Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Při návštěvě v ordinaci se synem, který měl problém s varletem nás paní doktorka poslala na chirurgii se žádanou. Moč jsem měla s sebou, tu jsem ji vyloženě musela vnutit , jen honem honem, ať už má klid.
Divila jsem se, proč nás posílá na chirurgii a následně se divil doktor, proč jdeme k němu a konečně jsem měla žádanku na urologii, kde nám konečně pomohli.
Jen upřesnění, paní doktorka není nás pediatr, jen zastupovala naší skvelou doktorku a po vyřešení problému a presmerovani zpět k ní syn odmítl jít, že počkáme na tu naší. Ani se mu nedivim, tato paní si oslovení doktorka nezaslouží.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Skvela pani doktorka, vzdy ochotna pomoci. I tem,kdo apriori nejsou jejimi pacienty. Nikdy nic nepodceni.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Už dlouhou dobu uvažuji o změně pediatričky. Paní Blanka šiklová mi ani nedoporučila žádné vitaminy ani přípravky, když jsem měla podezření na hyperaktivitu syna - všechno jsem si musela zjistit sama. Nikam nás neposlala, nic neporadila, jen spráskla ruce a lamentovala, že tak malý a už bude chodit na psychiatrii. No, tak kdyby nám něco poradila ona, nemuseli bychom běhat po jiných specialistech. S bolestí bříška nás poslala do nemocnice, kde nic nezjistili, a pak se nás ptala "A vy jste tam byli? To bolívá z virózy .." Nevím co si o tom myslet. Často na všechno píše antibiotika. Dorazila mě otázkou když jsme měli covid, zda chceme antibiotika...

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Paní doktorka je skvělá. Ochotná a vstřícná. Docházím k ní s kojencem. Nejvíc si cením toho, že nemá problém s tím očkovat malého v mém náručí, takže se to obejde v klidu a bez pláče.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Paní doktorku můžu jen doporučit!!!Nyní chodím k paní doktorce se svou 7mesicni dcerkou a byla sem moc ráda že nás přijala bez jakéhokoli problémů.K paní doktorce jsem chtěla proto ,protože jsem k ní chodila já,můj bratr a koje sestra jak děti.Po každé byla milá, přívětivá,vždy nás postavila zpět na nohy ,vždy se o nás postarala jako profesionál a s láskou.Urcite paní doktorka vždy svoji práci podle mě brala jako poslání a ne jako jen práci do které přijde a zase odejde jak to je dnes u spousty doktorů.Proste je úžasná a já bych na ni nedala dopustit.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

K paní doktorce chodíme se synem a jsem za ni moc ráda. Syn je předčasně narozený a tak na něj brala ohledy i co se očkování týče. Konzultuje s Vami vse,co potrebujete,poradi,navrhne. Je moc hodná a hlavne ma zkusenosti,proto není ze vseho hned vystrasena jako jiné lekarky,které doporučuji a doporucuji a domlouvaji rodicum.

k paní doktroce chodíme se synem od narození, vesměs jsem s ní spokojená, když je jakýkoli problém se synem, vždycky pomohla, nikdy nepodcenila příznaky, když jsme měli nějaký nápad co by mu mohlo být, vysvětlila, proč ano nebo ne, navrhla nějaké řešení, ted správně diagnostikoval jen z poslechu zápal plic, nechala si vše potvrdit rtg, nasadila správná atb, vždy se se mnou domlouvá, jestli atb ano či ne, podebatujeme, a dojdeme k řešení tak aby bylo synovi co nejrychleji dobře, nikdy nebyla nepřijemná i když jsme volali na konzultaci stavu častěji, vždycky mě uklidnila a když bylo po ordinačních hodinách, tak po telef. dohodě počkala v ordinaci, když jsme potřebovali něco řešit ihned, nikdy se mi nestalo, že by mi na něco neodpověděla

Dobrý den, souhlasím s tímto názorem: Paní doktorka není nadměrně úzkostlivá a přepečlivá doktorka, takže pro starostlivé a ustrašené maminky, které si chtějí pohlídat zdraví svého děťátka na stopadesát procent, nedoporučuji. Všechno totiž probíhá účelně, rychlá diagnóza, předpis léku nebo doporučení specialistovi. Paní Doktorka je rychlá (proto taky paní doktorka nemá nekonečné fronty v čekárně), ale podle mého názoru to není na úkor kvality. Léky na předpis vždy synovi zaberou, napsat omluvenku ze školy nebo jakékoliv potvrzení (řidičák, sport, práce) není problém (rychlé, často levnější než jinde). Při závažnějším problému ihned doporučuje specialistu!!Nemohu si stěžovat a doporučuji všem, kteří chtějí rychlou a bezproblémovou zdravotní péči. T.R.

K této paní doktorce (jestli se o ní vůbec dá takto mluvit) nikdy více. Bohužel slouží na dětské pohotovosti na Bulovce a měli jsme tu čest ji poznat. Katastrofa - příšerný přístup k dítěti i k rodičům. Dcera v kuse 6 hodin zvracela a paní doktorka nám dala čípky na teplotu a ať si ráno skočíme na obvod, že dcera je nejspíš nemocná. S takovým to přístupem a doktorkou jsem se ještě nesetkala a to nejsme žádný "citlivky". Hrůza hrůza... nechápu, že takový člověk může pracovat na dětské pohotovosti.

s paní doktorkou je velmi dobrá domluva, vždy vyjde vstříc