Žufanova 1113, Praha
Praktický lékař - gynekolog (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Š

Hruza. Priserna spinava cekarna, pacientkam mladsiho veku tyka, na dotazy se tvari jako by ji pacientka obtezovala. Cekaci doba prumerne 1,5 hodiny, asi 2x jsem zazila, ze si misto ordinovani dava s pacientkou nebo spis kamaradkou kafe, vybaveni ordinace z dob komunismu. Velmi vtipne byly listecky tipu "dnes neordinuji". Chodi pozde. Tam uz bych nesla, ani kdyby byla posledni gynekolog na svete.

K pani doktorce jsem chodila rada, je to jiste pani doktorka s velkymi zkusenostmi. Po te co mi zacatek tehotenstvi prelecovala antibiotiky jako udajny zanet jsem si sice nasla jineho doktora, ale presto mohu rici, ze na pani doktorku vzpominam rada. Je mila a vzdy odlehci vtipkem.

Paní doktorka je moje první gynekoložka, jsem u ní zapsaná 3roky a viděla jsem jí max 2x možná 3x většinou je tam jen sestra, pokud vůbec někdy. Většinou je na dveřích lísteček "dnes neordinuji", takže si radši dopředu volám zda tam vůbec někdo je abych nevážila cestu zbytečně. Už před dvěma lety jsem u ní byla po tom co jsem brala antibiotika, že se mi objevily kvasinky, dala mi na ně nějaký čípky který jsem měla týden, ale pořád se mi to vrací a na mojí otázku co s tím mi vždy jen odpoví "to je normální to se vrací každýmu" je to normální??!! já bych řekla že ne, dneska mám podezření na zánět močových cest ale nemůžu si tam ani zavolat páč "ordinují" jen do půl dvanáctý a to normální člověk pracuje, zavolám si tam zítra a určitěš se dozvím že paní doktorka tam stejně není.. je mi líto ale hledám jinou a spolehlivější.. zatím jsem nic závažného nepotřebovala (díky bohu) ale až to jednou přijde, nechci aby byla u toho.. nemá důvěru a to by lékař mít měl.

U paní doktorky jsem prožila obě moje těhotenství a nemohu si na nic ztěžovat. Vždy mi řekla,kdy mě čekají jaká vyšetření a když jsem šla měsíc před porodem do nemocnice,tak mě pochválili,jak mám těhotenský průkaz v pořádku,že mi žádné vyšetření nechybí.Měla jsem i kultivaci,kterou jak jsem v nemocnici pochopila,gynekologové na obvodě neradi dělají,protože je drahá.Také se mi nestalo,že by paní doktorka nebyla v práci,když jsme se domluvili.Myslím,že i ona má v době prázdnin nárok na dovolenou.Já ji mohu jenom doporučit.

U této doktorky jsem byla od svých 16 let, kdy jsem tam chodila každý rok pravidelně na prohlídky. Od té doby, co jsem otěhotněla, jsem musela změnit doktora, protože do 14. týdne jsem neměla vůbec žádné vyšetření ani odběry, čímž byl můj nynější gynekolog úplně zděšeň!! A její docházka do ordinace byla též úděsná! Chodí pozdě a většinou nedojde vůbec.

Dobrý den.Chtěla bych poděkovat paní doktorce Drazdíkové za její péči o mě i mojí dceru.Chodím k ní už řadu let a i když jsme se z Řep odstěhovali na druhý konec Prahy,nelituji času a ráda za ní dojedu na prevenci,nebo když mám nějaký problém.Paní doktorka je tak ochotná,že když třeba nestíhám kvůli dopravě do konce pracovní doby,zavolám jí a ona na mě počká.Mohu ji všem jenom doporučit.

Dobrý den. Byla jsem opět na pravidelné prohlídce,udělali jsme si s dcerou rodinný výlet na gyndu a musím konstatovat,že vše proběhlo k naší velké spokojenosti.Paní doktorka je stále milá,nespěchá,všechny dotazy nám trpělivě vysvětlila.U ní má člověk pocit,že neobtěžuje a nevybírá ani žádné poplatky.Také její sestřička je usměvavá a velmi ochotná.Všem doporučuji.

Minulý týden jsem byla u paní doktorky a jako vždy vše proběhlo k mé plné spokojenosti.Paní doktorka i v dnešní uspěchané době zůstala milá a trpělivá,všechno mě vysvětlila.Povedlo se jí i přesvědčit mě,že mám jít preventivně na mamograf,na který se mi moc nechce,co kdyby..Všem ženám paní doktorku vřele doporučuji.

Paní doktorku znám 20 let a vždy jsem s ní byla spokojená.Už k ní chodí i moje 2 dcery,které se doktorů hodně bojí,ale k paní doktorce jdou dobrovolně a bez stresu.Mohu ji jenom doporučit.

S paní doktorku jsem velmi spokojená, vše vysvětlí, poradí.