Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Roškotova 1717/2, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
53 názorů

K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Turin je doslova ANDĚL! Pro mě byly vždy návštěvy u gynekologa horší, než u zubaře. Ale od té doby, co chodím k panu doktorovi Turinovi se na gynekologii snad i těším! :D Je neuvěřitelně milý, trpělivý, nápomocný, zodpoví každý sebeblbější dotaz. Nemohu jinak než maximálně doporučit.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Pan doktor je opravdu mily, ale jak jiz tu nekdo psal, tehotne by meli zvazit ultrazvuk na odbornejsim pracovisti- napr. v Podoli, kde by mou preeklampsii poznali a nemusela jsem pak byt prekvapena vyvolanim porodu indukci v 36.tydnu. Pan doktor nic nepoznal, ikdyz jsem mela vyssi tlak a bilkovinu v moci a mimco kvuli tomu nepribiralo (porodni vaha pouze 2 kila a doktor mi tvrdil ze mimco pribira normalne). Dalsi vec co mi vadila, bylo ze pan doktor az moc resi pribirani tehotne, ikdyz jsem nepribirala nejak neobvykle.


R
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Pan doktor je velmi pečlivý, zodpovědný lékař, při vyšetření jemný a hlavně - s lidským přístupem k pacientkám!
Podstoupila jsem u něj menší zákrok v narkóze, samozřejmě s velkými obavami, pan doktor mně ihned po probuzení jemně sdělil výsledek zároveň s tím, jaký průběh mám dále očekávat. Dost toto profesionální, citlivé chování pomůže a uklidní !!! Opravdu ohleduplný, citlivý lékař (kéž by takových bylo více).


K
Ověřeny pacient

Nejlepší pan doktor, vše je zde již zmíněno. Dojíždím k němu 200 km- po přestěhování. Jiného nehledám - lepší není. Jsem jeho pacientkou minimalně 10 let.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem prisla od pani doktorky, ktera neumela nic vyresit. Pan Turin ma skvele chovani k pacientkam, vse vysvetli a se vsim pomuze. Dekuji za jeho doporuceni pred tremi lety.


M

Výborné chování k pacientkám, vše vysvětlí, maximálně se Vám věnuje.


R
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem se sešla jen párkrát (před 13 lety), když jsem byla v evidenci těhotenské poradny ve FN Bulovka. Uchvátil mě svým úžasným chováním (ještě jsem si říkala, že je škoda, že se jmenuje Bedřich - to jméno moc nemusím. Jinak bych podle něj pojmenovala syna :-) ). Jemný, citlivý...super doktor.


V
Ověřeny pacient

Opravdu dobrý doktor, jmný, citliví, jsem spokojená ,vše vysvětlí. Chodím k němu již několik let a neměnila bych.


A
Ověřeny pacient

Super, pan doktor má citlivý lidský přístup. Sestřičky jsou opravdu trochu problematické, zvlášť pokud se chceete objednat s akutními potížemi, ale vždy lze s nimi vyjít, chce to jen úsměv a nadhled!


V
Ověřeny pacient

Nechápu, jak tady můžete hodnotit pana doktora podle sester!! To, že jsou arogantní, je někdy pravda, ale myslím si, že je to tak u všech lidí - ne každý se na Vás každý den usmívá!! Pan doktor nebere těhotné pacientky už od té doby, co jsem u něj (asi 4 roky). Takže hodnotit ho neutrálním, i když jste ho neměla ani tu čest poznat, mi přijde dost ubohé.
Za svým názorem, že je pan doktor výborný(!!!!!!) a nikdy bych neměnila, si od své první návštěvy u něj stále stojím!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti