Praktický lékař
Jílovská 1165, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Já osobně mám s paní doktorkou velmi dobré zkušennosti, nikdy mě neodmítla, naopak se mi vždy pečlivě věnovala.

Šikovná, hodná, nikdy jsem neměla problém. Vždy a včas určila diagnostiku a navrhla léčbu.
Jediné, co mi vadí, je každý den, až do konce pracovní doby narvaná čekárna, kde čekáte klidně i dvě hodiny :-)

Když jsem k paní doktorce přišla, že mě trápí zánět močového měchýře, napsala mi antibiotika, neposlala mě ani na rozbor s močí, nikam ... a tím to pro ní skončilo. Za měsíc, kdy se mi to vrátilo jsem tam byla znova, vše se opakovalo ... Když se mi to po měsíci znovu vrátilo, manžel se rozhodl, že mě vezme k jeho praktické lékařce, která mě okamžitě poslala na urologii, kde byla zjištěna příčina. Paní doktorka Novotná vůbec neměla zájem přijít na to, proč se mi to vrátilo. Je to už 4 roky a od té doby jsem podobné problémy neměla. Důrazně nedoporučuji!