Centrum pro nemoci prsu (První česká lékařská společnost, s.r.o.)

(28 názorů)

Centrum pro nemoci prsu (První česká lékařská společnost, s.r.o.)

Chmelová 3312/6A

106 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 27...

Centrum pro nemoci prsu je komplexní zařízení pro prevenci, diagnostiku a léčbu onemocnění prsu. Začátkem roku 2013 jsme výrazně rozšířili také provoz gynekologické ambulance. Od roku 2002 má pracoviště status akreditovaného screeningového mamografického centra. Naše centrum je plně digitalizované a vybavené nejmodernějšími přístroji.

Zdravotní výkony jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami.

Komplexní péčí rozumíme zavedení jednotných moderních postupů prevence, sledování rizikových skupin žen (žen se zvýšeným rizikem výskytu nádorového onemocnění prsu), řešení hormonální problematiky nemocí prsu, léčení operační a onkologické zhoubných onemocnění prsu. V širších souvislostech se jedná o možnost rekonstrukční plastické chirurgie, psychoterapie, rehabilitace a následně i lázeňskou péči atd.

Naší základní snahou zůstává zajištění komplexní zdravotní péče pro naše klientky na jednom místě. Naše centrum je plně digitalizované a vybavené nejmodernějšími diagnostickými přístroji (3D mamograf, ultrazvuk a denzitometr).

Dlouholeté zkušenosti celého týmu na úseku gynekologie, radiodiagnostiky a onkologie zaručují vysokou odbornou úroveň akreditovaného pracoviště. Dvě desítky zdravotnických pracovníků zajišťují zdravotní péči „pod jednou střechou“ a poskytují klientkám špičkovou péči bez dlouhého čekání na výsledek vyšetření.

Naše vybavení

• 3D mamograf
  • ultrazvuk pro vyšetření prsů
  • ultrazvuk pro gynekologická vyšetření
  • denzitometr

Zákroky

• prevence, diagnostika a léčba onemocnění prsu
  • mammacentrum
  • 3D mamografie (screeningové, tj. preventivní i diagnostické vyšetření prsů)
  • ultrazvukové (sono) vyšetření prsů
  • onkologie

Vyšetření

• 3D mamograf

Nemoci

• rakovina prsu (nádorová onemocnění prsu, karcinom prsu)
  • nezhoubná onemocnění prsu

• Blanka Vavřinková

Gynekolog, MUDr.

• A
      Umístění: Gynera, s.r.o., Václava Rady 1453/15

Ne, ne, ne...vůbec nedoporučuji! Pokud paní doktorku nebaví její práce, ať jí prosím nedělá. Hrozné chování, bohužel jsem k ní akutně šla i minulý rok a chování bylo stejné, sestřička jí ještě tenkrát omlouvala, ať se nezlobím, že toho má moc. Tak jsem to chápala, né každý den se povede. Kdybych šla nyní jen na prevenci, tak se zvednu a odejdu hned po prvním dotazu paní doktorky. Podobné zkušenosti má i kamarádka-NE!

• H
      Umístění: Centrum pro nemoci prsu (První česká lékařská společnost, s.r.o.)

Paní doktorka je skvělá, ale sestřičky už tolik ne. Paní doktorka tady končí a bohužel mi nebylo sděleno zda tam kam odchází můžou jít s ní i její pacientky a že příště mám volat pouze pondělí až středa. A že buď mám počkat do poloviny září zda lékař co bude místo ní mě převezme a nebo si můžu najít někoho jiného. Je mi to líto, protože lepší doktorku jsem neměla.

Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře