Poliklinika I.P. Pavlova
Legerova 389/56, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Několik let jsem obcházela lékaře se svými problémy a nikdo z nich mi nebyl schopen pomoci, nebo spíše ani nechtěli. Od pana doktora jsem tedy také nečekala mnoho, ale byla jsem mile překvapena. Pan doktor je velice vzdělaný a ochotný. Dal mi velkou naději a za to mu moc děkuji.

K panu doktorovi už nikdy nepůjdu. Chová se ke mě dost povýšeně a dělá jako kdybych si ze vše mohla sama. Plus z posledních krevních testů, se ze mě ještě snažil udělat alkoholika. To už bylo opravdu moc. Za celou dobu co jsme k němu chodila mi nijak nepomohl, jen do mě chtěl cpát samé prášky a ve svém mladém věku jsem do sebe nechtěla sypat 7 prášků každý den. A jak je na tom můj zdravotní stav nyní? Vše v pořádku, už dlouho dobu žádné příznaky či obtíže i bez toho, abych v posledních letech prášky brala :-)

Jsem velice spokojený s přístupem pana doktora, dokážeme spolu všechny zdravotní potíže rozebrat, projednat a vyřešit. V jeho ordinaci se cítím velmi dobře. Pan doktor má moji plnou důvěru.

K panu doktorovi chodím už přes rok kvuli své tachykardii (zvýšená a nepravidelná činnost srdce). Pan doktor mi nikdy neudělal žádné vyšetření, jen mě na samé posílal do jiných lékařskch center, ani mi nezměřil tlak či tep. Vždy se jen zeptá na to jak se mám, jak se cítim atd. Objednávací termíny jsou obvykle okolo 2-3 měsíců jelikož je tam 2 dny v týdnu. Jelikož pracuje v malém lékařském centru v jeho nepřitomnosti ho nemá kdo zastupovat, on tam je jediný internista. Pro mě osobně je chození k němu zbytečné, pokud se o pacienta sám nedokáže postarát.

Velmi dobrý, pečlivý a výborný diagnostik. Mohu jenom doporučit

Jsem jeho pacientem 15 let. Opravdu může působit roztěkaně, což je myslím způsobeno hlavně tím, že má víc pacientů než stíhá. Nevím, proč jich je tolik, ale nejspíš proto, že je dobrý. Alespoň podle mého soudu a zkušenosti je to velmi vzdělaný a pečlivý doktor a výborný diagnostik, kterého můžu jen doporučit.