Italská 29, Praha
Ambulance gynekologie a porodnictví

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Ambulance gynekologie a porodnictví Jednorázová prohlídka v těhotenství

Po již špatné zkušenosti v Praze s dvěma gynekology jsem navštívila doktorku Vonkovou na jednorázové vyšetření v 8.týdnu těhotenství, mezitím, než mě přijali na jinou gynekologickou kliniku. Zkušenost s touto paní doktorkou pro mne byla skoro noční můrou. Byla neskutečně nepříjemná, ostrá až arogantní, měla problém s tím, když jsem se jí ptala co konkrétně mi bude dělat za vyšetření a vůbec jí nevadilo, že jsem před ní v citlivé pozici s roztaženýma nohama. Došlo to tak daleko, že mě dokonce i rozbrečela a já neměla absolutně slov. Přišlo mi líto, jak se může v takovéhle situaci k těhotné ženě gynekoložka tak nelidsky chovat. Řekla mi, že pokud se mi to nelíbí, že můžu odejít a že mě vyšetřovat nebude. Za normálních okolností bych se sebrala a rychle odtamtud po takovémhle přístupu odešla, ale potřebovala jsem to vyšetření kvůli miminku, abych věděla, že je vše v pořádku, tak jsem to musela přetrpět. Stále nemohu uvěřit, jak se může gynekoložka a ještě ke všemu žena, takto chovat k jiné ženě v těhotenství, kdy by měla být těhulka v klidu a vystavena co nejmenšímu stresu. Moje návštěva měla přesně opačný efekt a k doktorce Vonkové už nikdy víc.

Umístění: Ambulance gynekologie a porodnictví

K paní doktorce chodím už od 15, tzn. 9 let. Nikdy jsem nic neplatila a nikdy jsem neměla nejmenší problém. Jenom se divím, co to tady čtu o nějakém přednostním vyšetření platících pacientek. Také jsem nikdy nečekala nijak dlouho v čekárně, naopak. S přístupem paní doktorky i sestřičky jsem velmi spokojená.

K pani doktorce jsem chodila 15let. Cele roky jsem byla spokojena (bezne prohlidky). Prvni tehotenstvi probehlo v poradku. Druhe, treti i ctvrte tehotenstvi bohuzel nikdy dobre nedopadlo. Tri potraty (vzdy s rocnim pauzou) podle pani doktorky jsou proste nahoda a mavla nad tim rukou. Kdyz jsem zadala o genetickou prohlidku, tak me odbyla s tim, ze mi zadanku napsat nemuze, ze je to drahe vysetreni, ze po ni skoci pojistovna. ( jedno preruseni bylo kvuli genetickemu problemu). Po poslednim potratu jsem rekla a dost. Nasla si jineho lekare, ktery mi hned rekl, ze tri potraty po sobe opravdu normalni nejsou. Hned vypsal zadanku na genetickou konzultaci. Dnes uz vim, kde je problem. Ktery ted muzeme v klidu resit. Za me muzu rict uz nikdy k pani doktorce. A to jsem hradila ten jejich rocni poplatek s tim, ze si platim nadstandard, ultrazvuk na ktery normalne narok nemam. Od pojistovny jsem se dozvedela, ze si ultrazvuk normalne na pojistovnu uctuje... Takze zadne nadstandardní jednani, ktere si clovek zaplatil nema.

Neplatím žádné nadstandardní poplatky,chodím k paní doktorce víc jak patnáct let a je bezvadná.Jsem velmi citlivá na jednání a nemám jakýkoliv problém v komunikaci s ní.Je svéráznější, ale veselá a když máte dotazy,odpoví.Je profesionální.

S paní doktorkou Vonkovou má velmi špatnou zkušenost. Absence lidského přístupu, neochota odpovědět na otázky. Po přestupu k jiné paní doktorce mi byla ihned zjištěna ovariální endometrióza a myomy na děloze s nutností rychlé laparoskopii. Ani jednomu paní doktorka při opakovaném uzv nevěnovala pozornost. Vždy se to smetlo slovy máte tady cystu, máte tady myom. Hledala jsem jiného gynekologa dlouho, neboť nespokojenost byla dlouhodobého charakteru. Mrzí mě, že jsem tak neučinila dříve...

S paní doktorkou jsem veskrze spokojená. Je milá, na rozdíl od ostatních doktorů když se mnou mluví o mé nadváze a možných zdravotních komplikacích z ní plynoucí není nepříjemná, podává to neutrálně. Je rychlá, ale ne že by něco zanedbala nebo že by mne dostatečně nevnímala, prostě je výkonná. Ale přeci jen bych ocenila, třeba u vyšetření, kdyby tak výkonná nebyla a udělala to trochu jemněji.

Dobrý den, měla jsem štěstí na paní Spilkovou a musím říct, že s oběma dr jsem moc a moc spokojená. Paní doktorka mi vždy vše vysvětlí a nikdy neodbude...nechápu negativní názory...mě se nikdy nestalo, že bych v ordinaci trávila hodiny a to i když jsem měla nějaké problémy a přišla jsem bez objednání a to si poplatek platím pouze v době těhotenství jinak NEEE. Přístup je vždy stejný. Můžu jen doporučit. Děkuji

Paní doktorka Spilková, která tam byla předtím měla velmi uklidňující způsob jednání i vyšetření a byla pečlivá a klidná. Paní Dr.Vonková je moderní, svérázně vyšetřuje, bohužel při stěru na cytologii jsem podvakrát zažila dost velkou bolest,a hluboké bolestivé podření jsem pak cítila dlouhou dobu. Musím zkusit jiného gyn.,jen pomyslím, že to zase zažiju a je mi úzko. Na dotaz odpoví, vysvětlí, ale bolestivě a necitlivě vyšetřuje. I rukou. Moje kolegyně z práce k ní chodí a taky není spokojená. P.dokt.je odborník, ale měla by vyšetřovat poněkud šetrněji, cítím jakoby do mne vjela dřevěnou neočesanou špachtlí, nechápu to,u pí.Dr.předtím nebyla nikdy bolest...Setřička je dobrá, není problém, vlídná, ochotná.

Myslím, že pozitivní reakce zde jsou pouze od žen, které platí v ordinaci ten roční poplatek.... pokud náhodou neplatíte, protože nepotřebujete žádné nadstandartní služby, jedná s Vámi jak sestra, tak doktora jako s onucí.... tj. i když přijdete 10-15 min před dobou, na kterou jste objednaná, tak Vás klidně nechá čekat i dvě hodiny a mezitím vezme dalších 5 platících pacientek.... To je velmi neprofesionální. Jenom proto, že někdo nemá nadstandartní příjmy a nemůže si dovolit nechat jim tam ročně několik tisíc, tak jeho čas není cenný? Po dvou hodinách čekání jste v ordinaci 5 minut a nazdar. trápí Vás něco? Ne? Tak nashledanou. Sestra je arogantní a nepříjemná. Neumím si představit, že bych s těmito dvěma dámami řešila cokoliv ohledně těhotenství. O prostředí ordinace ani nemluvě.

Já osobně jsem s paní doktorkou spokojená. Prodělala jsem s ní tři těhotenství a nemůžu si na nic stěžovat.