MUDr.

Blanka Vavřinková

Gynekolog

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • H
  Umístění: Centrum pro nemoci prsu (První česká lékařská společnost, s.r.o.)

  Paní doktorka je skvělá, ale sestřičky už tolik ne. Paní doktorka tady končí a bohužel mi nebylo sděleno zda tam kam odchází můžou jít s ní i její pacientky a že příště mám volat pouze pondělí až středa. A že buď mám počkat do poloviny září zda lékař co bude místo ní mě převezme a nebo si můžu najít někoho jiného. Je mi to líto, protože lepší doktorku jsem neměla.

 • Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  • Pracoviště: Gynera s.r.o. , Václava Rady 15, Praha 5 - Zbraslav

   www.gynera.cz

   Vzdělání:
   1989 - 1995 - Lékařská fakulta Masarykovy univerzity v Brně. Studium ukončeno státními závěrečnými zkouškami v roce 1995.

   Postgraduální studium
   1998 - atestace I. stupně z oboru gynekologie a porodnictví
   2002 - atestace II. stupně z oboru gynekologie a porodnictví
   2011 - atestace z Perinatologie a fetální medicíny

   Vědecká činnost
   2001 - obhajoba kandidátské disertační práce na téma Vliv pervitinu a heroinu na průběh těhotenství.

   Hlavní oblasti zájmu:
   Perinatologie - problematika předčasného porodu, prenatální diagnostika, rizikové těhotenství a problematika péče o těhotné na substituční terapii.

   Publikační a odborná činnost:

   Pravidelně publikuje v českém i zahraničním tisku, je autorem a spoluautorem tří monografií, kapitolami přispívá do monografií svých kolegů a pravidelně se aktivně formou přednášek či posterů účastní konferencí v tuzemsku i zahraničí.

  Specializace

  • gynekologie a porodnictví

  Nemoci

  • neplodnost
  • močová inkontinence
  • změny na děložním čípku
  • rizikové těhotenství
  • gynekologické záněty

  Otázky pacientů

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů
  Blanka Vavřinková
  Blanka Vavřinková
  Gynekolog
  Praha
  Bohužel mám málo informací k tomuto konkrétnímu případu, abych se mohla kvalifikovaně vyjádřit. Na řešení vámi popisovaných potíží nelze reagovat podle nějaké šablony, je třeba k tomu přistupovat… Více

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  31 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • H
   Umístění: Centrum pro nemoci prsu (První česká lékařská společnost, s.r.o.)

   Paní doktorka je skvělá, ale sestřičky už tolik ne. Paní doktorka tady končí a bohužel mi nebylo sděleno zda tam kam odchází můžou jít s ní i její pacientky a že příště mám volat pouze pondělí až středa. A že buď mám počkat do poloviny září zda lékař co bude místo ní mě převezme a nebo si můžu najít někoho jiného. Je mi to líto, protože lepší doktorku jsem neměla.

  • Pani doktorka je velmi pecliva a sympaticka. Chodim k ni ted na kontroly v tehotenstvi a musim rict, ze lepsi doktorku jsem nemohla najit. U minule doktorky se mi takovehle pece nedostavalo. Sestricka je take suprova.

  • Zatím jsem u paní doktorky byla jen jednou ,z návštěvy mám dobrý pocit,paní doktorka i sestřička jsou milé a vstřícné.Velmi doporučuji.

  • M

   Pani doktorka si me prevzala do pece v polovine tehotenstvi, protoze jsem nebyla spokojena s jednanim u sve minule gynekolozky. Maloktery doktor je takto ochotny a vyjde vstric. Moc ji za to dekuji.

  • K

   Zatím jsem u paní doktorky Vavřinkové byla jen na pravidelné prohlídce, takže nemohu posoudit její péči při nějakém problému nebo v těhotenství, ale zatím je to pro mě nejlepší gynekoložka u které jsem byla. Paní doktorka i sestřička jsou moc milé a vstřícné. Z návštěvy mám dobrý pocit, při vyšetření upozorní na to co se chystá dělat, dotazy ochotně zodpoví. Velmi sympatická paní doktorka, od té doby co chodím k ní, mi jinak nepříjemné návštěvy gynekologie vůbec nevadí. Velmi doporučuji.

  • Moc milá paní doktorka i sestra. Obě jsou vstřícné a ochotné poradit. Paní doktorka nezlehčuje žádný problém, dá se s ní o všem promluvit a věnuje pozornost všemu, co máte na srdci. Je skvělá jako lékař a velmi sympatická i jako člověk. Pomohla mi s problémem, který u mě ignorovali dva lékaři. Rozhodně velmi doporučuji :) (Eva, 24 let)

  • G

   Gabriela.G.
   Mám s paní doktorkou Vavřinkovou i se sestřičkou dobrou zkušenost.Paní doktorka i sestřička, mi vždy dobře poradily.Paní doktorka, mi vždy řekla co přesně mi je a když jsem otěhotněla, tak se o mě hezky staraly obě.Paní doktorka, mi vždy řekla nebo poradila co mám dělat abych neměla problémy v těhotenství a na co se zaměřit.Neměla nikdy problém s tím, mi cokoliv vysvětlit,říct o co jde a jak se věci mají.Od začátku, co k paní doktorce do ordinace chodím, tak nikdy jsem sestřičku ani paní doktorku neviděla ve špatné náladě, nebo že by si vylévali vztek na pacientkách,to že pacienti mají špatnou náladu, za to přeci paní doktorka nemůže.Se sestřičkou i s paní doktorkou, jsem si vždy hezky na rovinu popovídala a líbí se mi, že ty ženský jsou upřímný a rozhodně ne arogantní.Já k paní doktorce jezdím přes půl Prahy, ale rozhodně toho nelituji,paní doktorka je pečlivá,hodná a upřímná.Postará se o vás,i když máte sebemenší dotaz nebo problém,postará se o vás hezky i během těhotenství,poradí a o mě se hezky postarala i po porodu během šestinedělí.Jsem s ní na maximum spokojená.Nemám co bych vytkla.

  • Po přestěhování do Prahy jsem hledala docela dlouho dobrého gynekologa a našla jsme ho v paní doktor Blance Vavřinkové, nechápu jak tady někdo napíše, že je arogantní a povýšená, i když se zeptám na banalitu tak je příjemná a odpoví na dané otázky. Je velmi citlivá a své pacienty si hlídá a chová se vstřícně a ohleduplně. Děkuji, že i v Praze jsou lékaři s takovým přístupem.

  • P

   Prvním problémem je sestra na recepci, která má telefon vypnutý i v ordinační době, musím volat x-krát denně, než to někdo vezme. Hovor padá do hlasové schránky.
   Paní doktorka je odborně určitě na dobré úrovni, ale jinak máte pocit, že ji Vaší návštěvou spíše obtěžujete. Pokud s ní řešíte nějaký problém, vyvalí oči a udiveně na Vás hledí. (To není jen můj dojem). Připadáte si jako nějaký marťan. Chová se také trochu povýšeně a arogantně, ale vše je jen můj subjektivní názor.

   Blanka Vavřinková2016-11-21

   Není pravda, že by telefon byl vypnutý, sestřička má ale spoustu dalších povinností - odběry krve, poradna těhotných, konzultace meších problémů po telefonu či sdělování výsledků. Většina pacientek se dovolá, některé dokonce opakovaně během krátké doby. Snažíme se všem vyjít maximálně vstříc, někdy je problematické se dobrat jádra konkrétního problému, ale arogance nám zcela jistě není vlastní.

  • Dlouho jsem hledala v Praze gynekoložku a našla jsem... Škoda, že všichni lékaři nemají takový moderní a flexibilní přístup, jako tato noblesní dáma ! ♥ Je to lékařka na pravém místě a kdyby všichni takto pracovali a ještě podávali takové pozitivní úsměvy, bylo by to hurá ! :D Díky - dámy vřele doporučuji ! (y) Olivie Žižková ;)