Praktické zubní lékařství
Nádražní 1, Brno

Také já se připojuji. Není příjemné sem chodit. Nevím, co se změnilo, ale za to podstatně.Už hledám jinde.

Bez čekání ošetří, jsem spokojen, dbá na prevenci. A že je trochu komisní? prostě si pacienta moc k tělu nepřipustí. Objednací lhůta na preventivní prohlídku je velmi krátká a i když jsem chodil blombovat a dělat můstek, vše sedí a nic nevypadává.

U paní doktorky vládne nevlídná atmosféra. Je nepříjemná. Trhání osmiček nechá na "někdy" a nejlépa na "někom"... co to je injekce proti bolesti neví. Prý by si ji musel pacient zaplatit a to at si radši koupí tričko. Ve skutečnosti jde spíš o to, že se musí čekat, že zabere a to se jí nechce. Čím víc lidí, tím víc peněz.... Nejednou mě zákrok tak bolel, že mi tekly slzy. Moje druhá zubařka mi osmičku už vyndala a většinu plomb předělala, takže vše už je ok.

Paní doktorka má zájem o pacienta. Kromě vrtání zubů také věnuje pozornost prevenci, kdy pravidelně odstraňuje zubní kámen. I když k zubaři někdo chodí nerad, my chodíme s klidným srdcem.

Velice spokojen, profi přístup, velice šikovná a pečlivá. Snad jen ta homeopatika by se nemusela doporučovat... ale na někoho placebo funguje a alespoň neškodí... snad.

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni-celá naše rodina. Profesionální přístup, žádné čekání, vždy na objednání přesně. Hlídá pravidelné pololetní prohlídky. Vždy jsem měla ze zubařů hrůzu, ale co chodím k MUDr. Paličkové , už se nebojím. Doporučuji.