Ambulance gynekologie a porodnictví
Italská 29, Praha

Umístění: Ambulance gynekologie a porodnictví Jiný

Ordinaci navštěvuji již řadu let. Paní doktorce odborně naprosto důvěřuji. Je velmi pečlivá a pozorná. Výsledky vyšetření vždy srozumitelně vysvětlí a trpělivě zodpoví všechny mé otázky. Jednání paní doktorky i sestřičky je velmi příjemné a vstřícné. Práci mají dobře zorganizovanou, vždy přijdu na řadu v čase, na který jsem byla objednaná. Přála bych si, aby takových lékařů bylo co nejvíc.

Umístění: Ambulance gynekologie a porodnictví Jiný

K paní doktorce chodím krátce. Objednala mě do 14 dnů, i přesto že jsem nová pacientka, jinde bych čekala klidně 3 měsíce a zaplatila bych nejméně 1000 korun jako poplatek, ale v ordinaci paní doktorky neplatím nic a i tak mám pocit, že se mi dostává kvalitní péče. Byla jsem vyšetřena a bylo mi sdeleno co a jak a vse vysvetleno, pani doktorka je rychlá a raznejsi, coz mi vyhovuje, z gynekologa jsem vzdy mela strach, ale sem se nebojím chodit. Sestricka je take moc mila a na radu jdu vzdy hned a nebo velmi rychle. Ordinaci Dr. Vonkové můžu jen doporucit.

Umístění: Ambulance gynekologie a porodnictví Jiný

Musím naprosto souhlasit se všemi těmi negativy tady. Nejprve mě doktorka v nácti obvinila za zničení cedulky na chodbě, následně jsem pravidelně slýchala řeči typu, že testy na leidenskou mutaci nejsou potřeba, jelikož ucpat céva se ti může kdykoliv, to, že mě bolí břicho zhruba 29 dní v měsíci je přeci normální, jelikož jsem žena a poslední kapka byla, když jsem za ní přišla s tím, že mě sice nic nebolí, ani nesvědí, ale úplně se mi nelíbí ta ,,vůně" dole, načež mi na to tato osoba řekla, že ONA si k ní teda NEČUCHÁ. Tak jsem si řekla, že je načase od této nešťastné osoby odejít a jsem za to velmi ráda a divím se, že ještě vůbec ordinuje.

Umístění: Ambulance gynekologie a porodnictví Jiný

Paní doktorku opravdu neporučuji, po profesní stránce paní doktorka zřejmě není špatná, ale po lidské stránce je její chování opravdu otřesné. Paní doktorka se nebojí na své pacientky zvyšovat hlas, chová se velmi arogantně, absolutně nic nevysvětlí, ale nebojí se říct si o poplatek 1000CZK, bez vysvětlení, za co tuto částku požaduje, když je to lékařka, která spolupracuje s pojišťovnou. Paní doktorka dokáže pohrozit, vysmát se, zesměšnit a vystresovat a to i při naprosto fyziologickém těhotenství. Za celou dobu jsem slýchala pouze o zamlklém, nebo mimoděložním těhotenství, i když bylo miminko zdravé a v děloze. Naopak jsem se ale nikdy nedozvěděla velikost plodu, stáří, nebo alespoň nějaké informace. Paní doktorka se mě nikdy nezeptala, jak se cítím, nebo jestli mám nějaké problémy, dokonce mi ani nikdy nebyla schopna sdělit výsledky vyšetření. Za mě skutečně jedna z nejhorších lékařek, se kterými jsem měla tu čest a díky které se pro mě staly těhotenské prohlídky obrovským stresem.

Umístění: Ambulance gynekologie a porodnictví Jiný

S péčí paní doktorky Vonkové jsem spokojená, je vstřícná a profesionální. Informace, o které jsem požádala jsem vždy v dostatečném rozsahu obdržela. V týmu se sestrou tvoří příjemné prostředí a s návštěvami nemám problém.

