Roškotova 1717/2, Praha
Ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Umístění: Ordinace

Pan doktor je opravdu mily, ale jak jiz tu nekdo psal, tehotne by meli zvazit ultrazvuk na odbornejsim pracovisti- napr. v Podoli, kde by mou preeklampsii poznali a nemusela jsem pak byt prekvapena vyvolanim porodu indukci v 36.tydnu. Pan doktor nic nepoznal, ikdyz jsem mela vyssi tlak a bilkovinu v moci a mimco kvuli tomu nepribiralo (porodni vaha pouze 2 kila a doktor mi tvrdil ze mimco pribira normalne). Dalsi vec co mi vadila, bylo ze pan doktor az moc resi pribirani tehotne, ikdyz jsem nepribirala nejak neobvykle.

Umístění: Ordinace

Pan doktor je velmi pečlivý, zodpovědný lékař, při vyšetření jemný a hlavně - s lidským přístupem k pacientkám!
Podstoupila jsem u něj menší zákrok v narkóze, samozřejmě s velkými obavami, pan doktor mně ihned po probuzení jemně sdělil výsledek zároveň s tím, jaký průběh mám dále očekávat. Dost toto profesionální, citlivé chování pomůže a uklidní !!! Opravdu ohleduplný, citlivý lékař (kéž by takových bylo více).

Nejlepší pan doktor, vše je zde již zmíněno. Dojíždím k němu 200 km- po přestěhování. Jiného nehledám - lepší není. Jsem jeho pacientkou minimalně 10 let.

K panu doktorovi jsem prisla od pani doktorky, ktera neumela nic vyresit. Pan Turin ma skvele chovani k pacientkam, vse vysvetli a se vsim pomuze. Dekuji za jeho doporuceni pred tremi lety.

Výborné chování k pacientkám, vše vysvětlí, maximálně se Vám věnuje.

S panem doktorem jsem se sešla jen párkrát (před 13 lety), když jsem byla v evidenci těhotenské poradny ve FN Bulovka. Uchvátil mě svým úžasným chováním (ještě jsem si říkala, že je škoda, že se jmenuje Bedřich - to jméno moc nemusím. Jinak bych podle něj pojmenovala syna :-) ). Jemný, citlivý...super doktor.

Opravdu dobrý doktor, jmný, citliví, jsem spokojená ,vše vysvětlí. Chodím k němu již několik let a neměnila bych.

Super, pan doktor má citlivý lidský přístup. Sestřičky jsou opravdu trochu problematické, zvlášť pokud se chceete objednat s akutními potížemi, ale vždy lze s nimi vyjít, chce to jen úsměv a nadhled!

Nechápu, jak tady můžete hodnotit pana doktora podle sester!! To, že jsou arogantní, je někdy pravda, ale myslím si, že je to tak u všech lidí - ne každý se na Vás každý den usmívá!! Pan doktor nebere těhotné pacientky už od té doby, co jsem u něj (asi 4 roky). Takže hodnotit ho neutrálním, i když jste ho neměla ani tu čest poznat, mi přijde dost ubohé.
Za svým názorem, že je pan doktor výborný(!!!!!!) a nikdy bych neměnila, si od své první návštěvy u něj stále stojím!!

Je super, nežný pozorný opatrný odrodil mého prvního syna před patnácti lety. A od té doby mám již děti čtyři, stále jsem v jeho péči. Naprosto mu důvěřuji.