Oční ordinace
Vítězné náměstí 9, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

C
Umístění: Oční ordinace Jiný

Neberou telefon v provozní době, po několika pokusech telefon nechali vyvěšený. Doktor, u kterého jsem veden, ale nemohu se ani po opakovaných pokusech objednat na kontrolu, je doslova na jednu věc.

Paní doktorka je příjemná, vyšetření je vždy rychlé, bez problémů. Objednací doba krátká a člověk zbytečně nečeká v čekárně.

S paní doktorkou jsem byla spokojená, nicméně naštěstí se nejednalo o žádný větší problém..Horší a podle mě nekorektní je nepříjemné chování sestřičky. Škoda.

Paní doktorka je sice milá a příjemná, ale možná až moc..přijde mi, že si chce v práci hlavně dobře pokecat. Nechala jsem si změřit zrak v oční optice a následně u paní doktorky...v oční optice mě měřili nejméně 10-15 minut a vše mi ochotně vysvětlili nebo v případě mých pochybností znovu přeměřili, zatímco u paní doktorky jsem byla sotva 2 minuty, přičemž výsledek měření byl naprosto odlišný od toho z optiky. Přijde mi, že to paní doktorka měří hrc prc a sklíčka vám za brýle šoupá, tak nějak bez většího zájmu a když to máte pořádně přeostřené tím líp :P ještě mi stihla povyprávět, kde mají slevy na obroučky.

S paní doktorkou jsem nikdy neměla nejmenší problém. Velice milá, příjemná a mě vždy pomohla. Nikdy nic nezanedbala. Proto jsem velice zklamaná s chování její sestry. Tento týden jsem se s ní dvakrát snažila dohovořit přes telefon a pokaždé jsem se setkala s nepříjemným tonem. Jednou mi dokonce řekla, že zkoušet 1,5 hodiny před zavírací dobou zda náhodou neni volno - je cituji "fakt blbost" s použitím opravdu ne zrovna příjemného tonu. Při druhém telefonu, jsem se dozvěděla, až na jeho konci, že tento týden čtvrtek a pátek je paní doktorka na semináři a nerdinuje. Plus druhá paní doktrorka také. Na otázku jak je to v příštím týdnu, mi bylo řečeno, opět s patřičným podtonem, že přeci tak jak jsou ordinační hodiny.. poukázala jsem tedy na to, že např. nyní to tak není proto se ptám.. přívětivého slova jsem se nedočkala natož stručné informace - doslova jsem si informace těžce vydolovala. Takové chování k pacientům jako předvedla tato sestra pí Gollové se mi zdá naprosto neprofesionální až hloupé. Je možné že sestra neměla den, ale jelikož se chovala stejným způsobem dvakrát za sebou (nevěděla že jsem tentýž osoba), zcela vážně uvažuji o změně očního.

Osobne bych ocenil, kdyby si pani doktorka, kdyz uz vede evidenci v PC, dokazala zaznamenat, ze pacient nema zajem o kosmeticke zakroky. Prijde mi silne neprofesionalni nabizet 3x po sobe tentyz kosmeticky zakrok presto, ze pacient o nej explicitne nestoji a zajima ho funkcni stranka zraku (jak vidi a jak by mohl svuj zrak pripadne zlepsit).
Domnivam se, ze takove chovani je do urcite miry v rozporu s etikou.

Velmi dobrá doktorka na profesionální úrovni. Dá i velmi praktické rady. Hodně upovídaná :-) Jsem s ní maximálně spokojená.

Naprosto souhlasím s většinou příspěvků, že paní doktorka je příjemná, milá a pečlivá. Pokaždé vzbudila u mě dojem, že žádný doktor toho již více dělat nemůže. Kdyby... Jsme při kontrolním přeměřování zraku v oční optice u syna nezjistili diametrální odchylku u osy levého oka a to o 90°!!! V těchto případech vždy uznávám zásadu nezávislého arbitra a tak jsme nechali zrak změřit ještě jednou u třetího subjektu, bez toho aby sme cokoliv předem řekli. No a výsledek kontrolního měření potvrdil, měření oční optiky. Tak jsme urychleně nechali předělat skla u brýlí a syn je s nimi teď naprosto spokojen. Měření od p. doktorky mám samozřejmě uschováno. Bohužel se nejedná o ojedinělý případ, ne u p. doktorky, ale v rámci Prahy. Syn našich známých měl u jiného očního lékaře stejný problém, rovněž museli nechat předělat skla brýlí po dvou dalších kontrolních měřeních. Proto všem doporučuji, než si necháte udělat brýle, ujistěte se kontrolním měřením o správnosti. Poplatek za kontrolní měření výjde rozhodně levněji, než předělání skel.

S paní doktorkou jsem již řadu let velmi spokojená. Čekací doby si neuvědomuji nijak výrazně negativně. Je milá a příjemná, včt. setřičky. Odborně si skutečně nemohu dovolit soudit, ale důvěra kterou v pani doktorku mám je nesmírně důležitá a ochota s jakou jsem se vždy setkala je pro mne také velmi důležitá.

neochota léčit, občasné kontroly