Umístění: Ambulance gynekologie a porodnictví Jiný

Za mě už 16 let úžasná paní doktorka. Vždy milá, není problém s ní o čemkoliv mluvit, poradí, vše vysvětlí. Má mou plnou důvěru.

Umístění: Ambulance gynekologie a porodnictví Jiný

Paní doktorka byla trochu tvrdá, ale bez problémová, ale pouze dokud jsem se s ní nechtěla bavit o nehormonální antikoncepci (pesar Caya). Společně se sestrou se mi vysmála, že půjdu brzy na potrat, který obecně zmínila zhruba 10x. Prohlásila že by si pesar ani neuměla zavést a že já to určitě taky neumím, ve finále jsem já vysvětlovala jí jak to vlastně funguje. O menstruačním kalíšku prohlásila že je to "odporné" a že neví, co je za trend "neustále si něco strkat do pochvy". K vysazení HA se vyjádřila tak, že vymýšlím blbosti a asi by mé důvody k vysazení pochopila, kdyby studovala filozofii, nikoli medicínu. Na konci návštěvy zkonstatovala "chudáci chlapi..".

Umístění: Ambulance gynekologie a porodnictví Jiný

Naprosto příšerná komunikace, nepříjemná, až arogantní. Na každý dotaz velice ustepacna odpověď, nebude provést preventivně testy (napr. na chlamidie - s odůvodněním, ze se daji v pohodě přelecit antibiotiky), v jejich odpovědích bylo vždy něco ironickeho, opravdu příšerný pocit
po každé návštěvě, vzhledem k tomu, ze jsem neměla vážnější gynekologicke problémy, jsem vždy preventivní kontrolu pretrpela, přejít k jinému gynekologovi me donutilo až první tehotenstvi, kdy jsem si naprosto nedokázala představit, ze bych ho měla absolvovat v její ‘skvele’ peci.

Umístění: Ambulance gynekologie a porodnictví Jednorázová prohlídka v těhotenství

Po již špatné zkušenosti v Praze s dvěma gynekology jsem navštívila doktorku Vonkovou na jednorázové vyšetření v 8.týdnu těhotenství, mezitím, než mě přijali na jinou gynekologickou kliniku. Zkušenost s touto paní doktorkou pro mne byla skoro noční můrou. Byla neskutečně nepříjemná, ostrá až arogantní, měla problém s tím, když jsem se jí ptala co konkrétně mi bude dělat za vyšetření a vůbec jí nevadilo, že jsem před ní v citlivé pozici s roztaženýma nohama. Došlo to tak daleko, že mě dokonce i rozbrečela a já neměla absolutně slov. Přišlo mi líto, jak se může v takovéhle situaci k těhotné ženě gynekoložka tak nelidsky chovat. Řekla mi, že pokud se mi to nelíbí, že můžu odejít a že mě vyšetřovat nebude. Za normálních okolností bych se sebrala a rychle odtamtud po takovémhle přístupu odešla, ale potřebovala jsem to vyšetření kvůli miminku, abych věděla, že je vše v pořádku, tak jsem to musela přetrpět. Stále nemohu uvěřit, jak se může gynekoložka a ještě ke všemu žena, takto chovat k jiné ženě v těhotenství, kdy by měla být těhulka v klidu a vystavena co nejmenšímu stresu. Moje návštěva měla přesně opačný efekt a k doktorce Vonkové už nikdy víc.

Umístění: Ambulance gynekologie a porodnictví

K paní doktorce chodím už od 15, tzn. 9 let. Nikdy jsem nic neplatila a nikdy jsem neměla nejmenší problém. Jenom se divím, co to tady čtu o nějakém přednostním vyšetření platících pacientek. Také jsem nikdy nečekala nijak dlouho v čekárně, naopak. S přístupem paní doktorky i sestřičky jsem velmi spokojená.