Neurologie
Koněvova 205, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie Jiný

Tak já přidám taky otřesnou zkušenost s touto paní doktorkou. Kdybych si přečetla recenze, ušetřila bych si čas a nervy. Zablokovány záda už půl roku, vyšetření probíhalo tím že jsem udělala předklonu a posadila jsem se na lehátko, otočila s mými zády a řekla mi "tak píchnu". Vystřelila jsem rychlosti blesku. Bojím se injekce . Vůbec se neobtěžovala, aby mi vysvětlila co a jak bude probíhat její léčba ‍. Když jsem odmítla, tak mi jenom sdělila "proč Teda chodím k doktorovi když se bojím"? Ptám se paní doktorce - Lidé kteří se bojí jehel a injekce mají umřít rovnou že? Proč by se měly léčit?

Umístění: Neurologie Jiný

Absolutní nezájem si vyslechnout problém pacienta. Vyšetření 0. Závěrem je vždy zablokovaná krční páteř. To že jsem měla dvojité vidění, motaní hlavy a žádnou bolest v krku paní doktorku vůbec nezajímalo a to jsem jí to několikrát zopakovala. Po třech dnech nelepšení jsem se dostala do nemocnice, kde ihned měli podezření na roztroušenou sklerózu. Bohužel se to potvrdilo. Tuto paní doktorku rozhodně NEDOPORUČUJI!

Umístění: Neurologie Jiný

Mám brnění do pravé hýždě přes kyčel od páteře. Poslala mě na rentgen. Celou páteř mi zrentgenovali. A neřekla mi k tomu vůbec nic. Jen, že kdyby to bolelo tak si mám vzít brufen. Bohu dík mi napsala rehábko, snad mi tam někdo řekne, co mám se zády. A ještě něco, když jsem jí řekla, že jsem měla v dětsví těžkou nehodu, tak mi odpověděla, že jsem tlustá a že problémy mám z toho.

Umístění: Neurologie Jiný

Nechodte k této doktorce, na brnění prstu a mdloby rekla dceři, ze má nedostatek hořčíku, nedostatečný zájem o pacienta, žádná zprava o vyšetření, žádný zájem- po par mesicich se dceři zhoršil stav - diplopie- dvojité vidění, takže oční- pak neurolog- naštěstí dceru poslali k neurologovi do Revolucni- takový rozdíl v přístupu k pacientovi- lékařka hned poznala, ze to je závažné- dcera měla jit hned na urgentní příjem do FNKV- je to RS- mohlo se to podchytit driv- jenže paní doktorka Matulová byla špatná volba.... to je moje čerstvá zkusenost

Umístění: Neurologie

U paní doktorky jsem byla po druhé v životě, ale tentokrát mi definitivně potvrdila, že je to naposledy. Už při první návštěvě na mě neudělala příliš dobrý dojem. Řešila jsem problémy s bolestí páteře a dostalo se mi kromě RTG jen pár velmi skromných informací a doporučení na rehabilitaci. Nyní jsem řešila problém s podezřením na syndrom karpálních tunelů na obou rukách, protože příznaky tomu i přesně odpovídaly a paní doktorka mě dala doporučení na vyšetření EMG s tím, že může jít i o problém s krční páteří, takže mě pošle ještě na RTG, což jsem odmítla, protože jsem v minulém roce absolvovala RTG ozáření 2x a každopádně jsem nikdy s krční páteří problém neměla a nikdy mě ani nebolela, takže jsem to nepovažovala za nutné. K tomu pravidelně navštěvuji léčebné masáže a akupunkturu a ty jsou zaměřeny na celou páteř. Snažila se mi oponovat - "Nemusíte se bát, že dostanete nějakou rakovinu." - Chvilku jsme spolu ještě slovíčkařily, nicméně, nemám ráda a nepovažuji za správné, pokud s vámi lékař takto manipuluje. Je to vaše tělo a máte si o něm rozhodovat sami. Nakonec mě tedy nechala být. Po vyšetření EMG byl závěr jednoznačný a ten byl i zaznamenán. Na levé ruce je zcela jasně prokázán syndrom karpálního tunelu. Není to ale nijak drastické, jde o počáteční stádium. Pravá ruka je na hraně, ale syndrom tam není. Otázka času podle lékaře, pokud se nebudu šetřit. Oba dva lékaře jsem upozorňovala při vyšetření na to, že kromě svého stálého zaměstnání ještě tahám 10.5 l konve s vodou, které hlavně levou rukou zvedám pak do výšky a zalévám s nimi ochoz velkého divadla plus mám k tomu vlastní zahradu a sama tahám i velké nákupy. Od PC to být nemůže, protože myš ovládám pravou rukou, která je současně v pořádku. Lékař na speciálním odd. neurologie souhlasil s tím, že se přetěžuji, a že je třeba se toho vyvarovat. Paní doktorka Matulová se výsledků ale držela jen tak povrchově. Konstatovala, že jsem si nenechala udělat RTG krční páteře, a že vše nasvědčuje, že jde především o ni. Na moji námitku, že výsledky prokazují jasný karpální tunel na levé ruce a hranici na ruce pravé pronesla: "Ale ten máte teprve v počátečním stádiu." To mi vyrazilo dech. Tím mi vlastně řekla, že pokud se syndrom pořádně nerozjede, tak jakoby nebyl a je to přece problém té krční páteře. O nějaké léčbě se ani nezmínila, čeho se mám vyvarovat, mi rovněž nesdělila a napsala mi poukaz na rehabilitace krční páteře. Znovu jsem jí tedy řekla o tahání konví, které tvoří jen část z dalšího zaměstnání a poprosila ji, zda by mi nemohla napsat nějaký papír pro mého zaměstnavatele, což zcela zásadně odmítla a opět zdůraznila, že nemá můj RTG snímek krční páteře. Nepomohlo ani to, že jsem jí říkala, že si těch 14 dnů, co jsme se neviděly, hodně ulevuji, a že je to i znát, v noci už mě ruce tolik nebrní. Nakonec mi s velkým gestem nechala naskenovat výsledky z EMG měření s poznámkou, že to není její povinnost, a že jsem si je měla ofotit sama. Za celou tu dobu se nezmínila vůbec o ničem, co by souviselo s prevencí a léčbou karpálních tunelů a kdybych neměla vlastní rozum, tak odejdu, řeknu si, že se nic neděje a nechám si problém řádně rozjet, abych se u této paní doktorky ocitla bez rozumu znovu a s prosíkem o pomoc a RTG... Kromě toho podotýkám, že i její celkový přístup je vyloženě chladný. Šetří slovy a s pacientem není absolutně nijak propojena. Možná nezná slovo empatie. Přijde mi, že opakuje přístupy a odmítá se jakkoli jinak angažovat. Za sebe - byla to moje poslední návštěva zde.

