Adresa

Revoluční 19, Praha
Poliklinika Revoluční, , Praha 1

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
25 názorů

H
Umístění: Poliklinika Revoluční, , Praha 1 Jiný

Empatická , profík ,umí věci vysvětlit. I velice umí podpořit. Snaží se podpořit . Hledá vhodné medikace.Škoda delší objednací doba .Ale dobří to tak mají.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Revoluční, , Praha 1

Paní doktorka Pecharová patří k těm málo lékařům, kteří mají nejen lidský přístup a ochotu vysvětlit laikovi, ale též se permanentně snaží držet krok s novými postupy vědy a neordinuje jen z podstaty kdysi vystudované medicíny. Je vstřícná, ochotná a milá. Děkuji za její dlouhodobou péči.


V
Ověřeny pacient

Paní MUDr. Pecharová je odborník na svém místě. Poradí, vyšetří, pošle na rehabilitace vše s nejvyšší možnou péčí. Jestli si někdo stěžuje na arogantní přístup, nebo neodbornost, jen se možná odráží jeho přístup k lékaři, nerespektování jejích rad a ignorace léčebných postupů......


M
Ověřeny pacient

Vstricny,lidsky a dobry vztah k pacientovi.Byla jsem dnes velmi spokojena,jak se mi 50minut vyborne venovala a rozhodne muzu doporucit dale!


Ověřeny pacient

Mám od paní doktorky zprávu, že nenašla žádný neurologický nález. Nebyla schopná rozpoznat závažný nález na páteři, který způsobil blokaci nervů. Čeká mně operace páteře. Podle paní doktorky Pecharové jsem zdráva. Není to lékařka, kterou bych mohla doporučit. Pacienti jí nezajímají.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Já jsem s paní doktorkou Pecharovou velice spokojená, mám výhřez plotének s útlakem nervu do dolní pravé končetiny. Nemohla jsem najít neurologa, který by měl čas dříve jak za týden, a když jsme jí řekla, že na její navržený termín je pro mě moc dalších bolestivých dnů a nocí, tak mě vzala ještě ten den a udělala si na mě čas, mezi časy objednaných pacientů. Díky tomu jsem již objednaná na rehabilitace a může se těšit na zlepšení :)


K
Ověřeny pacient

Je mi velice líto, že jsem se nesetkala s tou paní doktorkou, o které se tu převážně zmiňujete... tedy lidskou a velmi prijemnou osobou. Arogantní přístup k pacientům neni úplně to pravé ořechové. S tak nepříjemnou osobou jsem se již dlouho nesetkala.... bohužel

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Po návštěvách u různých specialistů až ona rozpoznala zdravotní problém mého manžela,skvělá i lidsky,všem doporučuji.


K
Ověřeny pacient

Velice pečlivá, vstřícní a empatická doktorka. Já ji jsem velice vděčná za zlepšení mého stavu.


D
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce již několik let, mohu říct, že jako člověk je příjemná, vstřícná a lidská. Jediné co mě dovede otrávit, je úděsná čekací doba v čekárně, i přes to že je člověk řádně objednán na určitou hodinu, tak čeká i o2 hodiny déle.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti