MUDr. Blažena Kalná Salatinová

Zubař Více

Brno 1 adresa

ENTERPRISE s.r.o. - prakt. zubní lék.
Mendlovo nám. 17, Brno

Umístění: ENTERPRISE s.r.o. - prakt. zubní lék. Jiný

Paní doktorka je milá, vstřícná a pečlivá.
Děkuji za vše a doporučuji. Sylvie Bezděková

Umístění: ENTERPRISE s.r.o. - prakt. zubní lék. Jiný

Šikovná a šetrná lékařka. Dal byl vysoké hodnocení nebýt neuvěřitelného čekání v čekárně.
V průměru čekám kolem hodiny, což je nepříjemné vzhledem k tomu, že se kvůli tomu musím uvolnit z práce.
Moc mě to mrzí, protože jinak by to bylo skvělé.

Umístění: ENTERPRISE s.r.o. - prakt. zubní lék. Jiný

Po dlouhe dobe zubarka s kterou jsem spokojen..po spatnych zkusenostech jsem mel ze zubaru paniku..ale zuby si nevybyraji ..a po deseti letech jsem musel navstivit zubare..diky nive rodine sem se dostal sem ...a ted se k zubari tesim..ano sice jsem tam nechal par tisic..ale zuby mam v kondici jako nikdy predtim:)

Paní doktorka je sice precizní, jak zaznělo výše, ale je neskutečně drahá. Před zákrokem mi nikdy nesdělila cenu (ceník jsem nikdy v její ordinaci neviděla) a například odstranění zubního kamene za 350,- mi udělala bez souhlasu, pak jen inkasovala.
V současné době nemá sestřičku, takže jsem si u zákroku musela asistovat já sama, což považuji za neprofesionální.
Při objednání na zubní hygienu (což je u ostatních lékařů považováno za důkladné vyčištění mezizubních prostor atd.) mi krátce vysvětlila jak si čistit zuby a tím končila zubní hygiena za, teď už nevím jestli 300 nebo 500 Kč.

Zjistil jsem, že paní doktorka zbytečně rentgenuje. Každého půl roku mi dělala nové a nové snímky, takže za ty roky u ní budu asi svítit :-(

paní doktorka je velmi pečlivá a precizní, jsem ráda že jsem na ni kdysi dostala doporučení.schulzová

Paní doktorka je velice pečlivá a šikovná. Během první prohlídky mi našla spoustu kazů, které jiní zubaři nikdy nikde neviděli. Po té, co mi vše zaplombovala, mi konečně- po několika letech - přestali bolet zuby. Hlavně si u ní považuji toho, že to není zlatokopka, a že se vžívá do pacienta a nebudí hrůzu. Veškeré zákroky vždy dopředu vysvětlí a provede je zcela bezbolestně. Škoda, že jsem o ní nevěděla dříve. Doporučuji ji všem, co se bojí zubaře!!!

Paní doktorka je velmi pečlivá, za což je zde velká daň v podobě nekonečného čekání před ordinací. Sestřička milá a vstřícná.

Souhlasím s předchozími, opravdu velmi příjemná, komunikativní, citlivá a šikovná...v bílém jí to moc sluší.

Paní doktorka je velmi pečlivá,má příjemnou povahu a dokáže se vcítit do pacienta.