Umístění: Neurologie bolest od páteře nemohla se hýbat

nechápu co by lidi stále chtěli chodím k paní dr.Matulové přes 20let je mi 65 let a vždy přesně pozná diagnosu a určí léčbu a nikdy se nemýlila je to zkušený praktik a umí je to profík za 1 s hvězdičkou co zaslouží poděkování a poklonu.Horáčková Olga

Dnes je středa, první den, který moje maminka neproplakala bolestí celý.
Ve čtvrtek minulého týdne navštívila tuto ženu a slovo lékař, v souvislostí s ní, nejsem schopna použít.
Mamince je 85 a trpí atrofií kůže. A i přes několikeré upozornění, že s ní nesmí být jakkoliv manipulováno, protože má kůži křehkou a tenoučkou jako papír, to tato žena nerespektovala, nečekaně maminku zezadu pozvedla a tím jí strhla na obou rukách kůži od ramene po loket!!!
To, že byla maminka celá od krve a bolestí a šokem se třásla a plakala, doktorku vůbec nezajímalo a ani se na ni nepodívala. Sestra po letmém ošetření papírovým ubrouskem !! přikládaným na živé maso!! pak nechala maminku v pohodě odejít . Naštěstí šla okolo této ordinace sestřička od paní doktorky Špicarové, ihned se jí ujala a spolu se s paní doktorkou se o maminku postaraly, za což jim strašně moc děkuji.
Jednání doktorky Matulové neumím slušně popsat a o arogantním přístupu ke starému člověku, to už ani nemluvím. Hrůza!!!!

Po dvou návštěvách bohužel musím konstatovat, že s přístupem lékařky ani sestry nejsem vůbec spokojen. Lékařka "vyřešila" pouze můj zásadní problém tím, že mi předepsala rehabilitaci a skvělá rehabilitační pracovnice mi v tomto pomohla. Závěr lékařky po rehabilitaci je takový, že problém je vyřešen a více mi již nepomohla. Ačkoliv problémy přetrvávají, lékařka je přesvědčena, že udělala ze své strany maximum. S přístupem sestry rovněž nejsem spokojen. Ordinační doba lékařky je pouze po-pá do 12ti hod. a má osobní zkušenost je taková, že sestra další pacienty v 11 hod. již nepřijímá a bylo mi sestrou "doporučeno" ať chodím do ordinace pouze v rozmezí po-čt do 10ti hod.. Absolutní neochota sestry i lékařky. Jsem velice zklamán a návštěvu neuroložky MUDr. Dagmar Matulové na Žižkově nedoporučuji především kvůli absolutnímu nezájmu vůči pacientovi.

Souhlasim s negativnimi nazory. Dr Matulova absolutne podcenuje diagnozu,pokud se teda jeji vysetreni vubec diagnozou da nazvat. Na velke potize s pateri ji staci, aby pacient zvedl nohu a ruku. Tim u pani doktorky vysetreni konci. Pak posle pacienta na rehabiltaci. Proto jsme okamzite zmenili doktorku a diky jejimu komplexnimu vysetreni a stanoveni jine diagnozy mohl pacient si konecne chodit s narovnanymi zady diky vyraznemu snizeni bolesti.

na 100% vždy spokojená ,odblokovaná ,případně Rhb
Sice toho moc nenamluví ,ale nepříjemná nikdynebyla nikdy a naopak v čekárně seděl pán ,který za ní jezdí až z Kladna .