Adresa

Olomoucká 61, Brno
Praktická zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
12 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktická zubní lékařka

K pani doktorce jsem chodila 15let prevazne na preventivni prohlidky. Ze zacatku mi vyvrtala a amalgamen zaplombovala nekolik zubu, nektere jiz zaplombovane byli od minuleho zubare, pozdeji pri kontrolach vyvrtala dalsi zuby a nakonec jsem mela celkem 15 plombovanych zubu. Kazdeho pul roku jsem chodila na preventivni prohlidky a poslednich nekolik let bylo udajne vse v poradku. S jeji peci jsem byla vzdy spokojena az do chvile kdy jsem zmenila zubare a na digitalnim rentgenu bylo zjisteno 6 kazu pod plombami a 2kazy na jiz zaplombovanych zubech vedle amalgamu.
Nechala jsem si predelat vsak vsechny plomby za bile a po predelani vsech zubu bylo nakonec celkem 18 kazu na jiz zaplombovanych zubech jeden zub bylo nutno vytrhnout byl zkazeny az na nerv a po preventivnich prohlidkach u pani doktorky bylo udajne vzdy vse ok. Vyrazne doporucuji vsem co maji amalganove plomby at si nechaji udelat digitalni rentgeny a po vice jak 10letech vymenit amalgam u lekare ktery pracuje s mikroskopem. Tam mate jistotu ze je skutecne odstranen vsechen kaz.


Paní doktorka je opravdová odbornice,která odvádí tu nejlepší práci a jsem s ní nadmíru spokojená,nedovedu si představit,že bych měla chodit jinam. Musím samozřejmě pochválit i její sestřičku,která je velmi šikovná a velmi zručná a velice komunikativní,je to prostě dvojice jak má být.
Velice doporučuji.


Paní doktorka,je až moc pečlivá a to se nám všem na ní líbí. CHodíme k ní celá rodina a jsme s ní opravdu spokojeni.Musíme pochválit i samozřejmě její sestřičku,která je tam s ní a velice jí pomáhá a je moc šikovná a velmi mluvná.
Myslíme si,že tam panuje velmi dobrá atmosféra a chodíme tam velice rádi. Všem doporučujeme.


Je to ta nejlepší zubařka,kterou znám a má k sobě i báječnou a komunikativní sestřičku,která opravdu do této ordinace patří. Je to prostě sehraná dvojice.
Jsem absolutně spokojený.V žádném případě bych neměnil.Doporučuji!


Ověřeny pacient

Myslím,že s tak příjemným přístupem k pacientovi nebude nikdy v její čekárně prázdno. Odbornice, příjemná, veselá, ochotná. Také hodnotím velmi zručnou a velice veselou sestru, která k této ordinaci neodmyslitelně patří.A také jsem přesvědčen, že od pěkné ženy zákroky na vylepšení našeho úsměvu daleko méně bolí!


Ověřeny pacient

Celá rodina s ní máme jen ty nejlepší zkušenosti. Musím souhlasit s výše zmíněnou pečlivostí, profesionalitou a zodpovědností. V ordinaci panuje uvolněná a přátelská atmosféra. :)


Souhlasím,je to velmi dobrá a pečlivá lékařka,která odvádí velmi dobrou a pečlivou práci.Dříve jsem se zubaře bál,ale co chodím k této paní doktorce,tak moje obavy bojácnosti vymizeli.Musím pochválit i sestřičku,je velice šikovná a příjemná.


Souhlasím, k této zubařce jsem dojížděl asi 80 km ze svého bydliště. Poznal jsem, co je to být bez bolesti na zubařském křesle.


R

Velice pečlivá, šikovná a příjemná lékařka.


J

Nejlepší stomatolog,kterého jsem poznala.Velmi pečlivá,příjemná a zodpovědná.Zubaře jsem nikdy nemusela,ale k této paní doktorce chodím ráda.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti