Diagnostika , Gynekologie

1 názor Praha, Chmelová 3312/6A

O nás

Centrum pro nemoci prsu je komplexní zařízení pro prevenci, diagnostiku a léčbu onemocnění prsu. Začátkem roku 2013 jsme výrazně rozšířili také provoz gynekologické ambulance. Od roku 2002 má pracoviště status akreditovaného screeningového mamografického centra. Naše centrum je plně digitalizované a vybavené nejmodernějšími přístroji.

Zdravotní výkony jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami.

Komplexní péčí rozumíme zavedení jednotných moderních postupů prevence, sledování rizikových skupin žen (žen se zvýšeným rizikem výskytu nádorového onemocnění prsu), řešení hormonální problematiky nemocí prsu, léčení operační a onkologické zhoubných onemocnění prsu. V širších souvislostech se jedná o možnost rekonstrukční plastické chirurgie, psychoterapie, rehabilitace a následně i lázeňskou péči atd.

Naší základní snahou zůstává zajištění komplexní zdravotní péče pro naše klientky na jednom místě. Naše centrum je plně digitalizované a vybavené nejmodernějšími diagnostickými přístroji (3D mamograf, ultrazvuk a denzitometr).

Dlouholeté zkušenosti celého týmu na úseku gynekologie, radiodiagnostiky a onkologie zaručují vysokou odbornou úroveň akreditovaného pracoviště. Dvě desítky zdravotnických pracovníků zajišťují zdravotní péči „pod jednou střechou“ a poskytují klientkám špičkovou péči bez dlouhého čekání na výsledek vyšetření.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (1)

MUDr. Blanka Vavřinková

Paní doktorka je skvělá, ale sestřičky už tolik ne. Paní doktorka tady končí a bohužel mi nebylo sděleno zda tam kam odchází můžou jít s ní i její pacientky a že příště mám volat pouze pondělí až středa. A že buď mám počkat do poloviny září zda lékař co bude místo ní mě převezme a nebo si můžu najít někoho jiného. Je mi to líto, protože lepší doktorku jsem neměla.

Kontakt

Chmelová 3312/6A, Praha 106 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s.