha 1 Jiný

Paní doktorka se snažila zjistit příčiny potíží, poslala i další doplňující vyšetření a na rehabilitaci. Podobněi na základě výsledků vyšetření hledala dál možné příčiny potíží. Problém je jen s delší dobou čekání na objednání, s dobou čekání než se objednaný dostane do ordinace a nepříjemným prostředím, kterému se ani nedá říkat čekárna.

Umístění: Poliklinika Revoluční, , Praha 1 Jiný

Empatická , profík ,umí věci vysvětlit. I velice umí podpořit. Snaží se podpořit . Hledá vhodné medikace.Škoda delší objednací doba .Ale dobří to tak mají.

Umístění: Poliklinika Revoluční, , Praha 1

Paní doktorka Pecharová patří k těm málo lékařům, kteří mají nejen lidský přístup a ochotu vysvětlit laikovi, ale též se permanentně snaží držet krok s novými postupy vědy a neordinuje jen z podstaty kdysi vystudované medicíny. Je vstřícná, ochotná a milá. Děkuji za její dlouhodobou péči.

Paní MUDr. Pecharová je odborník na svém místě. Poradí, vyšetří, pošle na rehabilitace vše s nejvyšší možnou péčí. Jestli si někdo stěžuje na arogantní přístup, nebo neodbornost, jen se možná odráží jeho přístup k lékaři, nerespektování jejích rad a ignorace léčebných postupů......

Vstricny,lidsky a dobry vztah k pacientovi.Byla jsem dnes velmi spokojena,jak se mi 50minut vyborne venovala a rozhodne muzu doporucit dale!

Mám od paní doktorky zprávu, že nenašla žádný neurologický nález. Nebyla schopná rozpoznat závažný nález na páteři, který způsobil blokaci nervů. Čeká mně operace páteře. Podle paní doktorky Pecharové jsem zdráva. Není to lékařka, kterou bych mohla doporučit. Pacienti jí nezajímají.

Já jsem s paní doktorkou Pecharovou velice spokojená, mám výhřez plotének s útlakem nervu do dolní pravé končetiny. Nemohla jsem najít neurologa, který by měl čas dříve jak za týden, a když jsme jí řekla, že na její navržený termín je pro mě moc dalších bolestivých dnů a nocí, tak mě vzala ještě ten den a udělala si na mě čas, mezi časy objednaných pacientů. Díky tomu jsem již objednaná na rehabilitace a může se těšit na zlepšení :)

Je mi velice líto, že jsem se nesetkala s tou paní doktorkou, o které se tu převážně zmiňujete... tedy lidskou a velmi prijemnou osobou. Arogantní přístup k pacientům neni úplně to pravé ořechové. S tak nepříjemnou osobou jsem se již dlouho nesetkala.... bohužel

Po návštěvách u různých specialistů až ona rozpoznala zdravotní problém mého manžela,skvělá i lidsky,všem doporučuji.

Velice pečlivá, vstřícní a empatická doktorka. Já ji jsem velice vděčná za zlepšení mého stavu.